129. Sayfa - Toplam 132 Sayfa var BirinciBirinci ... 2979119127128129130131 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1,281 ile 1,290 ve 1318

Konu: Pegasus Yetiştirilmek Üzere Pilot Aday 2019 İlanı Tartışma Başlığı

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı campo91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

30 Aralık'ta ilana başvurumu yapmıştım. Fakat tüm şartları sağlamama rağmen belge talebi ile ilgili Pegasus'tan henüz bir dönüş alamadım. Pegasus kariyer sayfasına yazdığımda dönüş alamıyorum, Pegasus İK'nın genel bir maili var mıdır?
    Teşekkürler.
    İk maili var mı bilmiyorum ama direkt sitesinden mesaj yazınca dönüş yapmışlardı.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

GY için davet alan var mı acaba?

Hızlı üye Array
    İtibar Gücü
    0

Arkadaşlar sürecin ne zaman devam edeceği ile alakalı herhangi bir bilgi sahibi olan var mı?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Eğer genel yetenek için verdikleri tarihte uygun değilsek ne oluyor ? Direkt sürece dahil olamıyor muyuz? Daha önce sürece dahil olmuş arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı turta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer genel yetenek için verdikleri tarihte uygun değilsek ne oluyor ? Direkt sürece dahil olamıyor muyuz? Daha önce sürece dahil olmuş arkadaşlar bilgilendirebilir mi?
    Sanırım onun için özel bir ayarlama yapılmıyor. Sizin için belirlenen tarihte katılmak durumundasınız diye biliyorum.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı Rexar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım onun için özel bir ayarlama yapılmıyor. Sizin için belirlenen tarihte katılmak durumundasınız diye biliyorum.
    Merhaba,

Genel yetenek sınavı daveti geldiğinde mailin altında katılım durumunuzu bildiriyorsunuz. Katılamayacaksanız bunu belirttiğiniz taktirde diğer alıma planlamanız yapılmaktadır.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Bu pegasus ta direk insan kaynaklarına ulaşabileceğimiz bir numara var mı mail attım geri dönüş yapılmıyor aradım ama insan kaynaklarına bağlamıyorlar dönüş yaparlar diyorlar ben anlamadım bunları 6 aralıkta başvurdum herhangi bir evrak istemi olmadı bu başlıkta tekrar kariyer net hesabı açıp başvuranlar olmuş 30 aralık ta yeni hesap açıp başvurdum yine dönüş yok yani buraya başvurup geri dönüş almak karavana herhalde böle bir saçmalık olur mu ya, aç kendi sitenden al başvurunu o zaman millet buna özellikle hazırlanıyor ben kay aydır bu ilanı bekliyorum napıcağımı şaşırdım gerçekten

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

merhaba;

Pegasus sürecine başvuran arkadaşlar askerliğini yapmamışlar ise tecil şartlarını nasıl sağlıyorlar?

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Aşağıdaki ekşi entrysinin aslı astarı hakkında bilgisi olan?

https://eksisozluk.com/pilot-olmak-i...--3676449?p=11

thy'nin 1.5 yıldır tecrübesiz pilot alımı yapmamasının üzerine pegasus'da 2020 son çeyreğine kadar pilot almama sonrasında ise "belki" alma kararı aldı.

türkiye'deki en büyük 2 filo işe uçuş okulundan yeni çıkmış adamları almıyor. gerisini siz düşünün.

boş hayallere girmeyin yani. her sektör gibi türkiye'de bu sektörde bitti. azıcık tecrübeli insanların tavsiyelerini dinleyin. çöpe atacak 60-70 bin euro param var diyorsanız ise durmayın.

gerçekler ekşi sözlükte yaa pilotlar 70 bin lira maaş alıyormuş değil yani. 300'den fazla işsiz pilot var. bu türkiye'de 1 yılda eğitilen ticari pilot sayısının yaklaşık yarısı, toplam ticari pilot sayısının ise %3-4 civarı bir miktar ve sayı hızla artıyor. sadece lisansı almak için cebinizde deli gibi para bulunması gereken bir sektörde ne kadar büyük bir rakam olduğunu siz düşünün.

edit: an itibari ile sunexpress'de başvuruları kapattı ve türkiye'de tecrübesiz bir pilot olarak başvurabileceğiniz herhangi bir havayolu kalmadı.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba, dikkatli okursanız tecrübesiz pilotlar denmiş. Yani uçuş okuluna kendi imkânları dahilinde gidip, lisansını almış kişiler. Bizler, bu başlıktakiler, yetiştirilmek üzere pilot adayı pozisyonuna başvurmuş kişileriz, yani şirket tarafından seçilip uçuş okuluna gönderilecek kişiler. Iki durum birbirinden tamamiyle farklı. Pegasus bizleri biraz fazla bekletti umarım yakında planlamaları yapmaya başlarlar.

129. Sayfa - Toplam 132 Sayfa var BirinciBirinci ... 2979119127128129130131 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)