2. Sayfa - Toplam 64 Sayfa var BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 20 ve 634

Konu: THKÜ THY İş Garantili Pilot Yetiştirme Yüksek Lisans Programı 2013

ON KAPLAN GUCUNDE Array Kennyjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3223

Sectigi pilota is garantisi vrecekse. Sana katiliyorum ali bey. Sectikten sonra isime yaramazsin deyuu yari yolda birakirsa. Sana katilmiyorum ali bey.

Genel Koordinatör Array Manager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4964

Bekleyin görün hemen karar vermeyin. Olur olmaz şeylere de itibar etmeyin derim. Kısacası birazcık sabır

Forum Bağımlısı Array
    İtibar Gücü
    3999

thk ya benim zerre kadar güvencem yok artık. bence sizde güvenmeyin
    12.11.2018 - Online Başvuru
    13.12.2018 - Dyned(2.5)
    20.12.2018 - Dyned Olumlu maili
    24.12.2018 - DLR-1 Çalışma maili
    19.04.2019 - DLR-1 Sınav Tarihi
    25.04.2019 - DLR-1 Olumlu Maili

Aktif Üye Array fani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4693

Alıntı Anders Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım bir önceki süprize benzemez bu..

Şimdiden faydalanacak arkadaşlara başarılar diliyorum..
    Daha ilk iletiyi okuyunca aklıma gelen bu oldu. Buna benzer bir "sürpriz" hakkında da sayfalarca yazılmıştı bu forumda. Neyse...

KennyJet abi yine olayı en dobra şekilde izah etmiş. Saygılar.

Öte yandan; şimdilik pilotluk bizden geçti... Finansal durum böyle gerektiriyor. Genç arkadaşlara başarılar....

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Zaten hali hazırda Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Pilotaj Yüksek Lisansı mevcut. 4 yıllık fakulte mezunu her birey Ales sınavına gidikten sonra 75 bin dolarını ödeyip 2 yıl yüksek lisans okuyabiliyor. Bi banka ile anlasma yapılıcak diyosunuz o da var zaten. Deniz bank Ankara şubesi. hatta şartları da yazim arkadaslar gorsunler.

Program ücreti (75.000) 12 veya 24 eşit taksitle ödenebilecektir.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi olarak, Denizbank Ankara Şubesi ile anlaşmamız bulunmaktadır. Anlaşma kapsamında, kredi taleplerinizde ilk 24 ay kredinizin sadece faizini ödeyip, anapara ödemesini 10 yıla varan vadelerde ve eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

Not: Kredi ipotek karşılığı tesis edilmektedir.

zaten var olan bişey bu sürpriz neresi onu pek anlayamadım... ama derse thy gidin okuyun mezun olduktan sonra iş garantisi var pokul ücretini de maasınızdan kesicez tarzında olursa tamam buna sürpriz derim ama banka kredisi bilmem ne bunlar mevcut olan seyler. Lütfen haberleri yapmadan once hali hazırda olan bir durumu sürpriz olarak gösterip bizi heycanlandırmayın.. Başlığı görünce gözlerimiz faltası gibi acılık içerigi goruncede basımız öne eğilmekten sıkıldım ben acıkcası. Bu yazım herhangi bi kişiye özel değildir bunu da belirtmek isterim, genel bi isyan bu...

ON KAPLAN GUCUNDE Array Kennyjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3223

lafimin arkasindayim. bu ortamda kredi cekip pilotaj egiimi alan,simdiden depresyon ilaclarini alip biriktirmeye baslasin. her seyi bir yana birakalim.
    thy bugun kendi pilotunu ucretini ilerde geri odemek uzere yetistiriyor. sectikleri arkadaslar da masallah pehlivan gibi, kafalari calisan isil isil insanlar. (hemen parantez acayim torpilsiz susuz busuz giren bes kisinin ismini hemen veririm cok yakin cevremde bu gencler, caliskan olan, kafasi basan kazaniyor) bu gercek bir tarafta.
    diger tarafta bakiyoruz. thk , thy ile isbirligi yapacakmis da pilot yetistireceklermis de, banka da hazir mis da.
    eee bu ayrimcilik olmuyormu arkadas?
    ben insanlarin iyisini sectim, aldim almanyada, amerikada, ingilterede, aydinda egitim veriyorum, geri kalan ikinci sinif larda gitsin thk dan egitim alsin, bir sekilde benim ismimi kullansin, keredisini ceksin, begenirsem alirim hesabina gelmiyormu?

bakin ardakadslar. ben burda eskilerdenim. bu kadar egitim almis, ucmakta olan gencler ile tanistik, arkadasligimiz devam ediyor. bunca insanin arasinda sadece bir tek kisi kredi ile basarili olabildi. (ismini yazmiyorum isteyene ozelden tanistiririrm) arkadasimiz. onuda kredi aldigina binlerce kez pisman ettiler, haciz yolladilar, (sky) (ailesi emekli ogretmen). coook zebil gunler gecirdi. ve su anda cok buyuk bir sirkette kaptan koltuguna oturmak uzere. bu arkadasimiz burnundan fitil fitil gelene dek izdirap cekti...ailesindeki tum tuyleri yoldular. cok ama cok iyi dusunun. bir kere borc altina girince kolay cikamazsiniz. hayalleriniz yanmasin.

Hızlı üye Array Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3188

Zaten bütün okullarda iyi olanlar bir şekilde bir yerlere başlıyor , yinede hayırlısı...

Hızlı üye Array mdhouse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    2844

Onumuzdeki hafta itibari ile bu konu ile ilgili haberi bekliyoruz bakalim nasil sekillenecek

Üye Array flamingowing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

böyle bir dutum olursa diğer okullar fena olacaktır... özel uçuş okullarında yatay geçiş hakkı gibi ya da sözleşme devri gibi bir hak var mıdır?
    Eğer dikkatsiz iseniz Bulutların arasına gizlenen kayaları göremezsiniz...

Hızlı üye Array mdhouse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    2844

Netlik kazanamdigi icin her fikir havada kaliyor simdilik,olayin Thy tarafinda tek bilinen adayi gorup elemine etmeden baslatilan bir surec olmayacagi

2. Sayfa - Toplam 64 Sayfa var BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)