Merhabalar Arkadaşlar,

Ben Flying Academy bünyesinde Prag ofisinde Uçuş Eğitim Uzmanıyım ve sizleri havacılık Eğitimi hakkında elimden geldigince bilgilendirmek ve danışmanlık yapmak arzusundayım.Kısaca okulumuz hakkında bilgi vermem gerekirse;Flying Academy 12 yıl aşkındır Avrupada ve 30 yılı aşkındır da Amerikada faaliyet gösteren ve EASA ve FAA standartlarında Sivil Havacılık mevzuatına uygun,nitelik ve emniyeti ön planda tutarak farklı uçuş eğitimleri sunan,deneyimli öğretmenleri ve çağdaş eğitim akipmanları ile öğrencilerine en kalite hizmeti vermek için çalışarak Sivil Havacılık Sektörünün ihtiyaç duyduğu Pilotlar yetiştirmekte ve bunun sonucunda da okulumuzun mezunları aldıkları bilgi ve eğitimler ile başaralı Hava Yolu ucuşları gerçekleştirmektedirler.

Pilotluk eğitimi almak için doğru okulu seçmek çok önemlidir.Kurs,yer ve eğitim ücretleri hakkında doğru seçim yapmak eğitime yapıcağınız yatırım için çok büyük önem taşımaktadır.Eğer Pilot kariyeri yapmak veya serbest uçuş gerçekleştirmek istiyorsanız Flying Academy nin doğru adres olduğundan emin olabilirsiniz.Bunun yanısıra sizi bilgilendirmek isterim ki eğitim ücretlerimiz diğer okullarla oranla daha makul fiyattadır ve bununla birlikte okulumuzun öğrencileri için eğitim programlarınıa göre farklı avantajları mevcuttur.Aklınıza takılan herhangi birşey olursa ve uçuş eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz taktirde iletişime geçmekten çekinmeyin lütfen.Birlikte karar vererek sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre uygun olan eğitim programlarını birlikte seçebiliriz.Burdan mesaj gönderebilir veya direk göndermiş olduğum emaıl adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Mesajlarınızı dört gözle bekliyorum.

En iyi dileklerimle,

Elvan Azrak

Flight Training Consultant/Uçuş Eğitim Uzmanı

http://www.flyingacademy.com/

elvan@fliyingacademy.com