1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 46

Konu: Vimana Fizik ve Matematik İçin Türkçe Video Çözümleri Çıktı!

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Firma Yetkilisi Array
    İtibar Gücü
    0

Icon19 Vimana Fizik ve Matematik İçin Türkçe Video Çözümleri Çıktı!

Merhaba sevgili havacılık tutkunları,

Vimana ürün ve hizmetleri hakkında merak ettiklerinizi bu başlık altında paylaşabilir, ya da özel mesaj aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz!

Merhaba sevgili pilot aday adayları,
    Vimana ekibi olarak 2019 Mart ayından beri sürdürdüğümüz bir çalışma olan ve kullanıcılar tarafından çokça talep edilen, DLR1 Fizik soruları için Türkçe videoları tamamlanmış olup sisteme dahil edilmiştir. Aynı şekilde matematik soruları için de video çekimi devam etmektedir. Matematik soruları için hazırlanan Türkçe çözüm videoları da Aralık ayında sisteme dahil edilecektir.
    Vimana Premium paketi ile birlikte tamamı THY’nin sınav düzenine göre yeniden düzenlenmiş MIC ve PPT dahil tüm CBT’lere, DLR1 Fizik soru arşivi ve Türkçe çözüm videolarına, DLR1 Matematik soru arşivi ve Türkçe matematik çözüm videolarına sadece 49€ ödeyerek sahip olabilirsiniz.
    Vimana Lite paketi ile birlikte DLR1 Fizik soru arşivi ve Türkçe çözüm videolarına, DLR1 Matematik soru arşivi ve Türkçe matematik çözüm videolarına sadece 39€ ödeyerek sahip olabilirsiniz.
    İlginiz için teşekkür eder, Vimana ekibi olarak hepinize iyi çalışmalar dileriz.
    Konu Vimana GmbH tarafından ( 5 Gün önce Saat 15:23 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhabalar, Vimana CRM Mülakatı talihlilerinden biri olarak deneyimimi paylaşmak isterim.
    Online olarak skype üzerinden yapılan bir mülakat. İnternet bağlantınız ve mikrofon/kamera ayarlarınızda bir problem yoksa başka bir şeye ihtiyaç yok.
    İÜ CRM mülakatındaymışım gibi hazırlandım, laptop karşısına geçtim. Mülakatımda 1 kaptan pilot vardı. Kaptan Schwarz. Kendisi Airbus A330 kaptanı. Kaptanın ana dili almancaydı, ve uzman seviyede ingilizce biliyordu elbette, bu yüzden mülakat baştan sona ingilizce gerçekleşti. İÜ CRM tamamen türkçe oluyor, ben de bunun öyle olmasını bekliyordum bu yüzden sürpriz oldu, ama iyi olduğunu düşünüyorum. (Bayağı 1 tökezlediğim ve kendimi ifade edemediğim yerler oldu tabi
    Kendini tanıtma, aileden bahsetme, hobiler, neden bu meslek, +ları -leri ..,, bir pilot nasıl olması? peki sen bu özelliklere sahip olduğunu düşünüyor musun? gibi birçok soru oldu ama daa önemlisi her hepsine 1den fazla örnek istedi. Gerçek crmde de zaten bu muhtemel soru için 1den fazla örnek hatırlamaya çalışıyoruz. Açıklayamadığım ya da kelime hatırlayamadığım yerlerde kaptan cümlelerimi tamamladı. En çok dikkatimi çeken şey, olumsuz durumlarda (örneğin kabin memuru ekip arkadaşını uçuştan birkaç dakika önce biriyle konuşuyor ve konuştuğu kişiye kendini kötü hissettiğini uçuşa gitmeyi hiç istemediğini söylediğini duydun, üzgün ve stresli görünüyor bu durumda f/o olarak ne yaparsın?) gibi empati yönünü sorgulayan, stres-kriz durumlarındaki tepkimi sorgulayan farkı örnekte sorular sordu. Acil bir durumda yedek havalimanına inmeniz gerekti yolculara anonsu sen yapacaksın nasıl yaparsın? Kokpittesin uçuşunuza birkaç dk kaldı kaptan geldi ama çok kötü 1 şekilde sigara kokuyor ne yaparsın? Bu mülakat sence nasıl geçti sence geçer misin? gibi sorular da oldukça fazla sordu. Mülakat boyunca sürekli not alıyordu ve mülakattan sonra ilk sorudan başlayarak verdiğim cevaplar üzerinden feedbacklerinin açıklamasını yaptı.
    Oldukça faydalı bir deneyim olduğunu düşünüyorum. Kendimi gerçek mülakatta gibi hissettim. -Kaptan birçok kez daha çok gülümsemem gerektiğini söyledi - Mülakattan önce eksiklerinizi görmek ve muhtemelen alacağınız feedbackler konusunda kendinizi geliştirmek için çok çok faydası olacağını düşünüyorum. İmkanı olan arkadaşlara öneririm.

Firma Yetkilisi Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı setenayege Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Vimana CRM Mülakatı talihlilerinden biri olarak deneyimimi paylaşmak isterim.
    Online olarak skype üzerinden yapılan bir mülakat. İnternet bağlantınız ve mikrofon/kamera ayarlarınızda bir problem yoksa başka bir şeye ihtiyaç yok.
    İÜ CRM mülakatındaymışım gibi hazırlandım, laptop karşısına geçtim. Mülakatımda 1 kaptan pilot vardı. Kaptan Schwarz. Kendisi Airbus A330 kaptanı. Kaptanın ana dili almancaydı, ve uzman seviyede ingilizce biliyordu elbette, bu yüzden mülakat baştan sona ingilizce gerçekleşti. İÜ CRM tamamen türkçe oluyor, ben de bunun öyle olmasını bekliyordum bu yüzden sürpriz oldu, ama iyi olduğunu düşünüyorum. (Bayağı 1 tökezlediğim ve kendimi ifade edemediğim yerler oldu tabi
    Kendini tanıtma, aileden bahsetme, hobiler, neden bu meslek, +ları -leri ..,, bir pilot nasıl olması? peki sen bu özelliklere sahip olduğunu düşünüyor musun? gibi birçok soru oldu ama daa önemlisi her hepsine 1den fazla örnek istedi. Gerçek crmde de zaten bu muhtemel soru için 1den fazla örnek hatırlamaya çalışıyoruz. Açıklayamadığım ya da kelime hatırlayamadığım yerlerde kaptan cümlelerimi tamamladı. En çok dikkatimi çeken şey, olumsuz durumlarda (örneğin kabin memuru ekip arkadaşını uçuştan birkaç dakika önce biriyle konuşuyor ve konuştuğu kişiye kendini kötü hissettiğini uçuşa gitmeyi hiç istemediğini söylediğini duydun, üzgün ve stresli görünüyor bu durumda f/o olarak ne yaparsın?) gibi empati yönünü sorgulayan, stres-kriz durumlarındaki tepkimi sorgulayan farkı örnekte sorular sordu. Acil bir durumda yedek havalimanına inmeniz gerekti yolculara anonsu sen yapacaksın nasıl yaparsın? Kokpittesin uçuşunuza birkaç dk kaldı kaptan geldi ama çok kötü 1 şekilde sigara kokuyor ne yaparsın? Bu mülakat sence nasıl geçti sence geçer misin? gibi sorular da oldukça fazla sordu. Mülakat boyunca sürekli not alıyordu ve mülakattan sonra ilk sorudan başlayarak verdiğim cevaplar üzerinden feedbacklerinin açıklamasını yaptı.
    Oldukça faydalı bir deneyim olduğunu düşünüyorum. Kendimi gerçek mülakatta gibi hissettim. -Kaptan birçok kez daha çok gülümsemem gerektiğini söyledi - Mülakattan önce eksiklerinizi görmek ve muhtemelen alacağınız feedbackler konusunda kendinizi geliştirmek için çok çok faydası olacağını düşünüyorum. İmkanı olan arkadaşlara öneririm.
    Teşekkür ederiz Setenay hanım, dileriz gerçek mülakatınız tam istediğiniz gibi geçer!

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba, elimde V2 versiyon Vimana mevcut. Bunu V3 versiyona nasıl güncelleyebilirim?
    27.12.2018 Online ilan başvuru
    29.01.2019 Dyned sınav
    30.01.2019 Dyned sonuç bildirimi (2,7)
    01.02.2019 DLR-1 çalışma dokümanları eposta bildirimi
    02.03.2019 IELTS
    15.03.2019 IELTS Overall 7 (Speaking 6,5)
    24.06.2019 DLR-1 - Sabah Oturum

Firma Yetkilisi Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı ardarda53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, elimde V2 versiyon Vimana mevcut. Bunu V3 versiyona nasıl güncelleyebilirim?
    Merhaba Arda bey,
    Vimana v2'yi satın alma tarihiniz 1yılı geçmedi ise, Vimana hesabınız ile websitemize giriş yaparak,download kısmından ücretsiz olarak upgrade yapabilirsiniz.
    İyi çalışmalar dilerim.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı Vimana GmbH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arda bey,
    Vimana v2'yi satın alma tarihiniz 1yılı geçmedi ise, Vimana hesabınız ile websitemize giriş yaparak,download kısmından ücretsiz olarak upgrade yapabilirsiniz.
    İyi çalışmalar dilerim.
    1 yılı geçmedi, teşekkür ederim..
    ellerinize sağlık.
    27.12.2018 Online ilan başvuru
    29.01.2019 Dyned sınav
    30.01.2019 Dyned sonuç bildirimi (2,7)
    01.02.2019 DLR-1 çalışma dokümanları eposta bildirimi
    02.03.2019 IELTS
    15.03.2019 IELTS Overall 7 (Speaking 6,5)
    24.06.2019 DLR-1 - Sabah Oturum

Firma Yetkilisi Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı ardarda53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 yılı geçmedi, teşekkür ederim..
    ellerinize sağlık.
    Arda bey merhaba,
    Vimana v3 indirme linki, Vimana'ya kayıtlı olduğunuz mail adresinize gönderilmiştir. İyi çalışmalar dileriz.

Firma Yetkilisi Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba sevgili havacılık tutkunları,
    Vimana ekibi olarak 06.07.2019 ve 10.07.2019 tarihleri arasında İstanbul'da sınırlı sayıda 1v1 CRM mülakatları yapacağız. Ayrıca 06.07.2019 tarihinde CRM için workshop düzenleyeceğiz. İki etkinlik için de katılım sayısı limitlidir.
    1v1 mülakatlarda 14 kişilik kontenjan bulunmaktadır, workshopta ise 30 kişilik kontenjan bulunmaktadır.
    İki etkinlikte de deneyimli kaptan pilot eşliğinde CRM hakkında detalı bilgiler alıp,sormak istediğiniz her türlü soruyu sorma fırsatı bulabileceksiniz. Temmuz'da görüşmek üzere,hoşçakalınız!

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhabalar katılım için ne yapmamız gerekiyor?
    2.26.22

Firma Yetkilisi Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı .Bold Pilot. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar katılım için ne yapmamız gerekiyor?
    Merhaba,
    Özel mesaj ile cevap verilmiştir. İyi çalışmalar dileriz.

1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)