7. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 567
Gösterilen sonuçlar: 61 ile 62 ve 62

Konu: 2018 THY Yetiştirilmek Üzere II. Pilot Aday Adayı Sürecinde Değişiklik

Yeni Üye Array Emhyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Alıntı whitebaron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, yeni üyeyim bazı kurallara tam vakıf olmayabilirim affola, an itibariyle okulumu 3 ay içinde bitirebileceğim dolayısıyla sürece başvurmayı düşünüyorum lakin;
    *başvuru formunda okullar kısmında üniversiteyi yazmam gerekiyo mu eğer yazmam gerekiyorsa diploma tarihi için 3 ay sonrasının mı tarihini yazmam lazım?
    *hali hazırda öğrenci olduğum için şu ana kadar askerlik hiç dert olmadı ama formda askerlik kısmında tamamlandı/tecilli/muaf yazmakta tecilli dediğimde tarih istiyo ama öyle bir tarih oluşmadı benim için henüz buraya ne yazmam gerekiyor?
    *başvuru tarihimi 20-30 nisan arasında olduğunu düşünürsek dlr 1 için ne zaman çağırırlar (biliyorum çok değişken olabiliyor ama bi tahmininiz var mı bu konuda) haziran başında finallerim olduğundan hepsi üst üste gelirse sıkıntı yaratabilir benim açımdan
    şimdiden teşekkür ederim, süreci devam eden aday arkadaşlara başarılar

dipnot: CRM sürecine giren arkadaş varsa detaylı bir bilgi paylaşımını dört gözle bekliyorum
    Son sınıf öğrencisiyim ve 18 Mart'ta başvuru yaptım.

Üniversiteni yazacaksın, mezuniyet tarihi olarak da akademik takvimdeki finallerin son açıklanma tarihini yazdım. Askerlik tecil olarak final açıklanma tarihinin tam 2 yıl sonrasını yazdım. Dlr-1'e 25 Nisan'da giriyorum.
    (25.11.2017) > IELTS (akademik): Overall 6.5 (Speaking 7.0)
    (18.03.2018) > Online Başvuru
    (30.03.2018) > Evrak Teslim

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

sadece 3 ay inde mezun olunur bölünü işaretlesek üniversite kısmını boş geçsek olurmu arkadaşlar

7. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 567

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)