11. Sayfa - Toplam 12 Sayfa var BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 101 ile 110 ve 114

Konu: THY pilot alım sürecinde AÖF mezununun şansı?

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı hans345 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "dostum sen adam olmayacaksın belli,

defol git başkalarına bulaş, ben meşgul adamım. her yazımın altına beni hedef alan yazılar yazıp sonra kendini aklamaya çalışıyorsun. ne karaktersiz adammışsın sen böyle be. bir türlü suçunu kabullenemedin. her yazımın altına ne cevap yazıp duruyorsun mikrop adam. canımı sıkma benim. senin gibilerle hiç uğraşamam. yeter ama! kibar olayım bitireyim diyorum laftan anladığın da yok. ne serseri bir şey çıktın sen be. sokak çapulcusu gibi şimdi de interner çapulcuları türedi

kaybol git."

Arkadaşlar i-close bana genelden cevap vermek yerine özel mesaj yoluyla yazmış. Kendisinin bu mesajına özelden hiç cevap yazmadım. Buraya koyayım. Aylardır burada saygı çerçevesinde birbirimize destek olup, bilgi paylaşımı yapıyoruz. Bu üslupla yazan, DLR 2'den elendiğinde akademidekileri iki kelimeyi bir araya getirememekle suçlayan, hakaret eden birinin forumda olması üzücü.

Yine çelişkilerle dolu bir mesaj yazmış. Dostum ile başlamış, mikrop adam ile devam etmiş, serserisin ve çapulcusun diyerek bitirmiş.

Arkadaş "çapulcu" vs kurul mülakatına hazırlık yapıyor herhalde. Ama sen DLR 2'den elendin Alman psikologlar yemez.

Her mesajında pilotluğa uygun olmadığını gözümüze sokma.

Klavyeden aslan kesilenleri çok gördük, kimsenin arkasından konuşmayacaksın.
    ne kadar ironik bir.

dostum dedim kibarlık olsun diye. yoksa sen asla benim dostum olamazsın. karaktersiz dedim çünkü bana bulaşan polemik çıkaran ilk pislği atan sendin. gözlerin o kadar kör ki kendindeki hatayı karşında arıyorsun bu yüzden doğru yolu bulamıyorsun. özelden yazdım insanlar daha fazla rahatsız olmasın bu anlamsız muhabbetten diye. başta bana bulaşma bitsin dedim laftan anladığın yok kafasız adam.

ve benim hakkımda hiç bir şey bilmiyorsun. normalde sadece konuşmama değil yazdıklarıma da dikkat ettiğim halde beni bu raddeye getirmeyi başardın. Allah seni ıslah etsin. diyecek başka bir söz de bulamıyorum.

geçmişte söylediğim bir kaç sözü önüme getirip durma ayrıca. ben onu herkes adına söylemedim. sadece şahsım adına bir tepki de değildi. çok iyi pozisyonlardaki bazı arkadaşlar nedenini bilemediğimiz şekilde elendiler. akademideki pek çok arkadaşa bin basarlar. bir şey bildiğin yok. cahil kafayla laf yapma. daha da ağzımı bozdurma.

bilemem ne konuda insanları aydınlatyormuş. sen önce cahil kafanı aydınlat. polemik çıkarmaktan başka bir b.k yediğin yok son günlerde. sana yazdığım ilk cevap dışında bir daha bir şey ayzmayacaktım. her seferinde holigan gibi tahrik edip durdun.

gerçekten de senin gibi bir tipi de ilk defa görüyorum. Gerçek bir internet holiganı. Ne diyebilirim ki. muhatap almakla büyük bir hata yapmışım. senin muhatap kabul ettiğim için özür diliyorum. kusura bakma emi.

aöf li arkadaşları silip atan bir yazı da yazmadım zaten geride benim öyle söylediğimi işaret eden post gördüm. hakeden herkese buralar açık zaten. benim için de bir sorun yok. yanlış anlaşılma olmasın diye de not düştük. ama nafile!

biraz uç gibi görünen bu postu yazdığım için diğer tüm arkadaşlardan özür diliyorum, hans nam-mahal şahıs hariç. adam şahsına attığım postu bile burada paylaşmış ya. ne yüzsüzlük ama! biraz ağır konuştum bitirsin diye. adam da arlanma olmayınca olmuyor demek ki.

Yönetici Array hans345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    5000

Alıntı i-close Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar ironik bir.

dostum dedim kibarlık olsun diye. yoksa sen asla benim dostum olamazsın. karaktersiz dedim çünkü bana bulaşan polemik çıkaran ilk pislği atan sendin. gözlerin o kadar kör ki kendindeki hatayı karşında arıyorsun bu yüzden doğru yolu bulamıyorsun. özelden yazdım insanlar daha fazla rahatsız olmasın bu anlamsız muhabbetten diye. başta bana bulaşma bitsin dedim laftan anladığın yok kafasız adam.

ve benim hakkımda hiç bir şey bilmiyorsun. normalde sadece konuşmama değil yazdıklarıma da dikkat ettiğim halde beni bu raddeye getirmeyi başardın. Allah seni ıslah etsin. diyecek başka bir söz de bulamıyorum.

geçmişte söylediğim bir kaç sözü önüme getirip durma ayrıca. ben onu herkes adına söylemedim. sadece şahsım adına bir tepki de değildi. çok iyi pozisyonlardaki bazı arkadaşlar nedenini bilemediğimiz şekilde elendiler. akademideki pek çok arkadaşa bin basarlar. bir şey bildiğin yok. cahil kafayla laf yapma. daha da ağzımı bozdurma.

bilemem ne konuda insanları aydınlatyormuş. sen önce cahil kafanı aydınlat. polemik çıkarmaktan başka bir b.k yediğin yok son günlerde. sana yazdığım ilk cevap dışında bir daha bir şey ayzmayacaktım. her seferinde holigan gibi tahrik edip durdun.

gerçekten de senin gibi bir tipi de ilk defa görüyorum. Gerçek bir internet holiganı. Ne diyebilirim ki. muhatap almakla büyük bir hata yapmışım. senin muhatap kabul ettiğim için özür diliyorum. kusura bakma emi.

aöf li arkadaşları silip atan bir yazı da yazmadım zaten geride benim öyle söylediğimi işaret eden post gördüm. hakeden herkese buralar açık zaten. benim için de bir sorun yok. yanlış anlaşılma olmasın diye de not düştük. ama nafile!

biraz uç gibi görünen bu postu yazdığım için diğer tüm arkadaşlardan özür diliyorum, hans nam-mahal şahıs hariç. adam şahsına attığım postu bile burada paylaşmış ya. ne yüzsüzlük ama! biraz ağır konuştum bitirsin diye. adam da arlanma olmayınca olmuyor demek ki.
    Sen konu uzamasın diye değil bana daha rahat hakaret edebilmek için özel mesaj yolunu tercih ettin.

Benim hem DLR 1 hem de DLR 2'yi tek seferde geçip kurul mülakatında elenen doktora yapmış arkadaşlarım var fakat hiç akademideki arkadaşlara yönelik "iki kelimeyi bir araya getiremiyor" vs. gibi yakıştırmalar duymadım. Sen daha DLR 2'yi geçemedin. Otur bir düşün, nerede hata yapıyorum diye. Kendini tanımaya çalış, başkalarının durumlarından kendi başarısızlıklarına pay çıkarma.

Ağzından Allah lafzını düşürmüyorsun, çapulcu falan da demişsin şahsıma Allah'tan ve kul hakkından korkan adam başkalarının arkasından konuşmaz, özel mesajla hakaretler yağdırmaz.

triplese7en ne güzel açıklamış, başarısızlıklarımı kendimde aradım diye. Olması gereken de budur zaten. Elenince o alakasız bölüm okudu, şu iki kelimeyi bir araya getiremiyor diye kendini avutmamış.

ruzgar_efltn hocam AÖF ile Örgün arasında herhangi bir kanuni fark bulunmamasına rağmen böyle bir ayrım yapılması yerinde değildi. Hayırlı olsun en kısa zamanda akademide olursun umarım.

i-close'cum sürekli ben meşgul adamım ayakları yapma, mesaj sayın belli. Mesajlarının % 90'ı da bilgilendirme amaçlı değil, yorum niteliğinde pek bir katkın olduğu da söylenemez foruma. Üniversitelerin dünya sıralamasında ilk 100 de yer alan bir üniversite ve bölümünde okudum forumda bir gün bile bahsini açmadım. Kendini bulunmaz hint kumaşı sanma. Kendinden başkalarına işsiz muamelesi yapamazsın. Özür dilemek bir insana bu kadar ağır gelmemeli.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

selam tekrar

i-close dostum hayırdır neden ağzını bozuyosun? neden bu gerginlik? mesela şöyle bişey geliyor aklıma bu gergin ve agresif tavırlarını dlr2 mülakatında da göstermiş olabilir
    misin farkında olmadan?

burada görüşlerimizi paylaşıp birbirimize bişeyler katmaya çalışmıştık biz hep. geçen yıl öyle bir dönem hatırlıyorum ki bir sürü isim akademiye kabul edildi (nickleri aklımda mesela korkmaz61 emircensi delapena vs. ) bu adamlarla beraber hem elenenler hem de sonuna kadar gidebilenler öyle güzel yardımlaştı ki bir kişinin bile başkasına senin tabirinle akademidekilere bin basarım vs dediğini görmedim ben.
    Allah lafzının fazlaca kullanımıyla alakalı da şunu söylemek isterim. inançlı olmak şöyle bir güzelliğe sebep oluyor ya da olması gerekir; bir sonuç alıyorsunuz olumlu ya da olumsuz çok şükür hakkımda hayırlısı buymuş diyebiliyorsunuz. Tabi ki kolay değil, istediğiniz birşeye ulaşamamak bunu kabullenmek kesinlikle çok zor ama sahip olduğumuz inanç buna azıcık katkı yapmıyorsa sıkıntı var gibi geliyor bana. Olmadı hocam denedik elimizden geleni yaptık kader kısmet diyerek kabullenmeye çalışıp sorunu kendimizde aramak en mantıklısı bence.
    tartışmanıza burnumu soktum af buyrun. selametle

Üye Array ruzgar_efltn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    1767

cok tesekkur ederim Hans, 13 Haziranda tekrar evrak teslimi yapacağım ama mini bir ingilizce test olacakmış. bilgisi olan var mı acaba?
    License Degree : D.L. Management 2007 OK
    Master Degree : International Relations 2010 OK
    Doctoral PhD: Hacettepe University
    Military Service : 335. Short Period OK
    Ielts : 13/12/2014 OK
    Online Application : 29/12/2014 OK
    Documents File Delivery : 09/01/2014
    DLR-1 Exam : 07/04/2015
    DLR-1 Result : 31/05/2016
    C☆
    Documents File Delivery :14.06.2016
    Interview: 05/09/2016
    Interview Result: +
    DLR-2: 28/10/2016
    Result:

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Alıntı ruzgar_efltn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok tesekkur ederim Hans, 13 Haziranda tekrar evrak teslimi yapacağım ama mini bir ingilizce test olacakmış. bilgisi olan var mı acaba?
    Hocam sinav Dyned sinavi. Basarilar

Yeni Üye Array mehmetaliertunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Konuya yazılan tüm mesajları okudum ve son mesajın üzerinden 1 yıl geçtiğini gördüm, acaba güncel durum nedir?

AÖF mezunları sorunsuz bir şekilde sürece dahil olabiliyor mu?

Yönetici Array Anders - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    5000

Geçen sene Mayıs ayından itibaren AÖF mezunları da başvurabiliyor artık.
    Atlantic Flight Academy

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Şu bazılarının tartıştıkları yorumlar silinsede daha temiz bir konu olsa daha iyi olmaz mı 11 sayfanın yarısı milletin kavgası 🤦♂😂

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

İyi akşamlar değerli üyeler.
    Bu konuda herhangi bir fikri olan var mı?
    THY harici diğer havayollarında da alınıyor mu AÖF mezunu,uçuş okulu bitirmiş pilotlar?

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak, ülkemizde özel bir üniversiteden mühendislik fakültesi çıkışlıyım. Bu mülakat sürecinde sorun yaratır mı? yani mezun olduğumuz okulun vakıf üniversitesi olması bir problem teşkil ediyor mu?

11. Sayfa - Toplam 12 Sayfa var BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)