6. Sayfa - Toplam 92 Sayfa var BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 51 ile 60 ve 920

Konu: Pegasus Yetiştirilmek Üzere Pilot Aday 2019 İlanı Tartışma Başlığı

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı salimkilinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elle doldurmasanız bile imzalı ve fotoğraflı olacağı için illa ki çıktı alıp doldurduktan sonra tekrar taratmanız gerekecek.
    Fotoğrafı bilgisayardan ekledim imzayı da adobe'nin imza ekleme kısmından ve o şekilde kaydettim elde doldurduğum hiçbir şey olmadı, imzayı elle atmamız şart mı? Ona göre yollamadan düzeltmem gerekir...

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Elle doldurmasanız bile imzalı ve fotoğraflı olacağı için illa ki çıktı alıp doldurduktan sonra tekrar taratmanız gerekecek.
    Yoo bunun için programlar var çıktı alıp taratmanıza filan gerek yok😅 adobe acrobat idi bnm kullandğmın adı galiba, imzayıda fotoyuda ordan yapabilirsiniz

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı dietitian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafı bilgisayardan ekledim imzayı da adobe'nin imza ekleme kısmından ve o şekilde kaydettim elde doldurduğum hiçbir şey olmadı, imzayı elle atmamız şart mı? Ona göre yollamadan düzeltmem gerekir...
    Genelde ıslak imza isterler diye biliyorum ama emin değilim araştırmak lazım. Ben işim garanti olsun diye ıslak imzalı ve yapıştırma fotoğraflı bir şekilde taratıp o şekilde göndermeyi düşünüyorum.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Herkese merhaba, E Devlet'ten nüfus kayıt örneği alamıyorum. Çağrı merkezini aradım teknik bir sorun olduğunu elden temin etmem gerektiğini söylediler. Pegasus'a mail attım durumla ilgili şu geri dönüşü aldım

Değerli Pilot Adayımız,

Sisteme daha sonra girerek belgeyi temin etmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

Yani belgeyi elden değil mutlaka E Devletten istiyorlar. Bu sorunla karşılaşan başkası var mı acaba? Yoksa tek ben mi temin etmekte problem yaşıyorum?

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı SizzleMyWizzle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, E Devlet'ten nüfus kayıt örneği alamıyorum. Çağrı merkezini aradım teknik bir sorun olduğunu elden temin etmem gerektiğini söylediler. Pegasus'a mail attım durumla ilgili şu geri dönüşü aldım

Değerli Pilot Adayımız,

Sisteme daha sonra girerek belgeyi temin etmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

Yani belgeyi elden değil mutlaka E Devletten istiyorlar. Bu sorunla karşılaşan başkası var mı acaba? Yoksa tek ben mi temin etmekte problem yaşıyorum?
    Hocam tekrar tekrar deneyin çözülmesi lazım. Nüfus kayıt örneği değil ama edevletin diğer hizmetlerinde aynı durumu yaşadığımda tekrar tekrar deneyip sorunu çözdüğüm olmuştu. En kötü ihtimalle çağrı merkezini tekrar arayıp durumu anlatır, elden belgenin kabul edilmediğini acilen bu belgeye ihtiyacınız olduğunu bildirirsiniz.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Hocam tekrar tekrar deneyin çözülmesi lazım. Nüfus kayıt örneği değil ama edevletin diğer hizmetlerinde aynı durumu yaşadığımda tekrar tekrar deneyip sorunu çözdüğüm olmuştu. En kötü ihtimalle çağrı merkezini tekrar arayıp durumu anlatır, elden belgenin kabul edilmediğini acilen bu belgeye ihtiyacınız olduğunu bildirirsiniz.
    3 gündür deniyorum yaklaşık ama sonuç aynı. Nüfus kayıt tipinden ''Aile'' seçeneğinden sonuç alabiliyorum fakat ''Nüfus Aile'' seçimi yapınca hata veriyor çok canım sıkıldı. Sırf şu ayrıntı yüzünden süreç dışı kalmak istemiyorum. Yarın tekrar bir çağrı merkezini arayıp şansımı deneyeceğim.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba, belgelerin son teslim tarihi dündü ben de cumartesi yolladim. Tahmini kaç gün içinde cevap beklemeliyiz ya da başvuranlardan dönüş alanlar var mı İstanbul için ?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı SizzleMyWizzle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 gündür deniyorum yaklaşık ama sonuç aynı. Nüfus kayıt tipinden ''Aile'' seçeneğinden sonuç alabiliyorum fakat ''Nüfus Aile'' seçimi yapınca hata veriyor çok canım sıkıldı. Sırf şu ayrıntı yüzünden süreç dışı kalmak istemiyorum. Yarın tekrar bir çağrı merkezini arayıp şansımı deneyeceğim.
    Nüfus müdürlüğünden alıp taratarak belgelerinizin arasına eklerseniz kabul edilir diye düşünüyorum.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

2018 yılın Eylül ayında mezun olmuş birisi olarak sanırım ben bu sürece başvuramıyorum. Çünkü ilanın son tarihi 30 Haziran ve bu tarihe kadar yüksek lisansa başlayıp askerliğimi tecil ettirme şansım yok. Askerlik olayını Türk Hava Yolları'nın yaptığı gibi yapsalar iyi olurmuş.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

arkadaşlar merhaba eylül ayında bedelli askerlik yapacağım ama ilan net değil sıkça sorulan sorular kısmında da ucu açık bırakılmış acaba bu durum hakkında bilgisi olan var mı?

6. Sayfa - Toplam 92 Sayfa var BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 15 kullanıcı var. (3 üye ve 12 misafir)

1. Fenrir35,
  2. polskaaa,
  3. yildizz12