99. Sayfa - Toplam 99 Sayfa var BirinciBirinci ... 4989979899
Gösterilen sonuçlar: 981 ile 989 ve 989

Konu: İstanbul Üniversitesi Feedback Değerlendirme ve Tartışma Konusu

Hızlı üye Array belongtosky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Alıntı arrrda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuduğum CRM tecrübesi yazılarından birinde (hangisinde olduğunu hatırlamıyorum) formda yazan bir arkadaş vardı. Aslında onun da çok umurunda değilmiş önceden başvurduğu ilan ve ailesinden birinin sağlık durumu ile ilgilenmek zorunda kaldığı için sınava girememiş ancak mülakatta umurumda değil demek yerine sağlık daha önemlidir tarzında bir şey söylemiş ve olumsuz almıştı sanırım yani önemli değilse önemli değil demek ve dürüst olmak bence daha mantıklı. Benim sormak istediğim mülakata hastayken girip de başarılı olan var mı acaba? 4 gün kala hasta oldum ve sesimde küçük bir değişim var biraz gerildim.
    Mülakata hasta girdim. Burun akıntısı boğazda gıcık falan. Konuşurken çok zorlandım sesim kısıldı sık sık öksürdüm ve su içtim. Toplamda 5 mülakata girdim (kurul, dlr2+iü, kurul, iü) 2 kurul olumlu sonuçlandı. En rahat ve soğukkanlı olduğum iü mülakatından sırf hastalığımdan kaynaklanan sebeplerden "gergin durumlarla daha iyi baş etmeyi öğrenmeli" feedbackiyle olumsuz aldım.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Üzücü olmuş umarım 2. hakkınızda başarılı olursunuz diyecektim ama uzun süre olmuş sonucunuzu alalı ama buralarda olduğunuza göre ben yine de iyi dileklerimi ileteyim.
    02.08.2018 Online Başvuru OK
    25.08.2018 Dyned Sınavı OK
    10.09.2018 DLR çalışma Linki
    25.10.2018 Tarih Seçim Maili
    06.11.2018 Dlr Sınavı OK
    15.01.2019 CRM...

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Arkadaşlar herkese selamlar, süreçte başarılar dilerim.
    Genellikle çoğu adayın iş tecrübesi mevcut ve mülakat çoğunlukla iş tecrübeleri üzerinden ilerliyor gibi bir izlenime kapıldım. Acaba staj dışında bir iş tecrübesi olmayıp, mezun olur olmaz direk bu sürece başvuran arkadaşların mülakatı ne şekilde ilerledi? Bilgilendirebilen olursa çok memnun olurum.

Üye Array womanpilot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Alıntı fukotips Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar, süreçte başarılar dilerim.
    Genellikle çoğu adayın iş tecrübesi mevcut ve mülakat çoğunlukla iş tecrübeleri üzerinden ilerliyor gibi bir izlenime kapıldım. Acaba staj dışında bir iş tecrübesi olmayıp, mezun olur olmaz direk bu sürece başvuran arkadaşların mülakatı ne şekilde ilerledi? Bilgilendirebilen olursa çok memnun olurum.
    selamlar
    benim iş tecrübem yoktu, stajlar ve hayatım üzerinden örnekler verdim. onlar da o yönde sorular sordular. çatışma örneğim mesela stajda karşılaştığım bir sorundu vs.
    01.18- DYNED - 2.2 OK
    02.18- Evrak-boy-kilo OK
    03.18- DLR-1 (MIC failed)
    04.18- IELTS (o:6.5 s:6.5) OK
    05.18- Tekrar-evrak-boy-kilo OK
    10.18- DLR-1 OK
    12.18- CRM OK
    01.19- KURUL waiting...

İtibar Gücü
    0

Alıntı belongtosky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim sürecim maalesef olumsuz sonuçlandı. Kuruldan 2 kere kalanlara ve dlr2'den 2 kere kalanlara verilen haktan bize de verilmesini bekliyoruz. Neden hala verilmedi onu da anlayabilmiş değilim.
    Teşekkür ederim sürecim maalesef olumsuz sonuçlandı. Kuruldan 2 kere kalanlara ve dlr2'den 2 kere kalanlara verilen haktan bize (2 farklı mülakattan birer defa kalanlara) de verilmesini bekliyoruz. 1 kere dlr2 bir kere de iü'den kalanlara neden hala hak verilmedi onu da anlayabilmiş değilim.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Teşekkür ederim sürecim maalesef olumsuz sonuçlandı. Kuruldan 2 kere kalanlara ve dlr2'den 2 kere kalanlara verilen haktan bize (2 farklı mülakattan birer defa kalanlara) de verilmesini bekliyoruz. 1 kere dlr2 bir kere de iü'den kalanlara neden hala hak verilmedi onu da anlayabilmiş değilim.
    Hocam ben dlr-2'nin olduğu dönemde kuruldan kalmıştım sonra crm'den kaldım ve yakın zamanda 3. başvurumu yaptım ve bir sıkıntı ile karşılaşmadım. 2 farklı mülakattan birer defa kalanlara hak verilmesi derken bir hatanız olmasın ?

İtibar Gücü
    0

Alıntı yürüyen_uçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben dlr-2'nin olduğu dönemde kuruldan kalmıştım sonra crm'den kaldım ve yakın zamanda 3. başvurumu yaptım ve bir sıkıntı ile karşılaşmadım. 2 farklı mülakattan birer defa kalanlara hak verilmesi derken bir hatanız olmasın ?
    Eksik belirtmişim, 2 farklı mülakattan kastım crm mülakatlarıydı. Yani bir kere dlr2 bir kere de istanbul üniversitesinden olumsuz aldım ve süreç bitti. Maillerimize ve telefonlarımıza rağmen bir sonuç alamadık.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Eksik belirtmişim, 2 farklı mülakattan kastım crm mülakatlarıydı. Yani bir kere dlr2 bir kere de istanbul üniversitesinden olumsuz aldım ve süreç bitti. Maillerimize ve telefonlarımıza rağmen bir sonuç alamadık.
    Anladım hocam, umarım bir şans daha tanırlar ve herkes hayallerine kavuşur.

İtibar Gücü
    0

Alıntı yürüyen_uçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım hocam, umarım bir şans daha tanırlar ve herkes hayallerine kavuşur.
    Teşekkür ederim. Benim hala umudum var. Kuruldan 2 kere kalanlara dlr2'den 2 kere kalanlara hak verilmişken bize verilmemesi için bir sebep yok diye düşünüyoruz. Umarım kokpit istihdam da bizim gibi düşünüyordur.

99. Sayfa - Toplam 99 Sayfa var BirinciBirinci ... 4989979899

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (2 üye ve 1 misafir)

1. hsmhb,
  2. nurireis