Pilotaj bölümüne ulaşmak için şifre kısmına "123456" yazarak giriş yapabilirsiniz
3. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 30 ve 72

Konu: THY'de pilot olmak isteyen arkadaşlar okusun...

Genel Koordinatör Array Manager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    5098

arkadaşlar daha önce Amerika'ya gönderilmek içi alınmış ancak bir şekilde gidememiş pilot adayları bunlar. Şu dan DLR sınavına giriyorlar.

Hızlı üye Array eayder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3640

nasıl alınmış? önceki ilanla alınmışlarsa çoktan DLR'ye girmiş olmaları lazımdı. siz açıkça söyleyemiyorsunuz ama biz anladık. sadece dil belgesini hazırlamak ve dlr'ye çalışmak yetmeyecek demek ki.

Forum Bağımlısı Array
    İtibar Gücü
    4080

Ben hala durumu kavrayamadım. 2010 yılındaki alımda kabul edilen kişiler ise ikinci kez mi DLR sınavına giriyorlar yoksa 2010 alımıyla alakası olmayan insanlar mı bunlar?

Forum Bağımlısı Array sangokudb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    4837

Sanirim el alti genis olan 20 kisilik ir grubumuz var artik...

Asil üye Array
    İtibar Gücü
    3607

Durum net açık bir arkadaşımızın dediği gibi el altından verilen cv ler bunlar herhalde.Ali bey in ifadesine göre ise bu kişiler niçin zamanında Amerika'ya gönderilmemişler,gidenler nasıl gitti o zaman ve eğer o zaman gidecekleri belli ise bu arkadaşlar dlr den geçmiş arkadaşlar olması lazım yani şimdi dlr e giriyorlar ne demek nasıl bir çelişki bu ben de anlayamadım gitti.Bu gidenler normal olmayanlar o zaman herhalde bunun da anlamını öğrendik artık.

Üye Array Globemaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

neyse ney eğer torpil varsa T.C.'de ki her büyük kurumda bu durum mevcut. thy'ye yüklenmek haksızlık olur bence... benim diyen alman sanayi dev'in de bile dönüyor ki cuma günü alındığım işe bugün 'pozisyonu dondurduk' diye arandım. Tesadüf ki o pozisyona çok yakın bir arkadaşım alınmış!!! Ben onu hiçbir mülakatta ve sınavda da görmedim. Yapmamız gereken çok çalışıp fark yaratmamız gerektiğidir eğer ilan açılır bizde seçilip aranırsak!!!! Burada istediğimiz kadar haykıralım maalesef durum bu arkadaşlar...

Asil üye Array
    İtibar Gücü
    3607

Arkadaşım yapman gerekeni anlayamamışsın yapman gereken çok çalışmak değil referansa sahip olmak.Referansın günümüzdeki adını biliyorsundur herhalde.Her kurumda böyle şeyler oluyor ne demek hiç olmaması lazım bu tür şeylerin devlet yada özel farketmez.

Üye Array teomann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

vay arkadaş atı alan üsküdarı geçmiş amerika yolcusu olmuş olayın içyüzünü bilmiyoruz ama ..uçaklara yazmak lazım kaptan babam sağolsun veya ailecek thyliyiz ,küçük oğlanda pilot olcak 2025 tee coming soon vs.düşündüğüm gibiyse yazık tek kelime.ayrıca thy alımları ile ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü onlar için thy de hakkıyla pilot olmak için diğer sınavlar gibi dlr ı yiğitçe vermiş olup beklemede olması gerekiyor...............

Asil üye Array
    İtibar Gücü
    3607

Ben bu kişilerin DLR e falan girdiklerini de düşünmüyorum.Kokpit camına BABAM SAĞOLSUN yeter.

Pilot Array
    İtibar Gücü
    3577

Milletin hala dayıları iyi çalışıyor mübarek..

3. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)