1. Sayfa - Toplam 24 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 231

Konu: Dev e-nabız usülsüzlüğü ! Boşa mülakatlara hazırlanıyor olabilirsiniz !

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart Dev e-nabız usülsüzlüğü ! Boşa mülakatlara hazırlanıyor olabilirsiniz !

Evet arkadaşlar, malum şirket büyük bir hukuksuzluk ile cadet pilot alımlarında yasalara karşı gelerek insanların kişisel telefonlarından e-nabızlarına ellerinden telefonu alarak bakıyor deniliyor.

Konuyu lütfen okuyalım, birbirimize destek olalım. 5 sene önceki ufak bir yanlış tanı yüzünden bütün hayalleriniz suya düşebilir.

http://forum.airporthaber.com/showthread.php?t=154490

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

ahmet hocam dün açtığın hesabına ait 12 mesajın tamamının e-nabızla ilgili olmasına, thy'yi asalım keselim başlıkları açmana ben de kayıtsız kalamadım ve senin için bir dörtlük hazırladım kabul edersen, şimdiden sağlık sürecinde bol şans dilerim

""e-nabızda görünüyor kol kol sıkıntı
    ama valla bende kalmadı hiçbir hasarı
    hem umrumda mı yolcuların hayatı
    banane lan göstermem ben e-nabızı..""

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı emrah_ar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmet hocam dün açtığın hesabına ait 12 mesajın tamamının e-nabızla ilgili olmasına, thy'yi asalım keselim başlıkları açmana ben de kayıtsız kalamadım ve senin için bir dörtlük hazırladım kabul edersen, şimdiden sağlık sürecinde bol şans dilerim

""e-nabızda görünüyor kol kol sıkıntı
    ama valla bende kalmadı hiçbir hasarı
    hem umrumda mı yolcuların hayatı
    banane lan göstermem ben e-nabızı..""
    Biz bu hukuksuzluğü bitireceğiz. Sen utanmadan yasal olmayan el altından işlenen bir suçu savunuyorsan senin bileceğin iş. Evet hepsi e-nabiz ile ilgili mesajlarimın, ve bu benim kişisel bilgim neden korumaya calistigim kimseyi ilgilendirmez yasa bana bu hakkı vermiş. şiirini de alıp gidebilirsin şimdi.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

peki hocam sinirlenmeyin gidiyorum, şimdiden sağlık sürecinde bol şans dilerim

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı emrah_ar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki hocam sinirlenmeyin gidiyorum, şimdiden sağlık sürecinde bol şans dilerim
    Sağolun, sağlık sürecine malum şirkette girmeyeceğim zaten bu iş çözülene kadar. O sebeple şans dilemenize gerek yok. Farklı şirketlere bakıp bu hukuksuzluğun çözülmesini bekleyeceğiz.

Yeni Üye Array acerb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Ortada hukuksuzluk yok ki çözün sağlık geçmişinize rızanız olmadan bakılırsa bu durum ortaya çıkar THY sizden zorla bu bilgileri istemiyor yada sizden habersiz sisteme girip bilgi edinmiyor.Saglik kontrolüne gidip sistemi kendiniz gösterdiğiniz için rızanız alınmış oluyor ve tabi göstermemekte kendi tercihiniz.

Asil üye Array Anders - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4017

Burda sorun e-nabıza bakılması mı? Yoksa THY tarafından kabul edilmeyen bir rahatsızlığın e-nabızda göründüğü için başarılı bir şekilde gizlenemeyeceğinden dolayı sürecin tamamlanamaması mı?

Eğer şahsi bilgiyse problem, zaten 1. sınıf sağlık raporu alırken aşağı yukarı orda e-nabız sistemi üzerinde görünen veya görünmeyen tedavi geçmişinizi belirtiyorsunuz. Tabi yalan beyanda bulunmayacaksanız..
    Atlantic Flight Academy '33

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı acerb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortada hukuksuzluk yok ki çözün sağlık geçmişinize rızanız olmadan bakılırsa bu durum ortaya çıkar THY sizden zorla bu bilgileri istemiyor yada sizden habersiz sisteme girip bilgi edinmiyor.Saglik kontrolüne gidip sistemi kendiniz gösterdiğiniz için rızanız alınmış oluyor ve tabi göstermemekte kendi tercihiniz.
    Öyle birşey yok. Bu talepte bulunması bile kesin bir hukuksuzluk. Hiçbir şirket sizin özel verilerinizi sizin kendinize özel sisteminizden girip ona göstermeniz talebinde bulunamaz, sizin verdiginiz bilgiler ile yetinmek zorundadir. Orada bir kişinin birçok özel verisi bulunabilir, hatta e-nabızda kişi isterse aile hekiminden bile bu verileri saklayabilir. Zaten bu yüzden bu bilgileri resmi olarak talep edemiyorlar, hatta kendi bilgisayarli uzerinden bile bakamiyorlar ip leri cikmasin diye. El altından sizin telefonlarınıza bakıyorlar. Tartışilacak bir konu değil yani.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı acerb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mantıktan hareketle bir insandan bizi öldürmesini isteyelim ve o insan suç işlememiş olsun. Ne de olsa zorla değil, rızamız var. Böyle şey olur mu? Olayın hukuksuzluğundan dem vuruyor arkadaş da. E-Nabız'a bakma yetkisi yok THY'nin. Şimdi biz THY'ye rıza ile gösterince THY doktorunun davranışı aklanıyor mu? Hukukçu olarak söyleyeyim, böyle bir şey yok.

E-Nabız ile hastalık gizlemeye çalışma gibi bir durum yok. İlaç yazabilmek için doktorların salladığı teşhisler yüzünden zorda kalan adayların hakkı yeniyor. Sıkıntı bu.
    THY
    28.8.19 - Başvuru
    7.11.19 - DLR
    11.11.19 - DLR Olumlu Maili

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı Anders Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda sorun e-nabıza bakılması mı? Yoksa THY tarafından kabul edilmeyen bir rahatsızlığın e-nabızda göründüğü için başarılı bir şekilde gizlenemeyeceğinden dolayı sürecin tamamlanamaması mı?

Eğer şahsi bilgiyse problem, zaten 1. sınıf sağlık raporu alırken aşağı yukarı orda e-nabız sistemi üzerinde görünen veya görünmeyen tedavi geçmişinizi belirtiyorsunuz. Tabi yalan beyanda bulunmayacaksanız..
    Sorun üstte anlattigim gibi insanlara ve türk yasalarina karşi buyuk bir suç işlenmesi. Nedeninin vs bir önemi yok. Sadece verilerimi korumak istiyor, belki bir kadin olarak 3. Bir şahsın doğum kullandigim doğum kontrol haplarinin bilgilerine kadar öğrenmesini istemiyorum. Tartisilacak birsey yok. Ya ek tetkik istesin, ya da süreci resmi hale getirsin. Herşey çok basit.

1. Sayfa - Toplam 24 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)