2. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 20 ve 55

Konu: Ingilizce Kursu

Aktif Üye Array ugurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4831

İki kurs arasında kararsızım ya yaşadığım şehirdeki Amerikan Kültür'e gideceğim, ya da Ankara'daki Tömer'e gideceğim. Siz hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar?!
    Sadece gülümse!

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı ugurcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki kurs arasında kararsızım ya yaşadığım şehirdeki Amerikan Kültür'e gideceğim, ya da Ankara'daki Tömer'e gideceğim. Siz hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar?!
    Sayın uğurcan;
    Ben şu anda İstanbulda bir Amerikan Kültür şubesine gidiyorum ve kursum olmasından dolayı söylemediğime emin olabilirsiniz kurstan ve ögretmenlerden memnunum.Benim sınıfım altı kişilik sınıf,ikinci kura yeni başlıyorum,toplam altı kurdan oluşuyor,ilk iki kur türk ögretmenlerleyiz sonra yabancı olacak.Öğretme yöntemleri daha çok konuşma üzerine yoğunlaşıyor ve Amerikan İngilizcesi aksanı daha ağırlıklı,bol bol alıştırmalar pratikler yapıyoruz,benim kursum henüz yeni açılmasından dolayı eğitimin dışında bazı ufak tefek aksaklıklar başlarda yaşansada bunlar eğitimimize neredeyse hiç yansımadı ve uyarılarımızı hemen dikkate aldılar,diğer eski şubelerinde böyle sorunlar zaten yokmuş gidenlerden duyduğum kadarıyla.Çok kısa süre olsada ef dil okullarına da gitmiştim ve buradan da memnundum fakat vakitle ilgili çeşitli sebeplerden bırakmıştım.Tömer'i ise bilmediğimden yorum yapamayacağım,umarım biraz olsada yardımım olmuştur,eğitiminizde başarılar dilerim,saygılarımla..

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba arkadaslar
    Ben kaplani arastirmanizi tavsiye ediyorum, ozellikle Toefl'la hazirlik konusunda dunyanin bir numarasi. Turkiyedeki subeleri hakkinda bir bilgim yok ama arastirmaya deger bence.
    Egitim hayatinizda basarilar dilerim

İtibar Gücü
    4831

Peki ya Tömer? Bu arada sevgili kinglion yardımlarınız için teşekkür ederim, benim için önemli bir bilgi alışverişi oldu.
    Sadece gülümse!

Aktif Üye Array bitterchocolate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4844

Peki ya Tömer? Bu arada sevgili kinglion yardımlarınız için teşekkür ederim, benim için önemli bir bilgi alışverişi oldu.
    Arkadaşlarımızın fikirlerine sonsuz saygım var ..
    Almancam ve İngilizcem için Tömer (Ankara Üniversitesine bağlı) Yabancı dil kursuna gittim .. Çok büyük faydasını gördüm ..
    Sınıf içerisindeki kurallarımız bile diğer kurslara göre çok farklı ve mantıklı ..
    Diğer kurslarada gittim (ismi geçen) ama işime yaramadım desem yeridir ..
    Çalışma metodları, pratik konuşmalar vs .. yönünden çok faydalı bir kurs, tercih sebebin olabilir ..

Bitter ..

Yürünen yol bazen, gidilen veyahut gidilecek yerden daha önemlidir ..

Üye Array MeDuSa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

bence hangi dili ögrenmek istiyorsan en iyi yabancı dil egitimini ilgili konsolosluk aracılıgıyla ögrenebilirsin...
    DÜN bitti,YARIN gelmedi.ANI YAŞA..!

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart kent english

Bence Ankarada en iyi kurs Kent English.Kurs binasında ingilizce konuşma zorunluğu ilk bakışta sıkabiliyor.öğrenciler tarafından ciddiye alınıyor.çok da yerinde bir uygulama.Hocaların tamamı yabancı hemde ana dili ing.olan insanlar.

Yeni Üye Array TeCniQMaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

bi kaç kişi english time filan demiş.Tamam fiyatta nerdeyse yarı yarıya(thy çalışanlarına ama hala geçerlimi bilmiorum) indiirm yapıolar lakin ben 5 ay gittim eğitim sistemini sonradan değiştirdiler.Dersler kuru geçiodu ve benm gibi düşünen onlarca kişi wardı.Ordan ''upper-intermediate'' sertifikasını aldım.su an ''DİLKO'' a gidiorum.Su an hersey güzel gidiyor.Gitcek arkadaslar burayla bi temasa geçerlerse ii olur!

İtibar Gücü
    4831

Hepinize verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Amerikan Kültür Derneği'ne kayıt yaptırdım, bakalım memnuniyetimi 4 ay sonra paylaşırım sizlerle
    Sadece gülümse!

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Hepinize verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Amerikan Kültür Derneği'ne kayıt yaptırdım, bakalım memnuniyetimi 4 ay sonra paylaşırım sizlerle
    Sevgili uğurcan arkadaşım hayırlı olsun,kararını vererek kursa başlamana sevindim umarım senin için en faydalı olacak olanı seçmişsindir ve eğitimler sonucu istediğini almış olursun,sonuçta bir sürü para ve zaman harcanması karşılığında verilen emeklerin karşılığının alınması önemli.Eğitim hayatında başarılar dilerim,saygılarımla..

2. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Paylaş

Paylaş