evden eve nakliyat - evden eve nakliyat - eşya depolama - ofis taşıma

7. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 61 ile 70 ve 87

Konu: Kadın-Erkek Pilot Performans Karşılaştırması

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

açıkçası erkeklerin pek çok alanda göreli üstünlüğü sanrı sının ataerkinin getirdiği bir kolaylık olduğunu düşünüyorum. erkekler doğumdan itibaren hayatın her alanında daha kolay ve daha baskın şekilde ilerliyor. kadınların ekonomi, siyaset, küresel ilişkilerde verilen rol ne ki sayıları fazla olabilsin? evde oturup çocuklarına bakması gereken ve toplumca dayatılan normlara uyması beklenen "biri". daha gidecek çok yolumuz var.

kadın pilot kullanımında bir uçak ile hiç uçmadım ama ola ki uçarsam hiçbir şekilde şüphem veya kaygım olmaz, güvenirim her pilota güvendiğim gibi.

ON KAPLAN GUCUNDE Array Kennyjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3038

Alıntı jackbristow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açıkçası erkeklerin pek çok alanda göreli üstünlüğü sanrı sının ataerkinin getirdiği bir kolaylık olduğunu düşünüyorum. erkekler doğumdan itibaren hayatın her alanında daha kolay ve daha baskın şekilde ilerliyor. kadınların ekonomi, siyaset, küresel ilişkilerde verilen rol ne ki sayıları fazla olabilsin? evde oturup çocuklarına bakması gereken ve toplumca dayatılan normlara uyması beklenen "biri". daha gidecek çok yolumuz var.

kadın pilot kullanımında bir uçak ile hiç uçmadım ama ola ki uçarsam hiçbir şekilde şüphem veya kaygım olmaz, güvenirim her pilota güvendiğim gibi.
    hocam maalesef iskembeden salliyorsun... gel de bak burda(avrupada),,,birinci kural ESITLIK..... evet bpyle gelip gidiyor.TURKIYE ICIN KONUSUYORSAK HAKLISIN.

turkiyede BAGYAN MESLEKTASLARIMIZA FIRSAT VERILIYOR, ama maalesef kiclarindan iktiren bir kac kisi var.... buda onlari kokpite koyuyor.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı Kennyjet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam maalesef iskembeden salliyorsun... gel de bak burda(avrupada),,,birinci kural ESITLIK..... evet bpyle gelip gidiyor.TURKIYE ICIN KONUSUYORSAK HAKLISIN.

turkiyede BAGYAN MESLEKTASLARIMIZA FIRSAT VERILIYOR, ama maalesef kiclarindan iktiren bir kac kisi var.... buda onlari kokpite koyuyor.
    kennyjet, ben olması gerekenden söz etmiştim zaten olandan değil. yukarda daha gidecek çok yolumuz var demiştim zaten.
    "işkembeden sallamak" tabirini de yakıştıramadım.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Lütfen ve lütfen 'BAGYAN' yazmayın, neden bu şekilde yorum yazdığınızı anlayamıyorum, çok alaycı duruyor!
    *bayan!

Flying Chef Array ciciairbus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3037

Kelime söz yanlışlarına takılmayın, mesajın özü ile ilgilenin derim. kennyjet fatih abinin üslubu öyledir tanımadığınız için tuhaf gelmiş olabilir. Dalga geçmek için yazmadığına ben kefilim ve eminim. Yoksa dalga geçecek birisi değildir. Emin olun.
    Gereksiz birbirinizin gazına gelip de adama yüklenmeyin, güzelce anlatmış yukarıda. Okuyun!
    Rahatsızlığınız varsa, admin belli yönetici belli ve rapor et butonları mevcut. Konuyu saptırmayın, tartışma uzarsa konu kilitlenir ve işlem yapmak durumunda oluruz.

Yönetici.
    Fly By Wire

Aktif Üye Array osim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4101

Kenny hocamın profilinde niye, 'giriş 2011' yazıyor?. Benden de eski o. Yoksa tekrar log in falan olunca mı sıfırlanıyor?
    ''Dünya düzdür...''
    Kristof Kolomb, 12 Ekim 1492 (Keşiften sonra İspanya kralına çektiği telex'den)

Flying Chef Array ciciairbus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3037

Alıntı osim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kenny hocamın profilinde niye, 'giriş 2011' yazıyor?. Benden de eski o. Yoksa tekrar log in falan olunca mı sıfırlanıyor?
    Hesaplarımızda problem olmuştu geçmişte, bu sebeple öyle yazıyor. Yoksa eskidir...
    Fly By Wire

ON KAPLAN GUCUNDE Array Kennyjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3038

Alıntı jackbristow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kennyjet, ben olması gerekenden söz etmiştim zaten olandan değil. yukarda daha gidecek çok yolumuz var demiştim zaten.
    "işkembeden sallamak" tabirini de yakıştıramadım.
    sen bakma bana agzi bozuk adamim ben. ayni seyi soyluyoruz zaten hocam. avrupada SEX DISCRIMINATION denen bir olay var. insanlari nasil zenci, cinli, pakistanli, hintli.... diye siniflandiramiyorsan. KADIN ERKEK AYRIMI DA YAPAMIYORSUN. bu , avrupada KANUN ILE KORUNUYOR. yani kadin erkek esitligi. ama turkiyede hala oyle degil... bayan meslektaslarin f/o koltuguna oturabilmesi icin DAHA ZORLU YOLLARDAN GECMESI GEREKIYOR. hem kendini okulda kanitlayacak, hem kendini shgm karisinda kanitlayacak, hem kendini is basvurusu yaparken , hemcinslerinin karsisinda kanitlayacak.....liste uzar gider. avrupada isler boyle yurumez...kadin,erkek basvurmus patronu ilgilendirmez. onu ilgilendiren basvuran sahistan alacaklari performanstir ayol. ben turk kokenli olarak, turk kadin pilota sans verirmiyim???? evet veririm.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

şimdi olaya şöyle bakalım.

diyelim bu kadın pilotumuz evli (çocuğuda var). mesela gece 3'te uçuşu var. haydaa! senin çoluğun çocuğun var nereye? evin işini, yemeğini, ütüsünü, çocukların bakımını kim yapacak? hergün fast food mu yenilecek (öğrenci olduğum için biliyorum, hergün olmuyor)? yani performansı bırakında doğaya aykırı. bu kadar eyyorlamak yeter heralde.
    İnsan, hayal ettiği müddetçe yaşar.

Hızlı üye Array
    İtibar Gücü
    2623

evdeki adamın cocugu degıl mı bu kalksın baksın bı zahmet ayrıca o kadar maas alıyosun cocugun ıcınde eve bır yardımcı alabılırsın gayet basıt tek derdımız bu olsun

7. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)