rsz_img_0348
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 17 ve 17

Konu: Afa Dispatcher Eğitimi

Üye Array sinceram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

En az önlisans mezunu olmak lazım eğitime başlayabilmek için. Afada başlayan arkadaşlar işe girdiler lakin maaşlar düşük iş imkanı kısıtlı, şuan alım yok arkadaşlar, Havacılıkta bir ömür çalışacaksan pilotluk ya da teknik olmadı kule, diğer iş kollarında değerince maaşlar verilmiyor.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Selamlar AFA dan egitim almis ve Atlasglobal de calismis biri olarak sizlere kisaca deneyimimi aktaracagim.Egitim yaklasik 3 ay surmekte ve buyuk cogunlugu konudan habersiz hocalar tarafindan verilmektedir.Baslarda pilot oldugunu iddaa edip lise mezunu ve pilot olmadigi anlasilan Dispatch Egitim Muduru bulunmaktadir.Dersin ilk gunu zaten sinavi aranizdan bir kisi gecer diyerek isinde ne kadar istekli ve iyi oldugu bilinmektedir.Asgari ucret ile evlere senlik bir is ortaminda ise baslamaktasiniz.Benim bir diger sansizligim ise girdikten 5 ay sonra sirketin kuculmeye gitmesi ve diger 250 calisan ile beraber isten cikarilmam oldu.Tavsiye eder miyim tekrar kapisinin onunden gecer miyim tarzi sorulara cevabim net ve belli tahmin etmek zor olmasa gerek.Tabi herkesin tecrubesi farkli olabilir.Deneyin ve kacinilmaz sonucu sizde gorun.Herkese bol sans her sey gonlunuzce olsun.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

hocam merhabalar afa nın dıspatch kursuna gıttınız sanırım bende o kursa gıdıcektım memnunmusunuz acaba ve iş bulma anlamında zorlandınızmı. ayrıca afa kendı bunyesınde ıstıhdam yarattıgını soyluyor bu konu hakkında ne dusunuyorsunuz

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı lagedama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar AFA dan egitim almis ve Atlasglobal de calismis biri olarak sizlere kisaca deneyimimi aktaracagim.Egitim yaklasik 3 ay surmekte ve buyuk cogunlugu konudan habersiz hocalar tarafindan verilmektedir.Baslarda pilot oldugunu iddaa edip lise mezunu ve pilot olmadigi anlasilan Dispatch Egitim Muduru bulunmaktadir.Dersin ilk gunu zaten sinavi aranizdan bir kisi gecer diyerek isinde ne kadar istekli ve iyi oldugu bilinmektedir.Asgari ucret ile evlere senlik bir is ortaminda ise baslamaktasiniz.Benim bir diger sansizligim ise girdikten 5 ay sonra sirketin kuculmeye gitmesi ve diger 250 calisan ile beraber isten cikarilmam oldu.Tavsiye eder miyim tekrar kapisinin onunden gecer miyim tarzi sorulara cevabim net ve belli tahmin etmek zor olmasa gerek.Tabi herkesin tecrubesi farkli olabilir.Deneyin ve kacinilmaz sonucu sizde gorun.Herkese bol sans her sey gonlunuzce olsun.

hocam merhabalar afa nın dıspatch kursuna gıttınız sanırım bende o kursa gıdıcektım eğitimden memnunmusunuz acaba ve iş bulma anlamında zorlandınızmı. ayrıca afa kendı bunyesınde ıstıhdam yarattıgını soyluyor bu konu hakkında ne dusunuyorsunuz

Üye Array ismail.on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Alıntı lekker19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam merhabalar afa nın dıspatch kursuna gıttınız sanırım bende o kursa gıdıcektım eğitimden memnunmusunuz acaba ve iş bulma anlamında zorlandınızmı. ayrıca afa kendı bunyesınde ıstıhdam yarattıgını soyluyor bu konu hakkında ne dusunuyorsunuz
    adamın bir küfretmediği kalmış sen hala memnun musun, nasıldı diye soruyorsun...
    09.09.2017 IELTS: S:6 O:6
    23.09.2017 Online Başvuru
    02.10.2017 Evrak Teslimi
    30.10.2017 DLR1
    09.11.2017 DLR olumlu
    22.11.2017 Kurul Mülakatı
    24.11.2017 Kurul Mülakatı olumlu
    12.12.2017 İstanbul Üniversitesi
    14.12.2017 DLR2 ( İngilizce Erteleme)
    27.03.2018 İstanbul Üniversitesi
    29.03.2018 Crm olumsuz
    29.06.2018 Online Başvuru
    23.07.2018 Boy-Kilo ölçümü
    14.09.2018 Crm

Üye Array sinceram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

İş imkanı kısıtlı biraz arkadaşlar.............................

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba tekrar,paraniza,zamaniniza ve emeginize yazik olmamasi icin kesinlikle tavsiye etmiyorum.Kendi bunyesinde ISKUR destek programi kapsaminda istihdam saglayip ‘SSK girisinizi Musteri Hizmetleri’ calisani olarak gosterip 6 aylik ISKUR destek programi bitimine yakin birgun icerisinde ne oldugunu anlamadan sizi isten cikaracak kadar acimasiz,saygisiz ve piskinler.Dispatcherlik guzel bir is kolu sektorde ama bu adi gecen firmalarda degil malesef.Bol sans

2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)