Pilotaj bölümüne ulaşmak için şifre kısmına "123456" yazarak giriş yapabilirsiniz
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 15

Konu: Kafatasında kırık sivil pilotluğa engel midir?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Icon17 Kafatasında kırık sivil pilotluğa engel midir?

Merhabalar,
    Ben pilotaj bölümündeyim, geçenlerde darp edildim ve alın bölgemde(frontal sinus anterior) kırık oluştu. Hafif bi cökme görünüyor dikkatli bakıldıgında. Doktorum iki seçenek sundu, ya o çökmeyi yağ dolgusuyla doldurabiliriz ya da ameliyat edilebilirsin dedi. Ameliyat olursam alnımda dikiş iz kalacaktır ve kemigin tutturulması icin plak vidalar koyuluyor. bu vidalae sonradan ikinci bi operasyon ile cıkarilabiiliyor. Eğer böyle bir operasyon geçirirsem bu ilerde şirketlerde pilotluk yapmama engel olur mu? Cevaplarınız icin teşekkür ederim simdiden.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Ek olarak e nabızımda sadece bu olaya ait tomografi sonuclarım var orada kırık olduguna dair. Başka hiçbir sağlık sıkıntım yok. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

http://forum.airporthaber.com/forumdisplay.php?f=384

sorunuza detaylı olarak şu başlıkta yanıt arayabilirsiniz. buna ek olarak bazen şirketler sağlık şartlarını detaylı olarak paylaşıyor

https://careers.turkishairlines.com/...gi-notu-tr.pdf

şahsi görüşümü soracak olursanız. bizim burada size bir yanıt vermemiz çok zor. çünkü forumda sağlık konusuyla ilgili bir değerlendirme yaparken adaylar yaşadığı olayları paylaşırlarsa bir sonuca varabiliyoruz ya da çıkarım yapıyoruz. onun dışında işe giriş muayenesi yapan şirket doktoruyla görüşmediğiniz sürece havacılık sağlığı konusunda değerlendirme yapma yetkisi olan bir hastahaneden pilot olur raporu alsanız dahi şirketlerin kriterleri sıkı olabiliyor. ama sizin elinizde lisansınız olacağı için durumunuz farklı olur mu orasını bilemeyeceğim. forumda pilot olan arkadaşlar bu konuyla ilgili bir yorumda bulunabilirse seviniriz. iyi bayramlar dilerim.
    15.07.2019 IELTS General Başvuru ✓
    27.07.2019 IELTS Listening/Reading/Writing + Speaking Test ✓
    09.08.2019 IELTS Overall: 6 (Speaking: 6,0)

If this is to be our end, then I would have them make such an end as to be worthy of remembrance.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Gönderdiğiniz 2. linki daha önce de inceledim listedeki belirtilen rahatsızlıkların,hastalıklarn vs.. hiçbirine sahip değilim ki listede kemik kırıkları sonrası platin uygulaması yapılıp cıkarılan adayların muayene edilip ucusa el verisli oldugu halde geri dönebildigi yazıyor sanırım. bu arada zaten class 1 sağlık raporum da var. Ayrıca bu kırığın bu şekilde bile sağlıgıma hiçbir risk olusturmadıgını da söyledi doktorlar. Ben de forumdaki pilot olan abilerimden en azından buna benzer gördüğü yaşadığı olaylardan örnekler verebilirlerse cok memnun olurum. hayırlı bayramlar diliyorum tekrar teşekkürler..

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba. Sizi www.jupiter-aircraft.de şirketinin münhasır temsilcisi olmanızı tavsiye ediyorum. Türkiye'de sattığımız her uçak için 5.000 € bonus kazanıyorsunuz. Uçağımızın satışı ve bakımı konusunda herhangi bir yasal sorumluluk taşımazsınız. Müşterilerle doğrudan sözleşmeler yaparız. Potansiyel alıcılar, Jupiter Aircraft'ı çevrimiçi reklamımız aracılığıyla bulacak ve öneriler için sizi arayacak. E-postanı bekliyorum: tgromyko492@gmail.com

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

On the off chance that I have medical procedure, there will be a line scar on my temple and plate screws are set to join the bone. This vidalae would then be able to be taken out with a subsequent activity.

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)