Gösterilen sonuçlar: 1 ile 8 ve 8

Konu: Havacılık Freyzyolojisi Ders Kitabı

Forum Bağımlısı Array kaptanwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4917

Icon37 Havacılık Freyzyolojisi Ders Kitabı

RUNWAY
    Misafir

harika bir kaynak hocam peki bunu satın alma gbi bir durmumu varmı? yoksa bu kitabı okulmu veriyor....

ATC Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı RUNWAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harika bir kaynak hocam peki bunu satın alma gbi bir durmumu varmı? yoksa bu kitabı okulmu veriyor....
    sayın arkadaşım RUNWAY yukarıdaki linke tıklarsan tıklatınız kısmına yani açılacak linkte freyzyoloji kitapçığı pdf formatında karşına çıkacak.istersen farklı kaydet deyip yazdırabilirsin.DHMİ nin yayınladığı açık bir kaynak.Özellikle hava trafikçiler ve pilotlar için çok faydalı olmuş tabi.

RUNWAY
    Misafir

ben bu kitabı orjinal hali ile almak istemiştim ....dediğiniz yöntemde var tabi ama....ücret karşılığında almak istiyorum ben....herkese iyi formlar.

Üye Array
    İtibar Gücü
    4543

Alıntı RUNWAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu kitabı orjinal hali ile almak istemiştim ....dediğiniz yöntemde var tabi ama....ücret karşılığında almak istiyorum ben....herkese iyi formlar.
    Ücret karşılığı satılan bir doküman değil ama suat.yildirim@dhmi.gov.tr e-posta adresinden talep ederseniz yardım alabilirsiniz belki...

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart Saldırgan olarak bildirilmiş site!

www.ans.dhmi.gov.tr sitesinin şu anki listelenme durumu nedir?

Bu site şüpheliler listesine alınmıştır ve bu web sitesini ziyaret etmek bilgisayarınıza zarar verebilir.

Bu sitenin bir kısmı 90 günü aşkın bir süre içinde 10 kez şüpheli etkinlik nedeniyle listeye alınmıştır.

Google bu siteyi ziyaret ettiğinde ne oldu?

Geçtiğimiz 90 gün içinde bu sitede test ettiğimiz 93 sayfadan 51 sayfanın, kullanıcının rızası olmadan kötü amaçlı yazılım indirilmesine ve yüklenmesine neden olduğu saptanmıştır. Google, bu siteyi en son 2010-09-23 tarihinde ziyaret etmiş ve bu sitede en son 2010-09-23 tarihinde şüpheli içerik bulunmuştur.

Malicious software includes 53 exploit(s), 11 scripting exploit(s). Successful infection resulted in an average of 1 new process(es) on the target machine.

Kötü amaçlı yazılım nandnagar.com/, spacetoplay.org/, rollerderbybootcamp.com/ alan adları da dahil 20 alanda barındırılıyor.

packethosting.net/, dileketiket.com.tr/, spacetoplay.org/ alan adları da dahil olmak üzere 6 alanın, bu sitenin ziyaretçilerine kötü amaçlı yazılım dağıtılmasına aracılık ettiği saptanmıştır.

This site was hosted on 1 network(s) including AS9121 (TTNET).

Bu site, kötü amaçlı yazılımın dağıtılmasına aracılık yapmaya devam ediyor mu?

90 günü aşkın süredir, www.ans.dhmi.gov.tr sitesinin hiçbir siteye kötü amaçlı yazılım bulaştırılmasına aracılık ettiği saptanmamıştır.

Bu sitede kötü amaçlı yazılım barındırılıyor mu?

Hayır, bu site 90 günü aşkın bir süredir kötü amaçlı yazılım barındırmamaktadır.

Bu nasıl oldu?

Bazı durumlarda üçüncü taraflar yasal sitelere kötü amaçlı kod ekleyebilir, bu da bizim uyarı mesajı göstermemize yol açar.

Sonraki adımlar:

* Önceki sayfaya dön.
    * Bu web sitesinin sahibiyseniz, Google Web Yöneticisi Araçları'nı kullanarak sitenizin incelenmesini isteyebilirsiniz. Google Web Yöneticisi Yardım Merkezi'nde inceleme işlemi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

verilen linke girilemiyor alternatif var mı acaba?

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

link sorunsuz çalışıyor, teşekkürler...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Paylaş

Paylaş