2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 19 ve 19

Konu: Ege Uçuş Okulu (İzmir)

ON KAPLAN GUCUNDE Array Kennyjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3465

Alıntı Efe Cem Elci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi peki kim bunlar? Gecmisleri nedir havacılıklar alakilari nedir?
    naptin hocam vikipedia miyim ben yahu... yakinda ortaya cikip aciklarlar.hayirli ugurlu olsun tekrardan.

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    5206

EGE AIR ATPL EĞİTİMLERİ DE VERECEK

İzmir’in tek özel uçuş okulunu satın alan United Managers Group şirketi, gelecek planlarını ilk kez Airporthaber’e açıkladı...

United Managers Group İcra Kurulu Başkanı ve Anadolu İnsani Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ferhan Hayrettin Çamsoy, 2009 yılı Eylül ayında PPL(A) konusunda eğitim vermek için kurulmuş olan Ege Havacılık ve Uçuş Eğitim Organizasyonu'nun hisselerinin 29 Mayıs tarihi itibarı ve United Managers Group stratejik yatırım iştirakleri bünyesine Türkiye'deki temsilcileri adına devredildiğini söyledi.

Ege Air Uçuş okulunun devralınmasından sonra, uçuş eğitim organizasyonuna kayıtlı öğrencilerin uçuşlarının tamamının planlı şekilde yapılacağını kaydeden Çamsoy, “ Bu amaçla öğrencilerimiz 26 Mayıs tarihinde okula davet edilmiş ve davete katılan bütün öğrencilerimiz ile görüşülmüştür. Bu zamana kadar çok iyi ilişkiler ile yürütülmüş öğrenci ve okul ilişkileri aynı şekilde devam ettirilerek daha profesyonel ve kaliteli eğitim ekibi ile eğitim faaliyetlerinin ATPL de dâhil edilerek genişletilmesi planlanmıştır. United Managers Gurubunun Stratejik Planlamalar ve Araştırma- Geliştirme
    Kurulu tarafından hazırlanmış kısa, orta ve uzun vadeli hedefler öğrenciler ve Ege Havacılık personeli ile yapılan ayrı görüşmelerde paylaşılmıştır” dedi.
    Haberin devamı:
    Ucuyorum.com Forum Haber Servisi

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

arkadaşlar eylül ayı başında ege havacılık yeni kadrosu ve yeni uçakları ile lansmanını yapacak tüm hazırlıklar tamamlanmak üzere ayrıca çok değişik bir süprizle karşılacağız hep beraber

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Standart ege havacılık

Arkadaşlar Ege Havacılık İzmire havacılık eğitim kampusu kuruyormuş İzmir bu konuda çok uygun bir şehir bence

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Ege Bölgesinin tek uçuş okulu konumunda olan Egeair, 18 Ağustos 2012′de yurt içi ve yurt dışında turizm ve inşaat alanlarında da faaliyet gösteren Antmos Grup tarafından devralınarak yepyeni bir uçuş okulu profiline kavuşuyor.
    Genel Müdür Sertan Taş ile yaptığımız söyleşide, bizimle Türkiye’de havacılık ve Egeair’in havacılık alanında atacağı adımları hakkında görüşlerini paylaştı.
    Egeair’i devraldıklarından bu yana tek motor ve çift motor uçak alımları ile uçuş eğitim filosunu büyütme, yeni bir hangar yapımı, bünyesinde konaklama, kişisel gelişim alanları, yüzme havuzu, etüd alanları ve uçuş simülatörü gibi birçok imkan barındıracak olan bir kampüs inşaası projeleri olduğunu belirten Sertan Bey, ” İzmir Türkiye’nin üçüncü büyük şehri, gerek meteoroloji gerekse arazi bakımından uçuş eğitimine ve uçuşa çok müsait, ancak havacılık alanında çok gerilerde, Egeair uçuş okuluna yepyeni bir havacılık konsepti kazandıracağız” diyor.
    Türkiye’de havacılığın sadece airline pilotu olarak algılandığına dikkat çeken Sertan Bey, ” Egeair uçuş okuluHavacılık sadece airline pilotu olmak demek değil, havacılığın; ambulans uçak-helikopter, kargo uçağı, balon turizmi, yamaç paraşütü, model uçak gibi geniş bir yelpazesi var ama maalesef bu şekilde algılanmıyor, havacılık alanında Batılı ülkelerin 40-50 yıl gerisindeyiz, öğrencilerimizi bilinçlendirerek yetiştireceğiz.Egeair’i devraldığımızda ortalama 10 saat uçuşu olup 7-8 aydır uçmayan öğrencilerimizin uçuşlarını sıfırlayarak tazeleme uçuşları yapıyoruz. Uçuş okulları nihayetinde ticari kuruluşlar, ancak bunun maliyeti, uçuş eğitiminden önemli olamaz, öğrencilerimizi bu konseptte yetiştireceğiz.”
    Yeni alınacak çift motorlu uçaklar ile ATPL lisansı verme yetkisini de alacak olan Egeair, 2013 yaz döneminden itibaren genişlettiği uçuş filosu ve kadrosu ile bir dönemde ortalama 40 pilot adayına uçuş eğitimi verecek. Ayrıca Egeair için kurs ücretleri diğer uçuş okullarına yakın düzeyde olacak ve öğrenci adaylarına ödeme konusunda uygun seçenekler sunulacak.

Etiketler: egeair uçuş okulu, uçuş, uçuş eğitimi, uçuş okulu

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Egeair Uçuş Okulu Projelerini GerçekleştiriyorHavacılık Haberlerİ | 08 Mart 2013 16:51
    --------------------------------------------------------------------------------

Egeair planladığı projelerin somut adımlarını atmaya başladı.

http://pilotajhaber.com/havacilik-haberleri-egeair-ucus-okulu-projelerini-gerceklestiriyor/[/URL]

Egeair Genel Müdürü Sertan Taş, Egeair Uçuş Okulu’na yeni bir uçuş okulu ve havacılık profili kazandırma yönündeki çalışmaları doğrultusunda ilk adımların atıldığını belirtti. Filo genişletme yönündeki projesini DA-42 tipi çift motorlu eğitim uçağını alarak destekleyen Egeair, planlanan projeleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Menderes havalimanında yeni bir hangar projesinde de yer tahsisi alan Egeair Uçuş Okulu, havacılık konseptiyle beraber fiziki şartları da yenileyerek Ege havacılığına önemli katkılar yapmayı amaçlıyor. Egeair, henüz Atatürk Havalimanında tescil işlemleri için bekleyen çift motorlu DA-42 ile ATPL eğitimleri verme yönündeki ilk adımı atmış oldu. Planlanan projelerin zaman alabileceğini ancak mümkün olan en kısa zaman içerisinde bitirmeyi planladıklarını belirten Sertan Bey, verdikleri sözleri yerine getireceklerini vurguladı.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

rezalet bir yer. kimse bulaşmasın. tanıdık vasıtasıyla gitmeme rağmen paramı kurtarana kadar cekmediğim çile kalmadı. aynı kişiler birbirlerine devredip duruyor. 3-5 kuruş eksik vericem diye başınıza bela almayın

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Bilgi için çok teşekkürler.

Yönetici Array hans345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    5000

Uçuş eğitimi vermeyi bıraktığından konu yazışmalara kapatılmıştır.

2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)