3. Sayfa - Toplam 171 Sayfa var BirinciBirinci 123451353103 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 30 ve 1708

Konu: Dil Belgesi Olmayıp, DyneD'e girecekler

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Ben 6 Nisan da sınava girecegim. www.thydyned.com dan uyelık aldım bılmıyorum sacma birsey mi yaptım cunku sorular baya basit geldı bana. Tabı "10 sanıye" sınavda da varsa, bu kısım zorluyor ınsanı. Sınava giren arkadaşlar asagıdakı soruları cevaplayabılırlerse cok sevınırım.

1) 10 sanıye hem Part 1 hem Part2 de aynı sekılde mi ?
    2) thydyned.com uye olan varsa ordakı soru arşivi hem Part 1 hem Part 2 de de çıkıyor mu?

teşekkürler,

herkese başarılar.

Hızlı üye Array
    İtibar Gücü
    0

Evet her iki part icin de sure ayni. Soyle bir durum var. Mesela 10sn gecti ama bir secenek secemediniz. Sistem size bir secim yapmaniz gerekiyor deyip tekrar 10sn sure veriyor ama puandan belirli oranda kisiyor sanirim. Bosluklara surukleme tarzi sorularda surukleme basi 10sn sure veriyor. Yani 4 surukleme yapilacaksa ilkini yaptiktan sonra tekrar 10sn saymaya basliyor. thydyned.com uyeligi cok gerekli degil bence ama yinede calisma anlaminda mutlaka birseyler katacaktir.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Ben acikcasi ayni zamanda toefl icin hazirlandigimdan herhangi bir siteye uye olmadan girdim sinava.belli bir altyapiniz var ise kolayca gecersiniz bu testi. Dikkatimi ceken bir konu 2.partta surenin daha kisa olmasiydi.Dinlerken seceneklere de birbgoz gezdiremek gerek.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Ben de part 1 den 1 puan alıp sanırım elendim devam etmedi sınava,
    peki dynedten elenince hakkımız gidiyormu?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhabalar ,

Dyned ten bende part1 de 1.0 puan aldım ve part 2 ye geçmedi. Tuhaftır nerdeyse hata yapmama rağmen 1.0 olarak ölçtü. 3 gün sonra maille başarısız olarak mail döndüler. Ama sürecin devam ettiğini İelts belgesini getirmem koşuluyla başvuru sürecimin devam edeceği yazıyordu. Dnyed ten başarılı geçenlerinde 2.5 ay süreç içersinde İelts belgesini istiyor. Benim gibi 1.0 alanlar ingilizce belgesini getirdiğini an başvurusu devam edecek merak etmeyin.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı wiseque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ,

Dyned ten bende part1 de 1.0 puan aldım ve part 2 ye geçmedi. Tuhaftır nerdeyse hata yapmama rağmen 1.0 olarak ölçtü. 3 gün sonra maille başarısız olarak mail döndüler. Ama sürecin devam ettiğini İelts belgesini getirmem koşuluyla başvuru sürecimin devam edeceği yazıyordu. Dnyed ten başarılı geçenlerinde 2.5 ay süreç içersinde İelts belgesini istiyor. Benim gibi 1.0 alanlar ingilizce belgesini getirdiğini an başvurusu devam edecek merak etmeyin.
    peki ne kadar süre veriliyor.? yani ne zamana kadar getirmek lazım?

Üye Array rakkush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

1.0 alıp da geçen oldu mu acaba?

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Forumdaki yazılanlara bakılırsa 2.0 altı bu sınavdan eleniyor.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı ebrumbg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki ne kadar süre veriliyor.? yani ne zamana kadar getirmek lazım?
    önceden crm'a kadar süre veriliyordu yani yaklaşık 2-2.5 ay. ancak şuan crm ile kurul mülakatının tarihleri değişti. önce crm sonra kurul olacak, sanırım süre değişmeyecektir. ayrıca mail atıp sormanız daha net olur

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Ben bu sınavdan hiç bir şey anlamadım gözden kaçırdıysam en fazla 1-2 tane yanlış yapmışımdır o da en fazla... Zaten is'i are'ı doğru yere koyamayacaksak bırakalım bu işi ancak benim de puanım 0.5 ve part ikiye geçmedi üstelik üst üste yanşı yaptığımı da düşünmüyorum. Sınav başlamadan önce yetkili kişi part1 e geçmezse de sınavınız olmadı anlamına gelmez demişti. Peki bu durumda neye göre değerlendirme yapılıyor ben hiç bişey anlamadım....Hiç mantıklı gelmedi...

3. Sayfa - Toplam 171 Sayfa var BirinciBirinci 123451353103 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)