13. Sayfa - Toplam 23 Sayfa var BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 121 ile 130 ve 223

Konu: Pilotaj için Class1 Sağlık Kontrolü Aşamaları

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı akesta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Girerseniz bizi de bilgilendirir misiniz ?
    Ben Amerikada alıcam eğitimimi FAA'ın sağlık şartları farklı o yüzden orada almak gerekiyor raporu ama gitmeden burada gidip bir baktırıcam engelmidir diye yazarım. Muhtamelen önümüzdeki hafta içi diye planladım ardından yazarım.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Bugün rastgeldik bir doktorla. Büyük bir hastanenin başhekim yardımcısı imiş kendisi bana Class 1 de kunduracı göğüste hiçbir sorun olmayacağını söyledi bilginiz olsun solunumda sorununuz yoksa sorun değilmiş ama yine de uçuş hekimliğine gidicem önümüzdeki hafta ben.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

------------------------------

Hızlı üye Array
    İtibar Gücü
    2521

bu soruyu hekime sormuştum sağlık raporu alırken herhangi bir engel teşkil etmıyor..fakat başka bir soruda daha vardı hepatit B taşıyıcısı olmak kensiklikle engeldir.bazı arkadaşların karaciğer enzimleri yüksek çıktı diye (karaciğer yağlanmasından dolayı) ekstra testler istediler hepatit şüphesinden dolayı ama temiz çıktı.yani buna çok önem veriyorlar.Bu arada ek bilgi olarak düz taban olmakta engel değil.

bilgilerinize
    saygılarımla.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Arkadaslar bir sorum olacak diyelim ki kolestrol ve şeker normal aralıktan yüksek çıktı ama tam sınıra yakın bu durumda pilot olmaya engel midir? Ne yapılıyor böyle durumlarda?

Aktif Üye Array Uğur EROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3324

Bir ay sonra tekrar teste girebiliyorsun diye biliyorum, emin değilim.
    Hiç hata yapmamış bir insan yeni birşey denememiş demektir. Albert Einstein.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı farko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bir sorum olacak diyelim ki kolestrol ve şeker normal aralıktan yüksek çıktı ama tam sınıra yakın bu durumda pilot olmaya engel midir? Ne yapılıyor böyle durumlarda?
    Arkadaslar bu konuyla ilgili bilgisi olan kimse yok mu forumda?

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Kolestrolde problem olmaz Ama sekerin kac bilmiyorum yuksekse oml denen operational kisitlama alirsin ki bununla ogrenci yalniz ucusu yapamazsin. Ama limit diplerinde problem olacagini sanmıyorum kaldi ki seker icin hakikatendoktorproblem gorurse aclik tokluk olculur ki ancak bazitestlerden sonra oml olursun. Kimse durup dururken muayeneni veremeyecegiz ucamazsin demez.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı sole Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolestrolde problem olmaz Ama sekerin kac bilmiyorum yuksekse oml denen operational kisitlama alirsin ki bununla ogrenci yalniz ucusu yapamazsin. Ama limit diplerinde problem olacagini sanmıyorum kaldi ki seker icin hakikatendoktorproblem gorurse aclik tokluk olculur ki ancak bazitestlerden sonra oml olursun. Kimse durup dururken muayeneni veremeyecegiz ucamazsin demez.
    Tesekkur ederim verdiğin bilgiler için sadece merak ettiğimden sordum. Malum cok fit degil vucut daha test yaptırmadım ama belli olmaz önlemimizi alalım biz.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Arkadaşlar merhaba, benim dizimin ön çapraz bağlarında ciddi bir yırtık var ve ameliyat olmam söz konusu bu ileride bir sıkıntı yaratır mı. Bilgisi olan var mı?

13. Sayfa - Toplam 23 Sayfa var BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Paylaş

Paylaş