20. Sayfa - Toplam 31 Sayfa var BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 191 ile 200 ve 305

Konu: HAVAŞ yer hizmetler Memuru Alımı

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

havas ank yolcu hizmetleri alımı hakknda bilgisi olan varmı arkadaslar--?? şu alım yapmıyolar diye duymustm..

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

ArkadaŞlar PerŞembe GÜnÜ Sinava ÇaĞirdilar Çok Heceyan Var Ne Yapcam Ne Etcem Ne Soruyolar? Sinava Yenİ Gİren ArakdaŞlar Neler Soruldu Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

arkadaşlar perşembe günü istanbul radison sas taki sınava giripte aranan varmı 4-5-6 mart mülakatları için

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

arkadaşlar hepiniz çağrıldığınızı söylüyosunuz,ben de yerdeki ilanların çoğuna 15 gün kadar önce başvurdum ve arayan varr ne soran..yoksa bilmediğim bi yol mu var mesela ilan falan mı var ona göre mi tarih verimştir thy sitesindeki gibi die de merakttayım..beni aydınlatın lütfen ben niye çağrılmadım?..bi de sizler ist a mı başvurmulltunuz ve hangi siteden?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

perşembe günü sınav vardı ist ata için yaklaşık 300girdi sınava ancak herhalde daha dönüş olmadı mülakat için ben genel merkezde doldurmuştum cv mi

Üye Array sierra-eko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

arkadaslar ılana nerden basvurdunuz ?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı Lithos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Daha önceden Havaş İnsan Kaynaklarına atılan CV'ler yapılan değerlendirmeler neticesinde elenir ve sınava tabii tutulacak adaylar belirlenerek telefonla haber verilir ve sınava çağırılırlar.
    Yani şimdi ben de başvurdum,neye göre elenip çağrılıyorki,çağrılmadan niye elensinki hem?mülakatlardan sonra elenir benim bildiğim..dayısı olanı mı çağırdılar,onu mu anlamamız gerekiyor arkadaşlar?...çağrılan arkadaşlar lütfen ne zaman başvurduğunuzu yazar mısınız?..havaşa bende cv attım ses yok

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

ben ocak ayından önce genel merkezden başvurmuştum merkeze bırakılan cv ler ile referanslı cvlere öncelik veriyor havaş ve soruma hala cevap yok sınava giripte aranan bir arkadaşımız varsa yazarsa sevinirim bende girdim bugun en geç yarın aranmayı bekliyorum sınav iyi geçmişti ama hala aranmadım

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

bende genel merkeze cv bıraktım ordan başvuru yaptım sınava bende girdim ama banada kimse dönmedi henüz en geç yarın haber vermelerei gerekiyor sanırım eğer yarında olmassa sonuç olumsuzdur diye düşünüyorum

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

bizim sınav ne oldu ya ne arayan var ne aranan stres mi yaptırıyorlar bekleterek anlamadım gitti ist de perşembe sınava giripte aranan oldumu hiç?

20. Sayfa - Toplam 31 Sayfa var BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Paylaş

Paylaş