Pilotaj bölümüne ulaşmak için şifre kısmına "123456" yazarak giriş yapabilirsiniz
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 ve 4

Konu: kafama takilan sorular

kennyjet
    Misafir

Standart kafama takilan sorular

- bir suru yabanci kaptan gitti turkiyeye. hala ilan bol arayip duruyorlar. kovanin dibindeki delik kapanmamis belli. peki bu giden kaptanlarin hepsi
    "kardesim ne guzel gunluk guneslik memleket. her sey de elhamdurillah kitabina uygun yuruyor. " deyip kapilanip kaldilar mi? yoksa bazilari "hede kardes siz turklerden bir cacik olmaz, ben ceketi alir kacarim. ayda 135 saat ucmam., belki para tatlidir ama benim hayatim daha onemlidir" deyip kactimi? .. keyif meselesi, uyani da vardir uymayani da vardir mutlaka hocam. her zaman nicin kaptanlar gelince HABER DEGERI TASIYOR. kaptanlar sessiz sedasiz ayrilinca HABER degeri tasimiyor????..
    -yabanci f/o lardan bahsetmiyoruz. hem sirkete para verecek, hemde bedavaya calisacak adam bol. verirsin yanina bir kaptan. gider gelir kiyidan koseden. saatini dolduruncada otomatik istifa eder gider..vergisi yok bilmem nesi yok. ode parayi araci acenta sirkete. kurtul hepsinden. kapi gibi fatura var elinde.

-inecegin meydanda hava hep cavok mu?? sorun degil. ayni saate iki ayri meteoroloji raporu geliyormus???? (mus dedim cunku baskasindan duydum).gorus yetmedimi gereken visibilyty elinde hazir sorun degil.yeterki yallah yuru git. yolda caresine bakilir. en kotu ihtimal cevrede baka havaalanina dvert edersin. yolcular ondan sonra bilmemne turizm sirketine emanet. (tabii o turizm sirketinin soforleri de her zaman hazir dinlenmis olarak bekliyorlar. oda ayri konu. adam istanbuldan siirte gelmis. inemeyen ucagin yolcusunu van a goturuyor)

-sendika nedir? sendika calisanlarin hayat standartlarini yukseltmek, is hayatinda karsilastiklari sorunlari cozmek icin kurulmus bir kurum. turkiyedeki bir sendikadan duydugumuz tek haber .... "zam verin laaaaan" "baskan ben olcem laaaannn" haberi baska bir sey duydukmu? sendika dedigin kurulus .. sendikaya uye aidati oduyorsun. sana ne hizmet veriyor allah askina? (oda uye olabilirsen tabii).. (ozel sirkette isen biraz sikar sendikaya uye lmak).
    - pilvak cebi dolu kurulus. kasadaki para goz kamastiriyor. paranin nasil harcanacagina dair kavgalari duyuyoruz. "isimize karismayin lan" diye airport habere aba altindan sopa gostermedilermi? gosterdiler. kim yonetime gelirse gelsin. orasi artik airport habere kapali..)). (benim yildizim ali kidik ile barisik degildir bu arada. kendisini pek sevmem. oda beni pek sevmez,ama yaptigi ise saygi duyarim. yeri geldiginde sapka cikaririm..biliyorsunuz sas havacilik bombasini patlattiginda yavuz abi aninda reklami kesti. (reklam ekmek parasi hocam oyle demeyin). adam riziko yapti. yavuz abi olmadan hayatta kaldi. ve hala airport habr grubu hayatta.umarim uzun yillar devam eder. cok insana is kapisi acti. cok insana guzel insanlar ile tanisma imkani sundu. en onemlisi, turkiye tarihine airport tv yi getirdi. ve gnlunde havacilik aski ile dolanan 7 den yetmise hitap etti. ... ucuyorum, airport haber gercekten ilkleri ve gercekleri dile getirdi... (yagdanlik demeyin hocam. iki sene once yazistiklerimiza bakin)...

yaww pilvaktan , ciktik airport habere geldik.

tek bir sorum var.

bugun cebinizde lisansiniz var. (para pul isleri haric diylimki hepinz ayni maasi alacaksiniz) hangi havayoluna gidersiniz? hangi havayolunda kendinizi en EMNIYETLI SEKILDE UCACAGINIZI DUSUNURSUNUZ?? (KAFA BINBESYUZ..pilotlar gununde bize yoke tutmeyi ogreten tum hocalarimizin ellerinden operiz , sehitlerimizi saygi ile anariz, bhok yoluna niyazilerimizi ayri kefeye koyariz...,,,ne bileyim, gidenler nur, isik icinde uyusun, mekanlari cennet olsun, kalanlar da sapkayi one alip biraz dusunsun.....

Escadrille de Lafaye Array BUZZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3754

sen turkiyede olsan nerde ucarsin ? yurt disinda olsan nerde ucarsin...Konuyu sen actin once bu sorunun cevabini senden beklerim... birer degil bol secenekli bicimde
    kenny kaptanim
    selamlar buzzer
    ...Kahramanlar sıradan erkeklerdir.En sıkıntılı anda umulmadık işler yaparlar...

kennyjet
    Misafir

buzzer abi secme sansim olsaydi benim kafama yatan tek havayolu CORENDON olurdu. calisanlar memnun. ve en onemlisi isin icinde yavuz abi yok.)))... ne bileyim bizim burda liste miste yayinliyorlar. en guvenli havayolu, en en fazla ucus emniyetine onemveren havayolu vesaire. turkiyede boyle bir sey yok. sivil havacilik otoritesi hala kapali kutu.kime ne kadar deneim yapmislar, denetim sonuclari ne olmus ? belli degil. kimine ceza kesmisler. ceza kesilen mahkemeye gitmis kazanmis. aptalca nedenler den dolayi adamlara ceza yuklemisler. mahkeme silmis. hatalarini anlamislar. olay kapanmis.
    tukurdugunu yalayan bir kurulus olmus. uganda dan gelen arkadaslara EGITIM VERMIS. bunu da yayinlatiyor. kardesim ben ugandada 30 sirket kurdum kapattim. kurmasi 10 bin dolar. kapatmasi bedava.hic unutmam bir seferinde isim bulamamistim. KELLE airlines diye sirket kurmustum yahu. (kafam iyi idi kelle koydum sirket ismini)

diyecegim kendi isine bakmiyor sizin havacilik otoriteniz. calisanlar da yanlisi gordumu kafasini dikemiyor. dikerse istikamet belli. surgun.....ne bileyim allah yardimciniz olsun..

Escadrille de Lafaye Array BUZZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    3754

ne yardimi yahu ? yok abi olan olaylar belli...Duyduklarimiz zaten ortada.Sonuc olarak sunu belirtiyim eger sansim olsa gercekten ama turkiyede ucmazdim lisansi koyup cebe istedigim ulkede diledigimce ucmak isterdim ama otorite diye bisey var hocam. Sonucta kimin eli cebinde kimin koltugu tehlikede bunlar populer bizde.Dedimya birseyler cikar ve onlarla yol devam edilir.Ne derdin var nerdesin nasil olucak bunlar bizde hic ama hic onemli degil hocam
    ...Kahramanlar sıradan erkeklerdir.En sıkıntılı anda umulmadık işler yaparlar...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)