Pilotaj bölümüne ulaşmak için şifre kısmına "123456" yazarak giriş yapabilirsiniz
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 20

Konu: Troya Programi Kodlariyla Ilgili Elinde Dokumani Olan Var mi?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Icon19 Troya Programi Kodlariyla Ilgili Elinde Dokumani Olan Var mi?

Troya Programi Hakkinda Bilgi...

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    4829

Troya sistemi THY nin kullandığı bir DCS işletim sistemidir.Bu sistemin neyi hakkında bilgi istediğinizi biraz daha açarsanız belki cevaplar gelmeye başlar.Troya sisteminde kodlar ve giriş yolları okadar çokki hangi işlem için gerekli olan kodlara ihtiyaç duyuyorsunuz?
    Konu REDCAP tarafından (26.Haziran.2008 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir.
    CG CANAVARI

Manuel Load Sheeti Ters Yapan Üye
    İSTİKBALİMİZ GÖKLERDE SEVDAMIZ DİPLERDEDİR!!
    ZIPKINCI

Yeni Üye Array Didem089 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Troya Hakkinda Benİmde Yardima İhtİyacim Olacakti.acentada Yenİ İŞe BaŞladim Ve Troya Hakkinda HİÇbİr Ön Bİlgİm Yok.su An İÇİn Sanirm İlk Etapta Kontenjan GÖrÜntÜlÜme, Fİyat Bakma Ve Opsiyon Almanin Nasil YapildiĞini AÇiklayabİlecek Olanlar Varsa Aranizda LÜtfen Yardim.İkİncİ Bİr Sorum İse Fİyat Siniflari Ne Şekİlde Siralaniyor.benİm GÖzlemledİĞİm Kadariyla En DÜŞÜk Sinif G En YÜkseĞİ İse Z. Bu GÖzlem DoĞrumu YanliŞmi Bİlmİyorum Ama Bu Konuda Yİnede Benİ Aydinlatin LÜtfen

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    4829

Ben THY TROYA sistemi üzerinde Weight&Balance eğitimi gördüm.Yolcu hizmetleri ve rezervasyon hakkında malesef bilgiye sahip değilim.Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar paylaşımcı olursa seviniriz!!!
    CG CANAVARI

ZIPKINCI

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

arkadaşlar troya üç kısımdan oluşuyo rezervasyon(bilet satış).. check in ve operation..
    ben bjv tk da operation da 10 senedir çalışıyorum.fakat o kadar çok komut varki..bazende bizde takılıyoruz.fakat sistemde komutları gösteren kısımlar var.fakat size açıkmı bilmiyorum.

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    4829

Thy den birisini görmek güzel oldu.Bize sistemin kısayolları hakkında biraz bilgi verebilirsen seviniriz.Mesela HELP menüsü varmı?Kodları görebilmemiz için hangi entry ile giriş yapmamız gerekiyor?Kısaca bunlara değinebilirsen şimdiden teşekkürler!!
    CG CANAVARI

ZIPKINCI

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

dostum veririm tabiki fakat siz girebilirmisiniz bilmiyorum.troya sisteminine giriş yapabilmeniz gerekmekte.fakat isterseniz size özelden bilgi verebilirim

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    4829

Alıntı tkharekat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum veririm tabiki fakat siz girebilirmisiniz bilmiyorum.troya sisteminine giriş yapabilmeniz gerekmekte.fakat isterseniz size özelden bilgi verebilirim
    Troya sistemi ile ilgili kursa gidiyoruz.Arasırada olsa sistemi kullanıyoruz.Yardımcı olursan sevinirim..
    CG CANAVARI

ZIPKINCI

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

mrb arkadaşlar bn sitenize yeni üye oldum.size bi sorum olcaktı.aslında biçok sorum var ama en başta bunu sormak istiyorum
    Ben Mustafa Kemal Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği 2.sınıf öğrencisiyim.Stajyer olarak çalışmak için Amasya'da Thy Acenta'sına iş başvurusu yaptım.geçen hafta'da buraya havaalanı açıldı.Thy Acenta'sında çalışan ilgili kişi iş başvrusunu Ankara'ya gonderdıgını ve yanıt'ın 2 hafta'yı geçebileceğini söyledi.
    Acaba Thy bu yanıtı verırken neleri kaale alıyor ve ne zmn yanıtını veriyor.Stajyer alımı konusunda nasıl bir politikaları var?
    yardımcı olursanız ck sevınırım.okul bıtelı 1 ayı geçti ve bn hala bir acenta'ya girip çalışmaya hiç yoktan biletleme programlarıyla ilgili bişeler kapmaya başlayamadım.teşekkürler=)

Forum Bağımlısı Array kaptanwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    5178

Bizim arkadaslardan biliyorum not ortalamanız 3.00 olması gerekli altını kabul etmiyor TK.ayrıca stajyer alımı coktan bitti...

http://www.thy.com/tr-TR/services/tr...az_donemi.aspx

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Paylaş

Paylaş