6. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 51 ile 60 ve 61

Konu: TGS - Haberler / Mesajlar

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    5275

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA ÜZÜCÜ KAZA!

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar şut altında şok bir kaza meydana geldi. Kazada bir kişi ayaklarından ağır yaralandı...
    Haberin devamı:
    Ucuyorum.com Forum Haber Servisi

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    5275

TGS ÇALIŞANLARI 'BAYRAM' EDECEK

Türk Hava Yolları ile TAV ortaklığı ile kurulan TGS Yer Hizmetleri şirketi, çalışanların maaşlarının bankaya yatırılmasına karşılık alınan promosyonları yine çalışanlara dağıtacak. TGS, hem ikramiye hem maaş hem de banka promosyonu ile adeta bayram yapacak.
    Haberin devamı:

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    5275

TGS istasyon sayısını 8’e yükseltti

Türk Hava Yolları ve TAV Holding’in ortak iştiraki Turkish Ground Services (TGS), Bodrum ve Dalaman Havalimanı’nda yer hizmeti vermeye başladı.

Başta Türk Hava Yolları olmak üzere 10’a yakın havayoluna yeni iki istasyonunda da hizmet sağlayacak olan TGS, faaliyette olduğu istasyon sayısını 8’e çıkardı.

Üç yılda 1 milyon uçağa yer servisi vermenin gururunu 2013’ün başlarında yaşayan genç yer hizmetleri kuruluşu TGS, Milas-Bodrum ve Dalaman Havalimanı’nda faaliyete başladı.

2010 yılı başından bu yana 8 bin çalışanıyla Atatürk, Esenboğa, Adnan Menderes, Sabiha Gökçen, Adana ve Antalya havalimanlarında yer hizmetlerini sürdüren şirket, böylelikle istasyon sayısını sekize yükseltmiş oldu. Yeni iki istasyonunda, 2013 yılının sonuna kadar 12 binden fazla uçuşa hizmet vermeyi planlayan şirket, son olarak Gulf Air, Avia Trans, Garuda Indonesia ve Air Canada ile anlaşarak müşteri sayısını 75’e çıkarmıştı. TGS, yıl sonuna kadar toplamda 500 bini aşkın uçuşa yer servisi sağlamayı hedefliyor.

TURİZM DEVİ TGS’DEN HİZMET ALACAK

Rusya pazarının lider tur operatörü Pegas Touristik, Bodrum, Dalaman ve Antalya’da TGS’den yer hizmeti almaya başladı. Yılda bir milyondan fazla yabancı turisti Türkiye’ye getiren Pegas Touristik, Rusya'da seyahat acenteleri ile yapılan ankette “En güvenilir tur operatörü” seçilmişti.

Yeni Üye Array baymonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    0

Bu adamlar nasıl işe giriyorlar? Kimleri buluyorlar? TGS ye işe girenler nasıl giriyorlar bilenler yazabilir mi?
    Bana Türk Hava Yolları'na girmeyi çok görenler bunu unutmasınlar. Eninde sonunda THY'ye gireceğim!..

Forum Bağımlısı Array
    İtibar Gücü
    4002

Alıntı baymonster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamlar nasıl işe giriyorlar? Kimleri buluyorlar? TGS ye işe girenler nasıl giriyorlar bilenler yazabilir mi?
    rizeli isen işe girmen pek zor olmayacaktır
    12.11.2018 - Online Başvuru
    13.12.2018 - Dyned(2.5)
    20.12.2018 - Dyned Olumlu maili
    24.12.2018 - DLR-1 Çalışma maili
    19.04.2019 - DLR-1 Sınav Tarihi
    25.04.2019 - DLR-1 Olumlu Maili

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    5275

TGS AFFETMEDİ

Gezi Parkı olaylarından sonra sosyal paylaşım sitelerinde küfürlü ve hakaret içeren mesajlar yayınlayan üç TGS çalışanının işine son verildi. TGS işten çıkarmaların iddia edildiği gibi Gezi Parkı paylaşımları ile ilgisi bulunmadığını kaydetti.
    Haberin devamı:

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    5275

TGS PERSONELİNE BÜYÜK OYUN

Yurtdışına sahte evrakla yolcu göndermek isteyen çetenin THY’nin yer hizmetleri şirketi TGS çalışanlarına bir gecede servet kazanma vaadi sunduğu ve sonrasında sayısız yolcuyu yurtdışına kaçırdığı ortaya çıktı. İşte Atatürk Havalimanı’nda sahte evrak çetesi olayının ayrıntıları...
    Haberin devamı:

Özel Üye Array
    İtibar Gücü
    5275

TGS PERSONELİ BAYRAM EDECEK

Türk Hava Yolları ile TAV’ın ortak yer hizmeti kuruluşu TGS, yaz sezonunda yoğunluğa rağmen üstün başarı gösteren çalışanlarına 300 TL prim dağıtacak.
    Haberin devamı:

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

Sene sonunda TGS'nin Havaş ile olan ortaklik anlaşması sona erecek. Personeller arasında çok fazla söylentiler var. TGS'nin THY bünyesine dahil olacağına dair. Ama bence bunun gerçekleşmesi çok düşük bir ihtimal. Çünkü TGS'nin kuruluş amacı THY'nin personel giderlerini düşürmekti. Yani bu yapılırsa TGS personelinin alacağı maaşlar artacağı için personel giderleri artacaktır. Diğer bir söylenti ise, personele indirimli bilet uygulamasının geleceği konusu. Herkes bu konuda çok emin, kesin 2015'te olacak diyorlar. Ben pek ihtimal vermiyorum ama olursa da süper olur.

Yeni Üye Array
    İtibar Gücü
    0

araç takip sistemi oldukça güvenli.

6. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)