5. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 345
Gösterilen sonuçlar: 41 ile 49 ve 49

Konu: Deulcom international

Kabin Memuru Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı mokok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşalar bu tip kurslara hiçbir şekilde inanmayın aldığınız sertifikların ne türkiyede ne de yurt dışında hiçbir şekilde karşılığı yok. Örneğin yer hizmetleri şirketleri havaş ve çelebi personeline eğitimi kendi veriyor aynı şekilde thy ve özel havayolu şirketleride işe aldığı personeline eğitimi kendisi veriyor.Ayrıca bu özel kursların verdiği egitimlerin yer hizmetleri ve havayolu şirketlerinin verdikleri eğitimlerle yakından uzaktan hiçbir şekilde alakası yok.
    evt ben bilgim olmadan gitmiştim yeni yazılmak isteyen arkadaşlar boşuboşuna girmenize okdar para ödemenize hiç gerek yok

Hızlı üye Array adonay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4589

ArkadaŞlar Ben De Deulcom Zedelerdenİmm BaŞta Bana Çok İyİ Gİbİ Geldİ Ama Sakin Ama Sakin Kanmayin...
    Uçmak… Uçuş tutkusu; alabildiğince özgür hissetmek kendini pamuk pamuk bulutların üzerinde… Ellerini uzatıp dokunmak istersin minnacık bir uçak penceresinden dışarıya bakarken. Mavinin beyaza olan dokunuşunu seyredersin zaman zaman yoğun zaman zaman uzaklaşır gibi.

“Aşk” diye nitelendirirsin boynunda bir uçak kolyesi taşımayı. Ayakların bir defa kesildi mi yeryüzünden bir kez daha ayak basmayı istemezsin. Seneler çabuk geçer gökyüzünde. Ruhun devinimini yaşarken yıllar yansır bedenine ancak bulutlar hep aynı görünür gözlerine. Mesafeler daima vardır, uzanan yollar oldukça! Kavuşmalar, vedalar, uzaklıklardan doğan hasretler…

Yeni Üye Array western - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Standart arkadaşlar

yorumlarınız çok doğru bende deulcom da yer hostesliği ve amadeus eğitimi aldım geçen yıl thy call center da part tıme çalıştım. belki referans olmuştur diyorum ama zaten thy nin kendi kullandığı rezervasyon sistemi var ve de eğitimini veriyorlar o yüzden deulcom un pek faydasını gördüğüm söylenemez. ayrıca geçenlerde amadeus cd sini evde denemek istedim çalışmadı deulcom a msj attım dedilerki eğitimden 3 ay sonra cd ler kullanılamıyormuşşş. yani 1 yıl geçtiğinde evde tekrar yapma şansınız yok. iyi paylaşımlar.

Hızlı üye Array adonay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4589

KÖtÜlemek AmaÇli DeĞİl Fakat Deulcom Artik Eskİsİ Gİbİ Deİl. Hele Kİ İzmİrdekİ Artik Batmak Üzere, BİrÇok ArkadaŞim Ve Ben MaĞdur Kaldik
    Uçmak… Uçuş tutkusu; alabildiğince özgür hissetmek kendini pamuk pamuk bulutların üzerinde… Ellerini uzatıp dokunmak istersin minnacık bir uçak penceresinden dışarıya bakarken. Mavinin beyaza olan dokunuşunu seyredersin zaman zaman yoğun zaman zaman uzaklaşır gibi.

“Aşk” diye nitelendirirsin boynunda bir uçak kolyesi taşımayı. Ayakların bir defa kesildi mi yeryüzünden bir kez daha ayak basmayı istemezsin. Seneler çabuk geçer gökyüzünde. Ruhun devinimini yaşarken yıllar yansır bedenine ancak bulutlar hep aynı görünür gözlerine. Mesafeler daima vardır, uzanan yollar oldukça! Kavuşmalar, vedalar, uzaklıklardan doğan hasretler…

Kabin Memuru Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı adonay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KÖtÜlemek AmaÇli DeĞİl Fakat Deulcom Artik Eskİsİ Gİbİ Deİl. Hele Kİ İzmİrdekİ Artik Batmak Üzere, BİrÇok ArkadaŞim Ve Ben MaĞdur Kaldik
    tamam eğitim güzel eğitmenler tecrübeli ama gerek yok yhnii ayrıca hiç ilgilenmiyorlar bile girerken neler dediler yok alımlardan haberdar edicez falan :S

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    4694

Sevgili arkadaşlar sözkonusu şirket ve bunun gibiler ticari amaçla kurulmuş kurslardır.Arkadaşlarımında daha önce bahsettiği gibi sektörde atacağınız ilk adımla eğitimler başlar ve bu sektörde işiniz bitene kadar devam eder.Demek istediğim evet her şirket ve kuruluş elemanına eğitim verir hatta periyodik olarak bu eğitimleri yeniler.Dışarda alacağınız eğitim sadece sizin çok basit bilgileri biraz daha önceden görmenizden öteye geçmez.Bunun yanında global bir sektör olan havacılık camiasında yabancı dil bilmeyen arkadaşlarımın malesef şansı çok azdır.Bende Deulcomdan eğitim almış bir kişiyim.1998 yılında tanıştığım şirkete ozamanın iyi bir parasını verdim.Ne oldu sadece beni sektörle tanıştırdı ve yakınlaştırdı.Ancak gerek işe girmemde gereksede daha sonrasında bana hiç bir avantaj sağlamadı.Keşke oraya harcadığım para ile daha iyi bir yabancı dil eğitimi alsaydım veya 2. bir yabancı dil için çabalasaydım.Sözün özünde anlatmak istediğim şudurki havacılık ailesine girmek ve kalıcı olabilmek için en az 1 yabancı dili bilmek(tercihen ingilizce avantajlıdır),en az lise düzeyinde eğitim,değişime ve öğrenmeye açıklık.Bunlardan eksik olanlar varsa zamanla kapatılabilir ama ilk adım için ingilizce çok önemlidir.Eğitim kısmını hiçbir zaman aklınıza takmayın.Çünkü zaten sözkonusu kurs ve o tarz kursların verdiği eğitimler alfabenin A sından öteye geçmeyecektir.Çok daha ileri derecede ve geçerliliği olan eğitimler alacaksınız.Sizlere verilen sertifikalarda yanında bonusu olacaktırki bazı sertifikalarınız uluslararası geçerlilikte olacaktır.Bu büyük aileye yeni katılanlara hoşgeldiniz derken gelmek isteyenlerde tecrübelerden ve buralarda samimi olarak yazılmış bilgileri kendilerine rehber edinerekten yılmadan emin adımlarla yürümelerini tavsiye ederim.Hepinize JetA1 li günler dilerim ...
    CG CANAVARI

Manuel Load Sheeti Ters Yapan Üye
    İSTİKBALİMİZ GÖKLERDE SEVDAMIZ DİPLERDEDİR!!
    ZIPKINCI

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

ben hemen birşey söylemek ve eklemek istiyorum,dil mezunuyum sınavları geçiyorum, ingilizceyle problemim yok ancak olan mülakatta oluyor,ne oluyorsa artık,deulcom havacılıkla bir ilginiz olduğunu,bu işle ne kadar yakından ilgilendiğinizi göstermiyor mu herşeyden önce havacılıkla bir ilginiz olduğunu,mesela benim bir alakam yok ne ailem ne bir başkası belki bu yüzden alınmıyoruz,deulcom havacılıklada bir alakan ilgin olduğunu göstermez mi,bunu ıspatlamaz mı,hikaye mi yani,kursa gitsek ve sertifika alsak bu konuda bir fikir veren olursa sevinirim

orcoporco
    Misafir

bunları paylasmanız gercekten cok guzel herkese çok tesekkur edıyorum bnde yaklasık 1 hafta içinde deulcom'a baslıycaklardan biriydim sayenizde vazgeçtim tekrar teşekkürler

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

basıma söyle bir olay geldi hemen paylasayım,hatta yardımcı olan olursa sevinirim,deulcoma bilgi almak için gittim işte adım soyadım ve email adresimi aldılar,sonra bende kimlik fotokobi verdim,ancak kararsız ve emin olmadıgımı söylemiştim zaten,sen git beni orya kayıt yap,para vs ödemedim şimdi tutturdular dilekçe yaz sonra yazdım gitmeyeceğime dair hiç gitmedim kursa bile,bu defa olmaz imzalı dilekçe dediler,ben göndermedim,üstüne yok ev numarasınıda ekle başıma bela oldu,koparıncaya kadar uğraşıyor zaten iş garantisi yok ama zor kurtuldum bir bilgi alyım dedim mahvoldum

5. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)