4. Sayfa - Toplam 10 Sayfa var BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 31 ile 40 ve 92

Konu: CRM Re-test Olumsuz

Üye Array Biglord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

bu tarz mülakatlarda atlanan en önemli şey "rahat olmak"

overthinking alışkanlığına yakalanan kişi bu tarz mülakatlarda patlar. "pilot olamaz" demiyorum ancak bu tarz mülakatlar sizin düşünce process'inize bakar, ne cevap verdiğinize değil.

rahat olmak çok çok çok önemli. adayların bir sürü anlam yüklediği konuların mülakatlarda hiçbir önemi yoktur muhtemelen..

dramatize etmek, dışsallaştırmak, aşırı motive olmak, aşırı hazırlanmak, her şeyi öğrenmeye çalışmak bence adayların yaptığı en büyük hatalar arasında ilk sıralarda.

ve eminim mülakatları yapan kişiler bu tarz forumları okuyup okuyup gülüyordur.

Üye Array Emhyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Yazılarınızı forumda görüyordum hocam. Geçememesine üzüldüğüm ender kişilerdensiniz. Kendimden biliyorum, teselli olmuyor ama "Geçmiş olsun"; "Vardır bir hayır."
    Atı alan Üsküdar'ı geçti...

Üye Array Cosmo Kramer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Alıntı Emhyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılarınızı forumda görüyordum hocam. Geçememesine üzüldüğüm ender kişilerdensiniz. Kendimden biliyorum, teselli olmuyor ama "Geçmiş olsun"; "Vardır bir hayır."
    Hocam merhaba çok ama çok teşekkr ederim, vallahi ben de çok üzgünüm bir ihtimal başka fırsatları bekliyorum, olmazsa da ne yapalım sağlık olsun diyeceğiz ,size de hocam hakkımızda hayırlısı

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Hocam öncelikle geçmiş olsun hakikaten başınıza gelenler çok üzücü olmuş. Kız kulesi sorusuna gelince ben şu açıdan düşündüm olayı;
    Kız kulesinin yüksekliğini acaba direk dahil mi hariç mi, denizden yüksekliği mi yoksa insanların bastığı yerden yüksekliği mi, ya da denizin tabanına değen yerden yükseliği mi gibi sorgulamanızı mı beklediler? Sizi tahmin etmenize zorlayarak asıl detayı/detayları kaçırmaya zorlamış olabilirler. Sence 18 olabilir mi dediklerinde nereden ölçtüğünüze bağlı cevabını da beklemiş olabilirler.
    Başınıza gelenler belki musibet gibi görünebilir ama belki de öyle olması gerekiyordu. Allah yolunuzu açık etsin.
    08.11.2018 THY Online Başvuru
    21.11.2018 Dyned Davet e-mail
    06.12.2018 Dyned Sınavı - Sonucu 1.0 X
    19.01.2019 IELTS IDP-CD Sınavı - Sonucu S:6 O:6
    01.02.2019 DLR Çalışma Linki
    DLR Tarih Seçim Maili (In progress...)

İtibar Gücü
    0

Merhabalar, direkt olarak yapının boyu soruldu, etrafta referans alacak nesneler ve insanlar vardı o yüzden analiz konusunda herhangi bir sorun yoktu. Yani ben analizi yaparken direği dahil ettiğimi vb detayları sesli paylaştım bana göre tek ölçmek istedikleri tepki gerçek değeri söylediklerindeki tepkiydi, ona da gidip görmediğim için net bilgi sahibi olmadığımı söyledim ve doğrudur dedim. Bilmediğim bir konuda diretmem başka bir feedbacke gidecekti çünkü. Bu arada çok teşekkür ederim

Yeni Üye Array flashback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

'' vay be '' demek istiyorum süreciniz ile ilgili, kalpten üzüldüm. umarım bu bambaşka bir kariyer fırsatının başlangıcı, başka bir yükseliş hikayesinin başı olur. istanbul da yaşadığınız kazaya ve darp olayına ise ekstra küfürler ettim, bu ülkede yaşam günden güne bu yönde zorlaşıyor, insanlıktan çıkmamak elde değil.

Üye Array bauerair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Alıntı Biglord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

overthinking alışkanlığına yakalanan kişi bu tarz mülakatlarda patlar. "pilot olamaz" demiyorum ancak bu tarz mülakatlar sizin düşünce process'inize bakar, ne cevap verdiğinize değil.

rahat olmak çok çok çok önemli. adayların bir sürü anlam yüklediği konuların mülakatlarda hiçbir önemi yoktur muhtemelen..

dramatize etmek, dışsallaştırmak, aşırı motive olmak, aşırı hazırlanmak, her şeyi öğrenmeye çalışmak bence adayların yaptığı en büyük hatalar arasında ilk sıralarda.

Çok doğru bir yaklaşım, teşekkürler.

Üye Array Khazab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Alıntı Biglord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Söylediklerinizin hepsi teoride doğru. Fakat; kendi ve eşi çalışmayıp eğer bir birikimi yoksa bu mülakatlara rahat rahat girmenin olasılığı yok.

Maddi problem yaşayan adayların overthinking yapmama ihtimali yok.

Ben re-test’e kalırsam en az 3 ay daha parasız ne yapıcam dememe yada bunun stres yaratmama olasılığı yok.

Ama sonuç olarak bunlar adayın kendi problemleri ve bu dürtü veya stresi kontrol edebilmek zorunda.

Son olarak da mülakatı yapanların bazı paranoya seviyesindeki yorumlar dışındaki, insanların dramlarına yada durumu biraz daha dramatize etmelerine, güldüklerine inanmak istemem açıkçası.

İtibar Gücü
    0

Alıntı flashback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    '' vay be '' demek istiyorum süreciniz ile ilgili, kalpten üzüldüm. umarım bu bambaşka bir kariyer fırsatının başlangıcı, başka bir yükseliş hikayesinin başı olur. istanbul da yaşadığınız kazaya ve darp olayına ise ekstra küfürler ettim, bu ülkede yaşam günden güne bu yönde zorlaşıyor, insanlıktan çıkmamak elde değil.
    Merhabalar , güzel dilekleriniz için teşekkür ederim,olay Ankara’da olmuştu , kaza yapılır sorun değil ama asıl insanı üzen olan biten ve devletin bu tarz olaylardaki tutumu oluyor ve dediğiniz gibi yaşam çok zorlaşıyor.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Hocam crm mülakatına hangi gün girdiniz acaba? Yada 8 şubat ve sonrası girip dönüş alan var mı?

4. Sayfa - Toplam 10 Sayfa var BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)