2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 13 ve 13

Konu: Pilotluk ile ilgili sorusu olan

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı flyingpapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birakin pilot olmayi, THY AO nun hic bir biriminde "İskender Salih" isimli bir sahis calismiyor. Calissaydi zaten sirketin sosyal medya prosedürünü bilir, buralarda sövalyelik yapmaya kalkismazdi. THY nin resmi kanallarindan ve resmi sosyal medya hesaplarindan sürecler ve pilotluk basvuru ile ilgili zaten bilgilendirme yapilmaktadir.

Sirket ile hic bir alakasi olmayan bu arkadasin yaniltici ve kendi capinca THY adi altinda cevap vermeye devam etmesi durumunda ilgili birimlere bilgi verilecektir.

Bilginiz olsun sayin Iskender Salih kaptanım (!)
    Zaten hiç bir yerde bu kişinin ismini göremessiniz. Şirketin sosyal medya prosedürleri gereği kendi hesabı kapatıp başka bir kişinin izni ile hesabını kullanmaktayım. ( Hesab sahibi ) " isimli bir sahis calismiyor " dediğim gibi bu isim başkasına aittir. " Calissaydi zaten sirketin sosyal medya prosedürünü bilir " Bildiğim için başka hesablar da dolaşıyorum. " buralarda sövalyelik yapmaya kalkismazdi " şövalye olmaya niyetli değilim ancak galiba siz niyetlisiniz. " THY nin resmi kanallarindan ve resmi sosyal medya hesaplarindan sürecler ve pilotluk basvuru ile ilgili zaten bilgilendirme yapilmaktadir. " zaten düzgün bilgilendirme yapıldığı için bu forum kuruldu (!) " Sirket ile hic bir alakasi olmayan bu arkadasin yaniltici " üzgünüm kendimi deşifre edipte kovulamam ayrıca web sitesinde, sayfada yada burda kaç kişiye yanıltıcı bir bilgi verdim. " THY adi altinda cevap vermeye devam etmesi " THY adı altında kaç kişiye cevap verdim THY de çalışıyorum dedim. " ilgili birimlere bilgi verilecektir. " ilgili birimlere haber verebilirsiniz. Sonuçlarına da katlanırsınız beni şikayet eden tek siz değilsiniz.

Son olarak web sitesine günde yaklaşık 50 kişi girmektedir. Eğer yanıltılcı bir bilgi olsaydı ( ki bu sayfayı pilot arkadaşlarıma da kontrol ettirdim ) mutlaka uyarırlardı değil mi? THY altında bir kişiye yada THY adına bir yazı yazarsam sizden ilgili birimlere ve bana bildirmenizi rica ederim.

Sayın flyingpapi

Not:" Uçak var mı panpa uçalım ?" Tayyare var uyar mı?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı KABUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten hiç bir yerde bu kişinin ismini göremessiniz. Şirketin sosyal medya prosedürleri gereği kendi hesabı kapatıp başka bir kişinin izni ile hesabını kullanmaktayım. ( Hesab sahibi ) " isimli bir sahis calismiyor " dediğim gibi bu isim başkasına aittir. " Calissaydi zaten sirketin sosyal medya prosedürünü bilir " Bildiğim için başka hesablar da dolaşıyorum. " buralarda sövalyelik yapmaya kalkismazdi " şövalye olmaya niyetli değilim ancak galiba siz niyetlisiniz. " THY nin resmi kanallarindan ve resmi sosyal medya hesaplarindan sürecler ve pilotluk basvuru ile ilgili zaten bilgilendirme yapilmaktadir. " zaten düzgün bilgilendirme yapıldığı için bu forum kuruldu (!) " Sirket ile hic bir alakasi olmayan bu arkadasin yaniltici " üzgünüm kendimi deşifre edipte kovulamam ayrıca web sitesinde, sayfada yada burda kaç kişiye yanıltıcı bir bilgi verdim. " THY adi altinda cevap vermeye devam etmesi " THY adı altında kaç kişiye cevap verdim THY de çalışıyorum dedim. " ilgili birimlere bilgi verilecektir. " ilgili birimlere haber verebilirsiniz. Sonuçlarına da katlanırsınız beni şikayet eden tek siz değilsiniz.

Son olarak web sitesine günde yaklaşık 50 kişi girmektedir. Eğer yanıltılcı bir bilgi olsaydı ( ki bu sayfayı pilot arkadaşlarıma da kontrol ettirdim ) mutlaka uyarırlardı değil mi? THY altında bir kişiye yada THY adına bir yazı yazarsam sizden ilgili birimlere ve bana bildirmenizi rica ederim.

Sayın flyingpapi

Not:" Uçak var mı panpa uçalım ?" Tayyare var uyar mı?

Tebrikler öyleyse sizlere. Masallah cin gibisiniz; gündüzleri üniformalı uçucu, geceleri de forumlarda web sitelerinde Clark Kentlik yapmak icin tüm kılıfını uydurmuşsunuz sahte hesaplara kadar. Bravo yani. Madem şirketinizin resmi kanallardan verdiği bilgileri begenmiyor, yetersiz görüyorduysanız yasaklı ve gizli sekilde bilgi vermeye calisacaginiza ilgili birime bir feedback verseymissiniz keske. Bir ise yarar miydi bilinmez ama sacma sapan kahramanlik yapacaginiza dogrusunu yapardiniz en azindan. Gerci o zaman da websiteden kim reklam point vs kasabilirdi ki, dimi.

Her neyse, sirkette bu siteyi ve forum fazlasiyla biliyor zaten. Sirket ilgili uyarilari da haklı veya haksız tartisilir ama gerek zamanında sosyal medya yüzünden calisanlari isten cikartarak, gerekse yazılı olarak (tekrar okuyun isterseniz -> PL.10.23. .....) yaptı. Surda burda yazdıgınız bir yaziniz isminizi vermeseniz de birinin dikkatini ceker de yıllarca emek verdiginiz meslekten bir HİC ugruna olursanız üzülmeyeceginizi umuyorum öyleyse.

Good luck
    Uçak var mı panpa uçalım ?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Şöyle yapalım siz kendi yolunuza bakın bende kendi yoluma bakıyım ayrıca bilgilendirme için de teşekkürler.

2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)