1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 12

Konu: Onur Air Kabin Memuru Maaşları

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart Onur Air Kabin Memuru Maaşları

Merhabalar. Bugün Onur Air kabin memuru alım sürecinin son aşaması olan kurul mülakatına girdim ve biraz önce arayıp olumlu sonuçlandığını söylediler. Ancak Onur Air de kabin memuru maaşlarının çok düşük olduğuna dair söylentiler var. Yeni başlayan için 2500 tl civarında olduğu söyleniyor. Ben bu parayı havacılık sektörü dışında yapacağım sıradan bir işle de kazanabilirim. Boşuna mı emek harcıyorum? Konuyla ilgili bilgisi olanlar varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Gözetmen Array TheGreatGatsby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Uçuş tazminatı ile o rakamlardan fazlasını bulacağını tahmin ediyorum . Hayırlı ve hayırlısı olsun .

Yeni Üye Array sukruyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Öncelikle hayırlı olsun, tebrikler. 2,500 TL gibi bir rakam çok komik bir rakam. En doğrusunu iş sözleşmesini imzalama aşamasında bizzat firmanın kendisinden öğrenebilirsiniz. Sonuçta iş sözleşmesini imzalayacaksınız diye bir şart yok, tüm ayrıntıları ancak o zaman görebilirsiniz. Bana kalırsa gidin sözleşmenize bakın, aklınıza yatıyorsa imzalarsınız. Tekrardan tebrik ederim.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Firmaya ben de başvurdum ve maaş konusunu gerçekten merak ediyorum. Uğraşmaya değer mi yoksa hiç bulaşmamalı mı ikilemindeyim.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

ne yazık ki onur air de çalışıp çok düşük paralar alındıgını duydum. yanlıs hatrlamıyorsam dutyfree satısları vs gıbı hesaplanan ek gelırlerın odenmesınde sıkıntı vardı 2017 senesınde. umarım durum duzelmıstır ve sız de daha guzel sartlarda calısırsınız.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Arkadaşlar dün bilgilendirme toplantısına katıldım. Maaş asgari ücret, üniversite mezunu olduğum için artı 187 tl, artı uçuş tazminatları, artı yatılı uçuş tazminatları, artı ikram primleri, artı duty-free primleri. Bu kadar şey fazla gibi görünüyor ama toplamda 2500 tl yi bile bulmuyor. Ben maaş 2500 olur, diğerleriyle birlikte 3000'i geçer diye tahmin edip kabul etmeyi düşünüyordum. Ancak bu şartlarda reddetmek durumunda kaldım. İlgilenen diğer arkadaşların bilgisine.

Yeni Üye Array sukruyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Çok hayret verici bir durum, ilginç.
    Konu sukruyilmaz tarafından (28.Şubat.2019 Saat 21:26 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Yeni Üye Array talip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

aylık 500$ bile yapmıyor... insan inanamıyor bu rakama çalıştırmak için personel arandığına. basit bir iş değil sonuçta kabin memurluğu, 4 bacak uçup kabindeki herkesin emniyeti için uğraşacaksın ve emeğine biçilen değer asgari ücret.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba

Başvuruyu internetten mi yaptınız? Bundan sonraki seçiminiz nasıl olacak merak ediyorum.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Dikkat etmediğiniz daha önemli bir husus var. Maruz kalınan kozmik radyasyon bile çok daha yüksek ücretler ödenmesi için bir gerekçedir. Dikkat edin gama ışınlarından daha yüksek frekanstadır kozmik ışınlar. Pilotların 10-15 sene gibi sürelerde kansere yakalanmalarının sebebi de bu radyasyondur çoğunlukla. Emin olun kabin içindeki elektromanyetik radyasyon bunun yanında çok masum kalır. Saygılar.

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)