235. Sayfa - Toplam 236 Sayfa var BirinciBirinci ... 135185225233234235236 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 2,341 ile 2,350 ve 2357

Konu: Matematik

Yeni Üye Array kaptan caveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

atpl üyeliğimi devrettim, bilginize
    26.06.2019 THY Online Başvuru ✓
    22.07.2019 DLR Çalışma Linki ✓
    30.07.2019 DLR Tarih Seçim Maili ✓
    21.08.2019 DLR Sınavı ✓
    26.08.2019 DLR Olumlu Maili ✓
    CRM waiting...

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Matematik ve fizik çözümlü sorularına runoavian youtube sayfası hariç ulaşabileceğim başka bir yer var mıdır acaba? İngilizce Türkçe farketmez. ATPL.tv nin fiyatları çok uçuk :/

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Herkese selam . Döküman ve soru paylaşımları için herkese teşekkürler umarım herkes bir şekilde faydalanıyordur . Bazı arkadaşlar gibi ben de dil mezunuyum ve matematik konusunda endişeliyim . 9 cbt atpl PDF'i gibi çoğu döküman elimde mevcut yani sadece ezber yapmaktan ziyade soruları anlamaya çalışıyorum tam bu hususta sizlere bi sorum var, sizce atpl tv üyeliği ne kadar artı getirir ? Gerekli midir ?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

24 Ekim'e kadar kullanabileceginiz Fizik ve Matematik ATPL.TV uyeligimi devrediyorum. Ilgilenen varsa yardimci olabilirim.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Arkadaşlar matematik modülüne matematik temeli iyi olan biri nasıl çalışmalı ? Sadece soru çözümü üzerine yoğunlaşmak istiyorum, sizce THY CBT sınava yakın mıdır düzgün şekilde oradan çalışabilir miyim ? Yoksa farklı bir kaynaktan mı çalışmam gerekiyor dlrsinavi.com gibi ?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı MumtazDogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar matematik modülüne matematik temeli iyi olan biri nasıl çalışmalı ? Sadece soru çözümü üzerine yoğunlaşmak istiyorum, sizce THY CBT sınava yakın mıdır düzgün şekilde oradan çalışabilir miyim ? Yoksa farklı bir kaynaktan mı çalışmam gerekiyor dlrsinavi.com gibi ?
    Merhaba , forumda bir çok arkadaş var atpltv alan yada sadece forumdan ve diğer kaynaklardan çalışarak başarılı olan. Sizin temeliniz iyi ise konu anlatımı ve detaya girmeden basit çözümleri anladığınızda zaten herşeyi kolayca oturtacaksınız. Ben temelim iyi olmamasından dolayı ki olsaydıda alırdım ( bu benim düşüncem ) atpltv 1 ay fizik 1 ay matematik aldım ve aynı zamanda vimanayıda aldım. Okuduğum kadarı ile sadece atpltv den çalışmak yeterli ancak ben yinede foruma ve dlrrehberi adlı siteye de göz attim. Forumda ve diğer sitelerde bazı soruların cevapları yanlış olabiliyor ve sorular hakkında bir çok farklı teori ortaya atılmış oluyor özellikle forumda. Bu kafa karışıklığına neden olabilir. Benim tavsiyem eğer maddi durumunuz yeterli ise atpl tv satın almanız ve bu iki modülü garantilemenizdir. Bu arada youtube ve instagramda şuanda akademide eğitim alan Emre Özel adında bir arkadaş kendisine burdan teşekkürlerimi sunuyorum, atpltv den dlr a hazırlanan arkadaşlar için bir indirim 20% oranında alacağını geçtiğimiz günlerde paylaşmıştı. Kendisi bizim gibi akademiye girmek isteyen arkadaşlara rehber olmaya ve yardım etmeye çalışan bir arkadaşımız. Kendisini takip ederseniz bu günlerde yeni bir videosu yayınlanıcak diye biliyorum bu videoda indirimden yararlanıcak arkadaşlara bilgi vericektir. Yanlış anlaşılmak istemem, bahsettiğim kişiyi tanımıyorum sadece tesadüf eseri youtube da karşılaşmıştım ve takibe almıştım ki kendisi video larından gördüğüm kadarı ile yardımsever bir insan, sizlerede faydası olabilir.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

merhabalar bir ara ingilizce matematik terimlerini iceren bir dosya mevcuttu sanirim ama bulamadim. bu ve benzeri notlar bulunduran birileri varsa yardimci olabilir mi?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba,

Matematik modülü devretmeyi düşünen özelden ulaşabilir mi ?

teşekkürler

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

merhabalar,
    Geçen hafta dlr çalışma linkini aldım. Gönderilen modüllerin içerisinde aritmetik modülü de bulunmakta. Eski yazılardan okuduğum kadarıyla mat ve fizik için yardımcı kaynak olarak gönderiliyormuş ancak modül olarak değerlendirilmiyormuş. Yakın zamanda dlr sınavına giren arkadaşlar bu modülden de değerlendirme yapıldı mı? Bu konuda kesin bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı cptnozgur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba , forumda bir çok arkadaş var atpltv alan yada sadece forumdan ve diğer kaynaklardan çalışarak başarılı olan. Sizin temeliniz iyi ise konu anlatımı ve detaya girmeden basit çözümleri anladığınızda zaten herşeyi kolayca oturtacaksınız. Ben temelim iyi olmamasından dolayı ki olsaydıda alırdım ( bu benim düşüncem ) atpltv 1 ay fizik 1 ay matematik aldım ve aynı zamanda vimanayıda aldım. Okuduğum kadarı ile sadece atpltv den çalışmak yeterli ancak ben yinede foruma ve dlrrehberi adlı siteye de göz attim. Forumda ve diğer sitelerde bazı soruların cevapları yanlış olabiliyor ve sorular hakkında bir çok farklı teori ortaya atılmış oluyor özellikle forumda. Bu kafa karışıklığına neden olabilir. Benim tavsiyem eğer maddi durumunuz yeterli ise atpl tv satın almanız ve bu iki modülü garantilemenizdir. Bu arada youtube ve instagramda şuanda akademide eğitim alan Emre Özel adında bir arkadaş kendisine burdan teşekkürlerimi sunuyorum, atpltv den dlr a hazırlanan arkadaşlar için bir indirim 20% oranında alacağını geçtiğimiz günlerde paylaşmıştı. Kendisi bizim gibi akademiye girmek isteyen arkadaşlara rehber olmaya ve yardım etmeye çalışan bir arkadaşımız. Kendisini takip ederseniz bu günlerde yeni bir videosu yayınlanıcak diye biliyorum bu videoda indirimden yararlanıcak arkadaşlara bilgi vericektir. Yanlış anlaşılmak istemem, bahsettiğim kişiyi tanımıyorum sadece tesadüf eseri youtube da karşılaşmıştım ve takibe almıştım ki kendisi video larından gördüğüm kadarı ile yardımsever bir insan, sizlerede faydası olabilir.
    Hocam ATPL TV aldıktan sonra onun üzerinden nasıl çalışmam gerekir acaba ? Dediğim gibi konu anlatımına matematikte ve hatta fizikte pek ihtiyacım olduğunu düşünmyüorum, sadece bol bol soru ile pratik yapmam lazım. ATPL TV'de istediğim gibi deneme ve soru bulabilir miyim ? Bir de CBT'ler niçin fizik ve matematik çalışma konusunda hiç popüler değil acaba sorular farklı mı çıkıyor ?

235. Sayfa - Toplam 236 Sayfa var BirinciBirinci ... 135185225233234235236 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 9 kullanıcı var. (2 üye ve 7 misafir)

1. kbrctnbs,
  2. supertramp34