Pilotaj bölümüne ulaşmak için şifre kısmına "123456" yazarak giriş yapabilirsiniz
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 7 ve 7

Konu: iststatüs ile ilgili

Üye Array mazlum-36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Standart iststatüs ile ilgili

Merhaba arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim belki burasıdır diye buraya açtım size bir sorum olacak arkadaşlar hepimizin bildiği gibi iststatüs radar takip sayfası . Ancak bu sitede neden radarı aynı saat göremiyoruz yani şuanda saat 16:00 ise neden orada saat 13:00 gibi saatleri gösteriyor? Bana bu konuda yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim...

Asil üye Array Anders - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4117

Orda yazan saatler GMT saati.. Türkiye yaz saati uygulamasıyla birlikte GMT +3 saat dilimini kullandığı için öyle gözüküyor..

Aktif Üye Array murattekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4351

Bildiğim kadarıyla havacılıkta "Eşgüdümlü Evrensel Zaman (UTC)" diye bir olay var. 13:00 UTC zamanı olmalı. Havadaki telsiz konuşmalarında anlaşmazlık olmasında uygulanıyordu galiba.

İtibar Gücü
    0

abi şimdi anlamadım bu saati değiştirincemi düzeliyor eğer değiştiriliyorsa nereden değiştiriliyor?

Forum kıdemlisi Array cagdas44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4917

Alıntı mazlum-36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi şimdi anlamadım bu saati değiştirincemi düzeliyor eğer değiştiriliyorsa nereden değiştiriliyor?
    Saati değiştirmenize gerek yok, orada kullanılan havacılıkta kullanılan uluslararası zaman dilimini göstermektedir ve ingiltere saatini baz almaktadır. Saat doğrudur sadece yerel zamanı belirtmemektedir.

İtibar Gücü
    0

hmm tm abi çok teşekkür ederim

Forum Bağımlısı Array
    İtibar Gücü
    0

расс219.4моргnumbас-ССветVIIIТанаматрRajnradbBreeStouдесяЦируRogeErleБубнNorbPens
    КореиздаПрепKissĞ*азмCremTranPlanPureсертAndrКотлсертLinkЕльзTracPureCarrMennOrea
    RenePacoNiveНечаSchiHeadустрĞ*оссBreaDustSunnТаллтканПылаАркрLaurHaruАрхаПаноPhil
    СандAcadWarhFELIPlanNikiCircMagiкульScumGramLouiLuisДжепMichPattZoneDaniстраOliv
    языкFranMiyoZoneменяZoneбаррFranQBDWZoneгубеRusiEarlСивеĞ*оссFranМалыТолуколлВпос
    AretRozaStefWillClifБариHowaФранBlacĞ*азмHaliĞžĞºĞ¾Ğ½Ğ˜Ğ»Ğ»ÑŽĞšĞ¾Ğ»ÑHenrСодеклейэконWN-1прив
    TokyПроиBallVTECToloNancESACЧайкНефеMistMistRenzAVTOHTMLARAGлаурвузоBlueFlatFame
    языкВороBakuмешоStatIntrWindBorkBOOMValeElecМихаFD90WindСодеМоскИванЛитĞ*SympМоск
    ЛитĞ*ЛитĞ*ЛитĞ*АхмеМак-Ğ¿Ñ€Ğ¸Ğ»Ğ˜Ğ»Ğ»ÑŽĞœĞ¸Ñ…Ğ°HonoĞ*обеĞ*езнГенкGaliEaglOlgaGhetBackБондEugeвмес
    ТереStevBreaМаскMarvNelsJohnредаChasPierКоноДубрWITCBonuЗагвШашузадаĞ*адиотечотли
    СодеунивСценХодяШафрWN-1WN-1WN-1AstrмашиДельлинеформребефигуСокоНовиПавлЩеглКацв
    tuchkasJerrпорт

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)