1. Sayfa - Toplam 17 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 165

Konu: Pilotaj Adayları İçin Devir Köşesi (Kitaplar vb.)

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart Pilotaj Adayları İçin Devir Köşesi (Kitaplar vb.)

DLR bölümünde var olan konunun bir benzerinin burada da açılmasının sağlıklı olacağını düşündüm çünkü diğer konuda genellikle insanlar joystick devrediyorlar ve kitap istekleri arada kayboluyor. Keza kitap konusu daha çok CRM kısmındaki adayları ilgilendiriyor.

Ben başlayayım:

Muzaffer Çetingüç - Havacılık ve Uzay Psikolojisi kitabı her yerde tükenmiş durumda şu anda. Kitabı basan yayınevi olan Nobel Yayın'ı aradım, onlar da bir tarih veremiyorlar tekrar basım olur mu diye.

Başta Havacılık ve Uzay Psikolojisi olmak üzere konu ile ilgili kitaplara talibim. Elinden çıkarmak isteyen arkadaşlar PM ile ulaşırsa sevinirim.
    30.11.2018 - IELTS (O: 8 - S: 7,5)
    14.12.2018 - Online Başvuru
    24.12.2018 - DLR Çalışma Maili
    05.02.2019 - DLR Tarih Seçimi
    14.03.2019 - DLR-1
    03.04.2019 - DLR-1 Sonuç Mail'i (olumlu)
    29.05.2019 - CRM Tarih Seçimi
    11.07.2019 - CRM Mülakatı
    16.07.2019 - CRM Sonuç Mail'i (olumlu)
    18.07.2019 - Kurul Mülakatı Tarih Mail'i
    20.08.2019 - Kurul Mülakatı
    13.09.2019 - Kurul Mulakati Sonuç Mail'i (OLUMSUZ)
    ---The End---

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Selamlar,

Ben kitaplarımı satmak istemem, değerlidirler benim için. Fakat gerek buradan gerek havacılık mesleği içindeki başka insanlardan gördüğüm yardımlardan dolayı ben de siz süreçteki adaylara yardım etmek isterim.

Elimdeki kitaplar;

Havada Kalan Sorular - Menderes Çakıcı
    Kalbimdeki Kanatlar - Menderes Çakıcı
    Havacılık ve Uzay Psikolojisi - Muzaffer Çetingüç
    Türk Sivil Havacılık Tarihine Damga Vuran Uçak Kazaları - Kerem Gök
    Yüksek İrtifa - Ali Genç

Kitaplarımı süreç içindeki arkadaşlara ödünç olarak verebilirim. Maddi beklentim yok, kargoyu alırken ve verirken ödersiniz benim için yeterli. Tek isteğim üzerine işaretleme yapılmaması, kıvrılmaması vs. Temiz kullanılması yeterli yani.

Yalnız burada biraz daha ihtiyaca yönelik vermek istiyorum. Muzaffer Çetingüç'ün kitabının CRM tarihi yaklaşmış arkadaşlara gitmesini isterim. Geri alınca tekrar başka arkadaşlara verebilirim temiz gidip geldiği sürece.

Diğer kitaplar piyasada bulunabiliyor. Alabilecek olanlar alsın. Bu kitapların da ekonomik olarak zor durumda olan arkadaşlara gitmesini isterim. Fakat bu kontrol edebileceğim bir şey değil, buradaki insanların vicdanına kalmış bir şey. İlk isteyene yollayabilirim fakat durumunuz varsa alın derim.

Kitaplara ne kadar öncelik verir ve çabucak okuyup bitirirseniz o kadar çok kişiye yardımı dokunur. Umarım niyetlendiğim gibi yardımcı olabilirim.

İyi çalışmalar.

Hızlı üye Array yabankazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Tebrikler çok düşünceli bir hareket. Ben de kitapları kitaplığımda seviyorum içinde ihtiyacım olanlar var ama almayı tercih ediyorum. İhtiyacı olanlar icin değerli birşey yaptığınız.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhabalar.Bende bugün dlr'den olumlu mailimi aldım.Crm hazırlık sürecim resmen başladı.
    Bende konu sahibi İcetin gibi,özellikle Muzaffer Çetingüç - Havacılık ve Uzay Psikolojisi ve Murat Terzioğlu Ekip kaynak yönetimi başta olmak üzere havacılık kitaplarına talibim.Satında alabilirim,yardımcı olmak isteyen ödünç vermek isteyen olursa ona'da müteşekkir olurum.Elinde bu kitaplar olan yardımcı olabilecek arkadaşlar pm ile ulaşırsa sevinirim.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Arkadaşlar, Muzaffer Çetingüç'ün Havacılık ve Uzay Psikolojisi kitabı Milli Kütüphane'de mevcut. Ödünç kitap verilmiyor ama fotokopi çekilmesine izin veriliyor. Ayrıca tam emin olmamakla birlikte şehir dışındakiler için fotokopi çekilip kargo ile gönderildiğini duymuştum. Kitabın tamamının değil ama belirlediğiniz sayfaların fotokopisi çekiliyor. Yine de hiç okuyamamaktan iyidir diye düşünüyorum.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba

CRM Mülakatı tarih seçimimi bugün yaptım ve yaklaşık bir aylık bir süreç var önümde.
    Elinizdeki tüm kitaplara talibim açıkçası, özellikle; Havada Kalan Sorular - Menderes Çakıcı, Havacılık ve Uzay Psikolojisi - Muzaffer Çetingüç olursa çok iyi olur.

Size nasıl ulaşabilirim?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı meveyseldogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Ben kitaplarımı satmak istemem, değerlidirler benim için. Fakat gerek buradan gerek havacılık mesleği içindeki başka insanlardan gördüğüm yardımlardan dolayı ben de siz süreçteki adaylara yardım etmek isterim.

Elimdeki kitaplar;

Havada Kalan Sorular - Menderes Çakıcı
    Kalbimdeki Kanatlar - Menderes Çakıcı
    Havacılık ve Uzay Psikolojisi - Muzaffer Çetingüç
    Türk Sivil Havacılık Tarihine Damga Vuran Uçak Kazaları - Kerem Gök
    Yüksek İrtifa - Ali Genç

Kitaplarımı süreç içindeki arkadaşlara ödünç olarak verebilirim. Maddi beklentim yok, kargoyu alırken ve verirken ödersiniz benim için yeterli. Tek isteğim üzerine işaretleme yapılmaması, kıvrılmaması vs. Temiz kullanılması yeterli yani.

Yalnız burada biraz daha ihtiyaca yönelik vermek istiyorum. Muzaffer Çetingüç'ün kitabının CRM tarihi yaklaşmış arkadaşlara gitmesini isterim. Geri alınca tekrar başka arkadaşlara verebilirim temiz gidip geldiği sürece.

Diğer kitaplar piyasada bulunabiliyor. Alabilecek olanlar alsın. Bu kitapların da ekonomik olarak zor durumda olan arkadaşlara gitmesini isterim. Fakat bu kontrol edebileceğim bir şey değil, buradaki insanların vicdanına kalmış bir şey. İlk isteyene yollayabilirim fakat durumunuz varsa alın derim.

Kitaplara ne kadar öncelik verir ve çabucak okuyup bitirirseniz o kadar çok kişiye yardımı dokunur. Umarım niyetlendiğim gibi yardımcı olabilirim.

İyi çalışmalar.
    Merhaba

CRM Mülakatı tarih seçimimi bugün yaptım ve yaklaşık bir aylık bir süreç var önümde.
    Elinizdeki tüm kitaplara talibim açıkçası, özellikle; Havada Kalan Sorular - Menderes Çakıcı, Havacılık ve Uzay Psikolojisi - Muzaffer Çetingüç olursa çok iyi olur.

Size nasıl ulaşabilirim?

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Şu anda iki arkadaşa gitti kitaplar. Geri dönünce güncellerim.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Selamlar,

Logitech 3D joystickimi devrediyorum. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Satılık kutusunda logitech 3d extreme joystick vardır. Fiyatı 200tl. İstanbul içi teslim edebilirim. İstanbul dışı kargoya verebilirim

1. Sayfa - Toplam 17 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 misafir)

1. TheArchitect06