Pilotaj bölümüne ulaşmak için şifre kısmına "123456" yazarak giriş yapabilirsiniz
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 7 ve 7

Konu: Skytest cube folding test yardım

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart Skytest cube folding test yardım

Arkadaşlar skytestte cube folding test'i çözemedim yardımcı olabilecek varmı mantığını bir türlü anlayamadım ?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Küpün kapalı halini düşünüp, aşağıdakilerden hangisi olabilir diye tahmin etmen gerekiyor. Yukarıda bir de "no cube applies" var, yani "hiç biri". En zorlarından biriyle başlamışsın. Tavsiyem, run test dedikten sonra custom settings'e girip oradan renkli okları seçmen ve aşağıdaki küplerin sayısını azaltman. Bu şekilde daha ayırt edici oluyorlar.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Teşekkür ederim yavaş yavaş oturuyor. Acaba bu test için zaman sınırlaması oluyor mu oluyorsa ne kadar bilginiz varmı? Birde bu programdaki her alıştırmayı kurcalıyorum hepsine benzer testler oluyor mu yoksa şu bölümü es geç çalışmasanda olur diyeceğiniz yerler varmı?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Ben Hollanda'da Eurocontol için girmiştim sınava. Sanırım buradaki sınavla arasında bazı farklar varmış. Benim girdiğim sınavda 36 tane küp sorusu vardı ve bunlar için yanlış hatırlamıyorsam toplam bir süre kısıtlaması vardı. 36 küp için 20 dk olabilir, pek dikkat etmedim. Açıkcası en çok zorlandığım bölüm oldu.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba skytestin eski surumu elinde olup satmak isteyen varsa ilgileniyorum lutfen iletisime geçelim.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Your topic is receiving a lot of followers and so am I. Thank you for sharing. driving directions

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)