Pilotaj bölümüne ulaşmak için şifre kısmına "123456" yazarak giriş yapabilirsiniz
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 11

Konu: Hava Trafik Kontrolörlüğü için Sağlık Raporu

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart Hava Trafik Kontrolörlüğü için Sağlık Raporu

Herkese merhaba. Uzun çabalar sonucunda DHMİ'nin HTK için kurum sınavını kazanmış bulunuyorum. Mülakat için sağlık raporu isteniyor. Sağlık raporunu SHGM'nün yetkilendirdiği özel bir hastaneden aldım. Herşey olması gerektiği gibi fakat bana raporun fotokopisi verildi. DHMİ yetkilileri ise mülakatta belge tesliminde bunun orjinalini görmek istiyorlar. Hastaneden orjinalini istiyorum vermiyorlar. Çünkü SHGM'nün yönergesi bu şekildeymiş, verilmezmiş. Az bi parada vermedik rapor için. Zorla da olsa rapor fotokopisine ASLI GİBİDİR yazısını yazdırıp imzalattım. Acaba bu kabul olur mu DHMİ tarafından yoksa sıkıntı çıkarılır mı? Bilgili kontrolörlerden yardım rica ediyorum... Sağolun şimdiden.

ATC Array
    İtibar Gücü
    0

Oncelikle hayirli olsun.boyle bir durum neden olustu ben de anlamadim ama dhmi bu konuda sorun cikarmaz rahat olabilirsin

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

sorun olmaz hayırlı olsun.

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Çok teşekkür ederim , sağolun. Cevabınız içinde ayrıyeten teşekkür ederim. Ben 2. bi rapor daha alsam mı diyorum mülakatta rapor fotokopi diye elerler korkum var. Çok uğraştım bu işi kazanabilmek için. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik... Gerek yok değil mi?

ATC Array
    İtibar Gücü
    0

hayır kesinlikle gerek yok.sen sınavları geçtikten sürece dhmi belgeleri asla sorun etmez.eksik olan varsa bile zaman tanır sonra getirebilirsin der.bu konuda en iyi niyetli kurumlardan biridir.mülakattan da korkma bu arada zaten bir sürü sınavları geçtin ve bu mesleğe girmeye şu andan itibaren hak kazandın sen.mülakatta sadece konuşmana bakacaklar bi eksiklik kekemelik falan varmı diye bir de bir kaç ingilizce soru sorarlar.torpilin geçmediği tek kurumdur dhmi (hava trafik için) o yuzden bu mülakatlar diğer kurumların mülakatları gibi eleme mülakatları değildir sen şimdi rahat ol ve planlarını yapmaya başla

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

teşekkür ederim funny... inşallah mülakatta sorunsuz hallolur bende aranıza katılırım.

Üye Array
    İtibar Gücü
    4214

Arkadaşlar slm,
    Hava trafik kontrolörü olmak için 27 yaş sınırı verilmiş 2011 alımında peki bu sene değişiklik gösteriyor mu yoksa sabit bir durum mu bilgi verirseniz çok sevinirim
    İyi günler...

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

her sene için aynıdır. 2012'de de bu seneki tarihlerde alım yaparsa tahmini aralık 86 ve daha genç olanlar başvurabilecek.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Thank you for your post. I have read through some similar topics! However, your article gave me a very special impression, unlike other articles. I hope you continue to have valuable posts like this or more to share with everyone! atari breakout

Üye Array
    İtibar Gücü
    0

The topics you share are great, I really need this useful information. bmi calculator

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)