Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 ve 4

Konu: Condor Flugdienst - 02.01.1988 - (D-ABHD) B737-230 - Seferihisar / izmir

Forum Bağımlısı Array LTAC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4343

Icon19 Condor Flugdienst - 02.01.1988 - (D-ABHD) B737-230 - Seferihisar / izmir

Lufthansa'nın yan kuruluşu olan Condor Havayolları'na ait Boeing 737 200 tipi bir charter yolcu uçağı Stuttgard-İzmir seferini yaparken, Seferihisar yakınlarındaki Beyler Köyü civarında düştü. Uçakta bulunan 11 Türk yolcu ile 5 Alman mürettebatın öldüğü bildirildi.

Eşim Türkiye'ye bir iş seyahati için gidecekti. onun valizini hazırlarken içimde tarifsiz bir sıkıntı vardı. O gece rüyamda eşimin bindiği uçağın inmeden düştüğünü ve eşiminde kazada öldüğünü görmüş ve kan ter içinde uyanmıştım. o kadar etkilenmiştim ki hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. Eşimin gitmesi gerekiyordu ve kızacağını bildiğim halde onu uyandırmaya bir türlü cesaret edemedim. Sabah kendimi toparlayıp kahvaltı hazırlarken bir yandan da tv izliyordum ve haberi gördüm. Spiker eşimin binmesi gereken uçağın izmire inmek üzereyken düştüğünü ve birçok kişinin ölğnünü söylüyordu. Büyük bir şaşkınlık ve mutlulukla eşimin yanına koştum.Sevinç çığlıkları içinde onu uyandırmaya çalıştım ama ne kadar uğraştırsam onu uyandırmayı başaramadım...

Doktorların yaptığı otopside rapor kişinin ani kalp durması sonucu hayatını kaybetiği yönündeydi. ve ölüm saati uçağın düştüğü dakika ile tamamen aynıydı...

LİNK VE RESİMLER TARAFIMDAN EKLENDİ . 17.03.2009 (Kmalkoc MOD)

Kaza Raporu :http://aviation-safety.net/database/...?id=19880102-1

Konu Kmalkoc tarafından (17/03/2009 Saat 17:16 ) değiştirilmiştir.
    Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.
    Hz.Mevlana

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.

Aktif Üye Array soufa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3853

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

çok üzücü görüntüler.....

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Bu kazadan 4 ay önce Condor Boeing 727 ile Izmire uçtum. 17 yaşındaydım. Çiğli Havaalanı nın son uçuşlarıydı. Herkes yeni açılacak olan Adnan Menderes Hava Limanından bahsediyordu. Benim uçuşumdan 1-2 ay sonra çiğli hava üssü kapandı ve ADB açıldı. 2 ay sonrada bu feci kaza meydana geldi. Dün gibi hatırlıyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Paylaş

Paylaş