5. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 345
Gösterilen sonuçlar: 41 ile 42 ve 42

Konu: En Sevdiğiniz Hava Yolları

Aktif Üye Array
    İtibar Gücü
    3957

Türk şirketlerinden THY ile bugüne kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Birkaç destinasyon daha ekleseler tek şirket olarak tercih edebilirim, şuanlık sadece aktarmalarda denk gelebilirsem kullanabiliyorum...Tabi bu kişisel bir sorun...

Yabancı şirketlerden ise Air Dolomiti, Condor, Lufthansa, Volaris tercih ettiğim firmalar. Volaris`in bagaj imkanları gerçekten çok iyi, kabin ekibinin güleryüzlülüğü ve giydikleri mor renkli kıyafetler de uçuşu mutlu geçirmenizi sağlıyor, farklı bir uçuş deneyimi yaşatıyorlar.
    Bazen zorunlu olarak Air Canada ile uçtuğum oluyor, kısa uçuşlarda uçak içi hiçbir ikramın olmaması, ücretli satılan ürünlerin lezzet / kalite`nin çok düşük olması, uçakların rahatsızlığı, kabin içi gürültü kirliliği, yolcu uçağında değil de savaş uçağında uçuyormuş hissi uyandırması bakımından hiç tavsiye etmiyorum ama bazen uzun uçuşlarda gerçekten uygun fiyatlar bulmanız mümkün olabiliyor.

Bilmiyorum birkaçınız daha önce denk geldi mi ama Türk Havayolları`nın Kanada - İstanbul seferlerinde iki kez 1960`ların modasına uygun eski mi eski bir dekorasyonu olan 777`lere denk gelmiştim, bazıları yepyeni oluyor ama Kanada seferlerindeki uçaklar iç karartıcı kanaatimce.... Hepsinin içini yenileseler güzel olur.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Hiç binme şansım olmadı. Sizin tecrübelerinize göre bu markaların dışına binmemek lazım sanırım

5. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Paylaş

Paylaş