49. Sayfa - Toplam 52 Sayfa var BirinciBirinci ... 394748495051 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 481 ile 490 ve 520

Konu: THY - 2019/1 Kokpitte Yaşa Takılanlar

Üye Array uçanmemur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

karın ağrının nedeni anlaşıldı niyet okuyucu, ok.
    Herşey çok açık.
    28 Mart DLR failed
    14 Ağustos DLR çalışma Linki retest
    28 Kasım DLR Re-test
    03 Aralık DLR Olumlu
    28 Şubat CRM Olumlu
    3 Nisan Kurul Mülakatı ...

göksözlük kurucu ortağı Array
    İtibar Gücü
    0

Karnı ağrıyan ben değilim sanki ama, neyse. Siz haklı olun, ben haksız olayım. Sonuç yine değişmeyecek. Hatta THY'nin bırakın yaşı büyütmesini yakın zamanda ilan açacağı bile belli değil.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Olması gereken zaten olur arkadaşlar zorlamanın veya tartışmanın manası yok. THY bugünkü koşulda demekki böyle uygun görmüştür. Ancak söylenildiği gibi, süreçte ve 35'li yaşlarda olan ve Kuruldan yeni geçen kişilerde bulunmaktadır. Bizler talebimizi iletelim zaten uygun görülürse ve ilan açılacaksa yeniden değerlendirilebilir.

Yasaklı Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı rtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karnı ağrıyan ben değilim sanki ama, neyse. Siz haklı olun, ben haksız olayım. Sonuç yine değişmeyecek. Hatta THY'nin bırakın yaşı büyütmesini yakın zamanda ilan açacağı bile belli değil.
    Birgün THY mutlaka çağıracak yaşa takılanları , işte o gün sen süreci başarıyla tamamlayanları görünce kahrolacaksın

İtibar Gücü
    0

Alıntı crixer06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birgün THY mutlaka çağıracak yaşa takılanları , işte o gün sen süreci başarıyla tamamlayanları görünce kahrolacaksın
    'Aman Allah'ım kahrolurum ama yaaa!'

Kimsenin kahrolacağı yok, tersine yardımcı olmaya ve en hızlı yöntemin gidip ıslak imzalı dilekçe vermek olduğunu söylüyorum ama anlaşılmıyor. Duygusal düşünüyorsunuz hala. Siz laf anlamıyorsunuz ben de anlatmayacağım artık. Başarılar.

Üye Array LordKeynes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Ekim’de açılacağı konuşulan tipsiz/tecrübesiz fo ilanı gelince bir nebze anlaşılır TK’nın yaş konusundaki yaklaşımı. Bir önceki ilanda 45’ti yaş sınırı. İnş bir azaltmaya gitmezler.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Arkadaşlar selam birbirimizle uğraşmayı bırakalım. Thy CRM sürecinde geribildirim değişikliğine gitti. Artık CRM sonucu adaylara olumlu-olumsuz şeklinde bildirilecek. Herhangi bir feedback söylenmeyecek.Bu değişiklik 1 Ekim 2019 itibariyle uygulanacak. Bunu neden yapmış olabilirler?? Ne düşünüyorsunuz??

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Bugun gidip islak imzali dilekcemi thy insan kaynaklari yonetimine verdim. Durumu aciklayip, elimden alinan retest hakkimin geri verilmesini talep ettigimi nazikce anlattim. Bence siz de yapin, ne kadar cok dilekce o kadar iyi.

İtibar Gücü
    0

Alıntı davidforx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun gidip islak imzali dilekcemi thy insan kaynaklari yonetimine verdim. Durumu aciklayip, elimden alinan retest hakkimin geri verilmesini talep ettigimi nazikce anlattim. Bence siz de yapin, ne kadar cok dilekce o kadar iyi.
    Tebrik ederim, umarım diğerleri de bu yolu izlerler.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Islak dilekçe verilmediği kanısına nasıl vardınız? İlan yaş küçültülerek açıldığı anda yapıldı zaten hepsi. Süreciniz isteminiz dışında tamamlanmış ve gelmiş hala umut besleyen kişileri demotive ediyorsunuz. Gereksiz bir polemik. Gereksiz önerme ve ithamlar. Lütfen bittiyse işiniz, moralini bozmayın insanların. Thy ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda zaten çağıracaksa çağıracak, değilse 30 yaş üstü insanların zaten hayatını idame ettirebilecek gücü var. Kaldığı yerden devam edecek insanlar. Belli ki arkadaşlar rahatsız oluyor yazdıklarınızdan, ısrarınız neden? Bu başllıktan başkasına geçin, siz de rahat edin. Umutla bekleyenler de rahat etsinler.

49. Sayfa - Toplam 52 Sayfa var BirinciBirinci ... 394748495051 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)