6. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci ... 456
Gösterilen sonuçlar: 51 ile 56 ve 56

Konu: Ingilizce Kursu

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

temeliniz yoksa dil kursları sizin için zor olabilir. özel ders için bana ulaşabilirsiniz. 05539788552

Yasaklı Array
    İtibar Gücü
    0

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Hepinize iyi günler ben aranıza yeni katıldım. üniversite okuyorum yaşım 22. uzatmadan konuya girmek istiyorum. Pilotluk için dil gerekli olduğunu biliyorum fakat herhangi bir dil bilgim yok Ankara ve çevresinde bana A1 seviyesinden başlayacak bir İngilizce kursuna ve bilgiye ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Selam ben dilko'ya gitmiştim baya da memnun kalmıştım .ingilizce kursunun yanında aynı zamanda online sitelerde baya yardımcı oldu bana . Çalışırken kafana bişey takılıyor falan araştırıp konu anlatımlarından sorunu çözüyorsun her anlamadığı şeyi sormaya vakti olmuyo bazen insanın ya da ne bileyim utanıyor falan. Ben burdan baya yararlanıyorum. Sizin de hala yararlandıklarınız varsa bana iletirseniz sevinirim bu arada. Teşekkürler şimdiden.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart Ingilizce Kursu

artık her alanda ingilizce genel bir ihtiyaç haline geldi.bende infolang dil okullarında aldığım eğitimi edinemeyen bütün arkadaşlara öneririm genel ingilizce eğitimleri olsun toefl vs.gibi sınavlara hazırlanmakta olsun faydasını göreceksiniz

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

If you do not know how to proofread and edit your academic papers professionally you can always hire these expert writing services https://www.masterpapers.com/

6. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci ... 456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Paylaş

Paylaş