1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 18

Konu: Türk Hava Yolları Simülatör Uçuşu Deneyimi

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart Türk Hava Yolları Simülatör Uçuşu Deneyimi

Merhaba Arkadaşlar,

Önümüzdeki dönemde CRM sürecine dahil olacağım fakat öncesinde Türk Hava Yolları Simülatör Uçuşu deneyimini yaşamak istiyorum. Konuyla ilgili tecrübelerinize ihtiyacım var.

THY Eğitim başkanlığını arayıp Simülator uçuşu deneyimi için rezervasyon talebi yapmak istediğimde Miles & Smiles üzerinden satınalma işlemi yapmam gerektiğini belirttiler. Sonrasında Miles&Smiles'a girip işlem yapmak istediğimde sadece mil puanlarımla satınalabileceğimi gördüm. Aynı zamanda işlem yaptıktan sonra "Biggtravel" ile iletişime geçerek rezervasyon yapabileceğim yazıyordu. Ben de "Biggtravel" firmasını aradım. Konuşmam da ödeme yaptıktan sonra rezervasyon talebinde bulunacaklarını ve 2 gün ila 3 ay içerisinde Eğitim başkanlığı için uygun bir güne tarih vereceklerini söylediler. Aynı zamanda en az 2 kişi olmadan talebi iletmeyeceklerini, ben bu gün başvursam bile 1 ay boyunca başka başvuran olmazsa hiç bir işlem yapamacağını bildirdi.
    Benzer süreçten geçen var mıdır? Ya da benim keşfedemediğim başka bir yol ile bu deneyimi yaşabilir miyim? En kötü ihtimal yanıma 2. olacak arkadaşlar var mıdır

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hızlı üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba,

IFSC , Ozyegin ve Dreamflight737 gibi ozel simulator firmalarina baktiniz mi?
    21.02.2018 Online başvuru
    29.03.2018 Dyned sınavı 2.5
    28.05.2018 DLR-1 sınavı
    23.06.2018 IELTS Academic O:7.0 S:6.5
    02.07.2018 CRM İÜ Mülakatı X
    15.10.2018 CRM İÜ Retest Mülakatı
    14.11.2018 Kurul Mülakatı
    27.11.2018 Sağlık Raporu
    11.02.2019 Eğitime Başlama - Ayjet THY 12.Filo

Hızlı üye Array Sem91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Alıntı NeRoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Önümüzdeki dönemde CRM sürecine dahil olacağım fakat öncesinde Türk Hava Yolları Simülatör Uçuşu deneyimini yaşamak istiyorum. Konuyla ilgili tecrübelerinize ihtiyacım var.

THY Eğitim başkanlığını arayıp Simülator uçuşu deneyimi için rezervasyon talebi yapmak istediğimde Miles & Smiles üzerinden satınalma işlemi yapmam gerektiğini belirttiler. Sonrasında Miles&Smiles'a girip işlem yapmak istediğimde sadece mil puanlarımla satınalabileceğimi gördüm. Aynı zamanda işlem yaptıktan sonra "Biggtravel" ile iletişime geçerek rezervasyon yapabileceğim yazıyordu. Ben de "Biggtravel" firmasını aradım. Konuşmam da ödeme yaptıktan sonra rezervasyon talebinde bulunacaklarını ve 2 gün ila 3 ay içerisinde Eğitim başkanlığı için uygun bir güne tarih vereceklerini söylediler. Aynı zamanda en az 2 kişi olmadan talebi iletmeyeceklerini, ben bu gün başvursam bile 1 ay boyunca başka başvuran olmazsa hiç bir işlem yapamacağını bildirdi.
    Benzer süreçten geçen var mıdır? Ya da benim keşfedemediğim başka bir yol ile bu deneyimi yaşabilir miyim? En kötü ihtimal yanıma 2. olacak arkadaşlar var mıdır

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    Ücret ne kadar paylasır mısın özelde olsa belki yanına 2. olabilirim o kadar puan var mı bakmam lazım 300 mil ucuşa gitti çünkü.

Üye Array virtus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Aşağıdaki linkte KDV dahil 713,90 TL olduğu belirtilmiş. Mil karşılığı ne kadardır bir fikrim yok.

http://www.biggtravel.com/t%C3%BCrk-...%C3%A7u%C5%9Fu
    ½ ρ v² ⋅ S ⋅ CL // V₁, Rotate!
    11th Fleet

Hızlı üye Array yigitsnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

THY nin simulatör çok pahalı ve yanlış bilmiyorsam 20 dk sürüyor. Dreamflight ı deneyebilirsiniz onun yerine çok daha ucuz ve 1 saat sürüyor, tek farkı THY nin simulatörü gibi hareketli değil

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

https://www.ifsc.aero/guenuen-pilotu-ol burada 60 dakikalık bir uçuş deneyimi için 250 tl talep ediyorlar denemeye değer.

Hızlı üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba,

Simülatör değil de gerçek uçuş neden düşünmüyorsunuz? Ben Antalya, Samsun ve Kapadokya'da buldum, henüz denemedim ama düşünüyorum.
    Şirket adı vermek doğru olmayabilir, internetten bulabilirsiniz dediğim illerde. İstanbul'da da vardır mutlaka, ben Ankara'da olduğum için bu civarda baktım.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı mustafa_bdereci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.ifsc.aero/guenuen-pilotu-ol burada 60 dakikalık bir uçuş deneyimi için 250 tl talep ediyorlar denemeye değer.
    Başlığı hortlatacağım ama bu varken yeni başlık açmak istemedim. Bu simülatör merkezini deneyen oldu mu acaba İstanbulda? İnternet sitesinde 90dk crm eğitimi de yer alan bir program var. 60 dk simülatör 300 tl, 90dk mülakat eğitimli olan 500 tl. Tecrübe eden var mıdır ne önerirsiniz?
    Ayrıca https://www.flyagronn.com/ var bir de. 30 ve 60 dakikalık simülatöre katılabiliyorsunuz burda da ve fiyatları daha uygun.
    İstanbul için simülatör tecrübesi olanlar fikir verebilirlerse çok mutlu olurum.

Aktif Üye Array belongtosky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Motion simulator isterseniz 400$ karşılığında IFTC'de uçuş yapabilirsiniz. Pilotu siz götürürseniz 300$. Bu arada euro da olabilir tam hatırlamıyorum.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

arkadaşlar selamlar ,

konuyla ilgili https://www.ifsc.aero/ucretlerimiz

Bunu deneyen var ise cevap yazarsa sevinirim ? bende buna katılmaya düşünüyorum

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)