Pilotaj bölümüne ulaşmak için şifre kısmına "123456" yazarak giriş yapabilirsiniz
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3

Konu: assistant dispatch

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart assistant dispatch

merhaba arkadaslar benim birkac sorum olacak

1-dispatch assistant olmak istersek bunun bir egitimi var mi ? varsa maliyeti ne kadardir?
    2-ben aslinda pilot olmak istiyorum anadolu universitesi ingilizce ogretmenligi mezunuyum ancak ogretmenlik yapmak istemiyorum zaten work&travel ile amerikaya gittigim zaman havaciliga karsi ilgim artti ve cok istiyorum bu alanda calismak, bunun icin baya bi arastirma yaptim, thy 15 yil zorunlu hizmet karsiligi egitim veriyo ancak belirli bolumlerden mezunlari kabul ediyo yalniz baktim uluslararasi iliskiler bile var ama bizim bolum yok mesela...bu ne demek ing. ogretmenligi mezunu bir kimse pilot olamaz mi demek? uluslararasi iliskilerle bizim farkimiz ne die sormak istiyorum ama dogru mu bu soru bilmiyorum, ayrica bizim okulun sivil havacilik yuksek okuluna baktim ama o da yas sarti ariyo bunu da hic anlamiyorum ne alaka? Amerikaya baktim orda buraya gore flight school larda pilot egitimleri daha ucuz ppl>instrument>cpl seklinde hatta birisi 35.000 dolar... yani sonuc olarak biz ingilizce ogretmenligi meznuyuz diye pilot olamicaz mi? parayla olmak istesek o para yok.... iste diorum su dispatch assistant lik yapsam onunda egitmi var mi bilmiorum

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

lutfen cevap verir misniz burda deneyimli kisilerin cok oldguna inaniyorum ve okudugum kadariyla oyle en azindan yardim edebilirsiniz bi yol gosterebilirsiniz

Hızlı üye Array ebabil82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4054

Forumda yukardaki sorularinin tüm cevaplari var, lütfen soru sormadan önce aramanizi yapin. Farkli sorulariniz olursa eminim bilenler cevaplayacaktir, ama bu sekilde olmaz.
    Keep the dream alive...

F.I.T. Aviation-Florida

PPL + IR + CPL + ME

737 Pilot

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Paylaş

Paylaş