3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 30 ve 33

Konu: Türkiye'nin İlk Havacılık Eğitim Fuarı IFTE 2013...(27-28 Eylül 2013)

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Gördüğüm kadarı ile tek banka davet edilmiş. Birçok seçenek sunan bankalar mevcut. 24 ay geç ödemeli, 24 ay az tutar ödemeli, kredi için ipotek isteyen, kredi için sadece kefil yeterli diyen. Bence bu bankalardan birer yetkili davet edilebilir. Ben ve birkaç arkadaşım uçuş okuluna başlayacağız, açıkçası öğrenimini yeni bitiren arkadaşlar kredi çekip bu işe giricekler. Kimisi ipotek ettirecek durumu yok ve kefil ile kredi veren bankalar var THK bunu sağlamış durumda. Ben ve biz gibi birçok arkadaşın kafasının rahatlaması için bence finansman bölümü bu bağlamda genişletilmeli. Saygılar.

Üye Array pi-lot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Maalesef Denizbank dışında tüm bankalar ile fuara katılmaları yönünde görüşmeler yapıldı ancak, hemen hemen hepsi bütçe ayıramayacaklarını söylediler.
    halihazırda yıllardır bu işin içinde olan biri olarak söylemeliyim ki herhangi bir bankanın sunabildiği koşulları diğer bankalar da kesinlikle sunar,dolayısıyla denizbank sorularınıza cevap verebilecek bir anlayışla havacılık sektörüne ilgi gösteriyor.

Pilvak ve Talpa ile anlaşması olan tek banka pilotlara ayrıcalıklar sunuyorlar.

bankalara ipotek ve ödeyebilecek mali gücü gösterdiğinizde, ipotek dayının, mali gücü olan yani kefil komşun krediyi çeken de hiç tanımadığınız bir adam bile olabilir.

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    5149

Havacılık Eğitim Fuarı IFTE 2013
    Türkiye'nin en büyük havacılık haber portalı AirportHaber'in de yer alacağı Türkiye'de ilk olan Havacılık Eğitim Fuarı 27-28 Eylül'de Wow Convention Center'da kapılarını açacak.

Türkiye'nin en büyük havacılık haber portalı AirportHaber'in de yer alacağı Türkiye'de ilk olan Havacılık Eğitim Fuarı 27-28 Eylül'de Wow Convention Center'da kapılarını açacak.

Ülkeler arasında sınırların kalkmaya başlaması ve teknolojik gelişmeler, dünyada olduğu gibi ülkemizde de havacılık sektörünün gelişmesine olanak sağladı. Yeni kurulan havayolu şirketleri, sayıları her geçen gün artan yolcu ve kargo uçakları, Türk havacılık sektörünün kısa sürede büyümesine neden oldu. Uçaklarla, kısa sürede uzun mesafeler gidilmesi ve ucuzlayan bilet fiyatları, hava taşımacılığını insanların, bir numaralı tercihi haline getirdi. Uçuş okulları, kalifiye personel açığını kapatıyor.

Havacılık sektöründeki bu hızlı büyüme, beraberinde kalifiye personel ihtiyacını da gündeme getiriyor. Havacılık eğitimi veren kurum ve kuruluşlar, kalifiye personel yetiştirmek adına sektöre önemli katkılar sağlıyor. Pilot veya havacılık sektörünün herhangi bir noktasında çalışmak isteyen gençler, Ulaştırma, Deniz ve Haberleşme Bakanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş Havacılık Eğitim Organizasyonları’nda, gerekli eğitimleri alarak, yeni kariyerlerine adım atabiliyor.

GENÇLER İÇİN ÖNEMLİ BİR FIRSAT

Türkiye’nin ilk Havacılık Eğitim Fuarı (IFTE 2013), sektörde var olmak isteyen gençler için önemli bir fırsat oluşturuyor. Havacılık eğitimi veren birçok ulusal ve uluslararası kurum, IFTE’de bir araya geliyor. Fuara ziyaretçi olarak gelen gençler, sektörde önemli yere sahip eğitim kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinerek, kendi için en doğru kararı verme imkânını buluyor.

İŞBİRLİĞİ FIRSATI

IFTE, havacılık sektöründe çalışmak isteyenlerin yanı sıra, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlar için de önemli bir fuar. IFTE, kurum ve kuruluşların uluslararası düzeyde bilinirliğini arttırmak, kurumlar arasında işbirliği zemini hazırlamak, havacılık eğitimlerinin sürekli gelişimine katkı sağlamak ve sektörle ilgili gelişmelerden ve fırsatlardan, sektörü haberdar etmek adına düzenlenen etkin bir fuar olma niteliği taşıyor.

20 ÜLKEDEN 80 KATILIMCI

Türkiye’nin ilk Sivil Havacılık Eğitim Fuarı IFTE 2013, 27-28 Eylül tarihlerinde WOW Convention Center’da düzenleniyor. 10 yılı aşkın süredir havacılık sektörüne hizmet veren, deneyimli bir ekip tarafından kurulan Mavi Fuarcılık’ın ev sahipliğini yaptığı fuarda 20 ülkeden 80 katılımcı kurum ve kuruluş yer alıyor.
    Ucuyorum.com Forum Haber Servisi

Forum kıdemlisi Array
    İtibar Gücü
    4753

Icon19 *** IFTE 2013 İstanbul Flight Traınıng Exhıbıtıon

27 ve 28 Eylül tarihlerinde Havacılık eğitim fuarı vardır.
    Katılam isteyenler aşağıdaki linkten ücretsiz online
    davetiye alabilirler.

http://www.ifteistanbul.com/tr/index.php

Hızlı üye Array
    İtibar Gücü
    0

Merhaba,

Kredi icin kefil yeterli diyen banka hangisi ?

Alıntı qriss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gördüğüm kadarı ile tek banka davet edilmiş. Birçok seçenek sunan bankalar mevcut. 24 ay geç ödemeli, 24 ay az tutar ödemeli, kredi için ipotek isteyen, kredi için sadece kefil yeterli diyen. Bence bu bankalardan birer yetkili davet edilebilir. Ben ve birkaç arkadaşım uçuş okuluna başlayacağız, açıkçası öğrenimini yeni bitiren arkadaşlar kredi çekip bu işe giricekler. Kimisi ipotek ettirecek durumu yok ve kefil ile kredi veren bankalar var THK bunu sağlamış durumda. Ben ve biz gibi birçok arkadaşın kafasının rahatlaması için bence finansman bölümü bu bağlamda genişletilmeli. Saygılar.

Üye Array pi-lot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

ipoteksiz kredi veren banka yok..

Hızlı üye Array petersburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    2894

Bu gün şöyle bir girdim yeşilköye iniş yaptım. Yarın yine oradayım. Buluşmak üzere...
    [IMG]C:\Users\HAMDI\Desktop\IFTF\fotoğraf(2).JPG[/IMG]

Forum kıdemlisi Array
    İtibar Gücü
    4753

C.tesi Erdinjç hocamla fuardaydık bir çok tanıdık yüz ve arkadaşlarla karşılaştık.
    Bir çok uçuş okulu ve simulatörler vardı.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Cuma gunu katilma firsati buldum fuara. Gerçekten çok keyifli gecti.

Özel Üye Array CAKABEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3000

Fuara katılanlar izlenimleriniz nelerdir? Orhan Yavuz hocamdan başka fotograf çeken olmadı mı?

Bu arada fuarı düzenleyen Mavi Fuarcılık tarafından yapılan çekilişte maket uçak hediyesi aldım, az önce elime geçti.
    Hediye için telefonla irtibata geçen görevli arkadaşımıza ve Mavi Fuarcılık'a teşekkür ederim.

1/500 Boeing 777-300 Turkish Airlines metal maket uçağı. Metal oluşu ağır olmasına sebep olmuş çok hoş, tekerlekleri bile dönüyor.

çok uçak fotografı çektim ama bu maketi çekerken zorlandığım kadar zorlanmadım
    Kişisel Web Sitem

Keskin Bıçak Olmak İçin, Çok Çekiç Yemek Gerekir...
    "Akıncı ovası, Hürkuş yuvası"

3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)