21. Sayfa - Toplam 21 Sayfa var BirinciBirinci ... 11192021
Gösterilen sonuçlar: 201 ile 208 ve 208

Konu: Er-Ah Uçuş Okulu (Isparta, Antalya)

Gözetmen Array EDemirel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3799

ER-AH'TAN YENİ FIRSAT

Antalya merkezli uçuş okulu Er-Ah, iş garantili pilotaj eğitiminden sonra şimdi de iş garantili uçuş öğretmeni programı başlattı.

Sunexpress Havayolları ile iş garantili pilotaj eğitimi projesi başlatan Er-Ah uçuş okulu, eğitimlerini tamamlayan pilotaj öğrencilerine öğretmen pilot olma fırsatı sunacak.

Er-Ah uçuş okulunda CPL/IR uçuşlarını tamamlayan pilotlara iş garantili FI projesi başlatan okul, projeyi tamamlayan öğrencilerini okul kadrosunda görevlendirecek.

Eğitmenlerini de kendi yetiştirerek kalitesini artırmayı hedefleyen Er-Ah, FI eğitimi için kabul edeceği eğitmen adaylarında bazı kriterleri gözetecek. Şartlara uygun adaylar, yapılacak sözlü ve uçuş mülakatını başarıyla tamamladıktan sonra eğitimlerine başlayacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

Geçerli CPL/IR(A) (SEP/MEP) lisansına sahip olmak
    En az 200 saat IFR ve en az 30 saat MEP uçuş olmak üzere toplam 1.000 saat ve üzeri uçuş tecrübesine sahip olmak
    Intermediate veya üzeri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak.

http://www.airporthaber.com/havacili...ni-firsat.html

University - Graduated
    Military Obligation - Completed (361.KD)
    Ielts - W:5.5 R:5.5 L:5.5 S:6 Overall:5.5 Damn ...

Aktif Üye Array onedream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    2049

"1.000 saat ve üzeri uçuş tecrübesine sahip olmak" kısmını anlayamadım ben Kim vercek bana o tecrübeyi mezun olduktan sonra onu anlamadım onlarmı karşılayacak?

Üye Array pi-lot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

FI ilanı Özel Uçuş okulundan mezun olan ve başka uçuş tecrubesi olmayan Pilotlar için düşünülmedi zaten,

Okullarda lisanslarına IR ve ME öğretmenliği eklenebilecek pilotlara ihtiyaç var
    bu ilan hava kuvvetlerinden uçuş tecrübesi olan veya başka hava yollarında hava taksilerde uçmuş ve kariyerine Öğretmen olarak devam etmek isteyenler için açılmıştı.

hali hazırda yanlış anlaşılma olmasın Er-ah mezun ettiği ve Öğretmenlik yapabileceğine inandığı mezunlarını da Öğretmen olarak istihdam etmektedir.

Başka anlayamadığınız bir nokta var mı sayın onedream..

Aktif Üye Array onedream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    2049

Alıntı pi-lot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FI ilanı Özel Uçuş okulundan mezun olan ve başka uçuş tecrubesi olmayan Pilotlar için düşünülmedi zaten,

Okullarda lisanslarına IR ve ME öğretmenliği eklenebilecek pilotlara ihtiyaç var
    bu ilan hava kuvvetlerinden uçuş tecrübesi olan veya başka hava yollarında hava taksilerde uçmuş ve kariyerine Öğretmen olarak devam etmek isteyenler için açılmıştı.

hali hazırda yanlış anlaşılma olmasın Er-ah mezun ettiği ve Öğretmenlik yapabileceğine inandığı mezunlarını da Öğretmen olarak istihdam etmektedir.

Başka anlayamadığınız bir nokta var mı sayın onedream..
    Gayet açık bir şekilde anladım. Keşke ilanda da bunu belirtselerdi. Oraya madde madde yazmak yerine anlaşılır bir açıklama iyi olurdu. Teşekkürler.

Aktif Üye Array air_psycho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4577

Mezun olduğum okul hakkında neler yazılmış bakayım dedim. Neler olmuş neler. Arkadaşlar okullar aracıdır. Sizlere imkanları sunarlar. Ne kadar kullandığınız size bağlı. Er-Ah da imkanları ve öğrencilerine sunacağı ekstraları olan bir okul.

Erdoğan Bey de bu imkanları artırmak için elinden geleni yapıyor. Üçün beşin hesabını yapmıyorlar. Hem yer dersleri hem de uçuş hattı her geçen gün daha iyiye gidiyor.

Üye Array Marvellous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Sanırım istanbulda da faaliyet göstermeye başladı bu kurum

Üye Array
    İtibar Gücü
    1941

Arkadaslar merhaba, 23 mayıs Antalya grubunda atpl e baslayacak varmı ?
    ER-AH ALUMNI / FO

Yasaklı Array
    İtibar Gücü
    0

arkadaşlar THY adına eğitim alan veya normal olarak ücretli eğitim gören arkadaşlar güncel olarak bilgilendirebilirmisiniz? Başlık ölmüş. Ayjet mi yoksa Erah mı daha iyidir? artıksrı eksileri karşılaştırma yapabilecek olan varmı?

21. Sayfa - Toplam 21 Sayfa var BirinciBirinci ... 11192021

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)