Pilotaj bölümüne ulaşmak için şifre kısmına "123456" yazarak giriş yapabilirsiniz
2. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 20 ve 51

Konu: Daha çabuk boarding yapmanın yeni yöntemleri

THY CABİN CHİEF Array melytk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    5212

kokpişt baskı yapsa onun da elinden bişi gelmez ki bu güne kadar sakin sakin oturuyorlardı ..ancak yolcular kabinde çok rahatlar sanki uçak onlarınmış gibi aheste aheste bavul yerleştiriyorlar
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Aktif Üye Array Localizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    5124

Havaş ve Çelebi de var. Ayrıntı gibi gözükse de Boardingi hayli rahatlatıyor.. Aslında TK bunu kendisi de uygulamaya başlasa iyi olur. Bildiğiniz gibi Dlm istasyonunda TK ya Havaş Ramp hizmeti veriyor, Tk operation talepte bulunduğu taktirde Ramp biriminin bunu sağlayacağını düşünüyorum.

İtibar Gücü
    5212

inşsallah en kısa zamanda bu sorunumuz da çözülürde güzel ve huzurlu bir boarding yaşarız ..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Hızlı üye Array clb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    5067

walla benim bildigim en guzel yol, row by row dur ki yanilmiyorsam 310 yolcu falan vardi A330 olsa gerek, 2-3sene oncesiydi. Havas ta ki arkadaslar 30dk dan az bir zaman icinde hepsini ucaga doldurdular. resmen yolcularin arkasindan ittiler. o zaman yanimdaki arkadaslara sormustum "Havaş, Yavaş??"
    Goodbye My Lover

Kabin Memuru Array myslide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4952

Boarding = Zamanla yarışmak

This is last call for you...

Özel Üye Array emre347 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    5030

yavaş yavaş valiz yerleştirmeleri bi yana ya tanıdıgını gorup korıdorun ortasında sohbet edenlere ne demeli veya en arkadan binip en öne giden yolculara ne demeli veya exitlara yaşlı veya oturmaması gereken bır yolcu oldugunda onu nasıl kaldıracagını dusunmek ayrı bır mesele onu kırmadan anlayabılecegı bır dılden anlatmak oldukca zor oluyor her ne kadar kabın gorevlılerı kabınde dolasarak yardım etmek ısteselerde bazen o da fayda etmiyor
    İSTİKBAL GÖKLERDEDİR

İtibar Gücü
    5212

anlayışlı değiller dediğim gibi arkasından gelenleri bir nebze düşünseler illaki yönlendireceksin "sizi biracık kenara alabilirmiyiz geçsinler"
    yok yok yok anlamıyorlar ..ha bir de erkek yanına oturdum meselesi var onadeğinmeyelim konu dağılacak aman dikkat patron kızar
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Özel Üye Array emre347 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    5030

yurtdısında gormustum boardıng yapılırken sayımı yer personelı biniş kartlarını koparırken listeden işaretleyerek yapıyordu ve tekrar tekrar sayım yapılmıyordu ve yolcu bıter bıtmez kapı kapanıyordu
    İSTİKBAL GÖKLERDEDİR

İtibar Gücü
    5212

buna eleman yetersiz ...harekatçılar ve yolcu hizmetleri o uçaktan öbür uçağa koşuşturmakta nhelak oluyorlar yazık onlara ..ya biz sayarız saymasına önemli olan şu boarding işi düzene girsin ..adam önden biniyor yerim şu diyor nerden diyor ..ay en arakada keşke arkadan binseydiniz diyorum adama hoplaya zıplaya olur deyip iniyor arkadan biniyor ....aslında açığa park edildiği zaman merdivenin başına ye numaraları şu sıradan bu sıraya olanlar burdan binsin diye bir lehva türü bişi yazılsa fena olmaz tabiki ancak körük olayında nasıl bir kolaylık gelir bilemem
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Kabin Memuru Array myslide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4952

Bende açıktayken arka merdiven de bir K/M veya yer görevlisinin olmasını hep düşünürdüm. 4A yer numarası olan birkişinin arka taraflarda ne işi var ya Bir de bir önceki uçuşun boarding kartı ile ortalığı ayağa kaldıranlar var ki onlarda boardingin kaymağı oluyor

This is last call for you...

2. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Paylaş

Paylaş