59. Sayfa - Toplam 82 Sayfa var BirinciBirinci ... 949575859606169 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 581 ile 590 ve 814

Konu: Türk Hava Yolları - Kabin Memuru Alımı 2010

Üye Array rooy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    882
    34 Mesajda 120 Teşekkür Almış
    İtibar Gücü
    0

Çok şükür sonunda ilanımız çıktı arkadaşlar. Randevu tarihi 04-05 ekimlerde veriyordu enson 5 ekim saat 11 için randevu aldım. 18 aylık beklememiz sona erdi ilanı görünce kazanmış gibi sevindim

Randevu tarihlerini ve gircek olanlar mülakatlarını burdan paylassın lütfen.

Dün freebird'de çalışan hostesle konuştum TK mülakatlarına girmiş bu hafta Ankara base önermişler şuan sadece Ankara için değerlendiriyoruz demişler kabul etmemiş oda İstanbul için size sonra döneceğiz demiş TK kurulu.
    Acaba Ankara base için mi açıldı Erkek kabin memuru ??

Herkese bol şans..

2. Aşağıdaki kullanıcılar, bu paylaşım için rooy adlı üyeye teşekkür etti:

yunusxxemre (23/09/2010)

Üst Gözetmen Array yunusxxemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    5.012
    723 Mesajda 1.960 Teşekkür Almış
    İtibar Gücü
    2587

1983 dogumlu olarak ilana başvuramıyorum kader 19 yaşında bu işi iste ama 27 yaşına kadar 1 kere mülakatına gir ve ikincisi nasip olmasın Ama bugün sky airlines başvurdum içimden bi ses olumlu olacak gibi geliyor.. Tk kabin memurlugu serüvenim benim için bitmiştir ama tk sevdam kabin memurluk olmadıgını beni yakınen tanıyan arkadaşlarım biliyordu.. İmkansız diye bi şey yok ve ben inanıyorum o tkdan nasibim var.. Sky eger girersem 3 4 yıl kadar çalışmayı hedefliyorum sonrasında pilotaja giderek f/o olarak skyda çalışmayı istiyorum ve gün gelir tk o zaman kaptanlar içinde bi yaş süprizi yapmazsa o zaman tk kaptan olarak girmeyi hedefliyorum.. Şimdiden girecek tüm hem cinslerime ve bayan arkadaşlardan başvurmayanlara başarılar dilerim.. Herşey tkda km olmak degil ama tk hayatımda yaşamında bi yıldız bir arzu bir hırs kaynagı diyebilirim..

İyi Paylaşımlar..

4. yunusxxemre , 5 Kullanıcı Bu Konu İçin Size Teşekkür Ediyor..

bravecan (23/09/2010), cemsenn (29/09/2010), fatih_01 (24/09/2010), kurucasile (24/09/2010), yavuz_aydin (23/09/2010)

Hızlı üye Array yavuz_aydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    310
    199 Mesajda 369 Teşekkür Almış
    İtibar Gücü
    2065

ufak bir anı anlatıyım.adı hayaller birgün gerçek olur
    hayatımda hep pilot olmak istedim.
    sonra bir ingiliz şirketine müdür olarak girdim.
    sonra bir baktım thy erkek km arıyor baş vurdum.yeterki uçaklarda olayım.bu uğurda işimi bile bırakırdım.bir baktım ilan iptal erkekler yalan olmuş.döndüm işime baktım tabi.bir sene sonra genel müdür ikinci yardımcısı oldum.ama akıl hep kokpitte dedimki yeter be.....
    şimdi o güzelim işi bıraktım.girdim flight academiye hayalimi gerçekleştiriyorum.
    10 ay sonra 738 sağ koltukta 06 pistinde kaymak gibi asafalta bakıcam...

şimdi bu ne diyor demeyin.
    deneyin,deneyin sonunda hayaliniz sizinle olsun....
    bütün dostlarıma başarılar dilerim.
    GELDİ BİR SIRMA KALDI ÜÇ SIRMA

6. yavuz_aydin , 4 Kullanıcı Bu Konu İçin Size Teşekkür Ediyor..

bravecan (23/09/2010), chiko (23/09/2010), FTRR (24/09/2010), yunusxxemre (23/09/2010)

Üye Array rooy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    882
    34 Mesajda 120 Teşekkür Almış
    İtibar Gücü
    0

Arkadaşlar mülakatımız yarıda kaldığı zaman danışman firmalar vardı toplamda 4 aşamada gerçekleşiyordu mülakatlar şimdiki sistem tamamen farklı sizlerde biliyorsunuz.
    2ay bekleme süresince hergece telefonum çalacakmı diye yatıp beni aradılar mı diye sabah erken kalkıp ilk telefona bakan adaylarız bizler.

Şimdi ise 2günde mülakatlar sonuçlanıyor.

1.gün boy-kilo, PC ekranında 100soru pskolog 50 soru ingilizce test aynnı gün sonuç öğrenme ve eğer olumlu ise 2.gün için randevu
    2.gün pskolog ve ing sözlü mülakat aynı gün akşamı mülakat sonucu öğrenme

Arkadaşlar en son mülakatlara katılan bayan K/M adaylar eksiksiz tekrar belirtebilirler mi takibinde sorulan soruları engellemi olur en azından. Mülakat günlerinde uygulanan süreçlerdede benim yanlışlarım olabilir benim yazdıklarımıda düzeltilmiş olur.Şimdiden teşekkür ederim

Herkese Bol Şans..

Üye Array evremöykü87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    2
    16 Mesajda 39 Teşekkür Almış
    İtibar Gücü
    0

bayan alımı bir yandan hala devam ediyor mu peki ? Bitti mi ?

Hızlı üye Array FlyBoy83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    218
    227 Mesajda 678 Teşekkür Almış
    İtibar Gücü
    2187

15 ay bekledik ama sonuç yine fiyasko...Bayanlar için 1980 olan yaş sınırı erkeklere niye 1984? Biz 30 yaş sınırını eleştirirken yaş sınırı 26 ya düştü, bu gidişle kundakdaki bebeği kabin memurluğu mülakatlarına alacaklar. Bu erkek ilanına söylenebilecek tek birşey var, o da "Dağ fare doğurdu".
    My Dream Is To Fly, Over The Rainbow So High

10. Aşağıdaki kullanıcılar, bu paylaşım için FlyBoy83 adlı üyeye teşekkür etti:

majwok (23/09/2010)

Üye Array majwok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    289
    87 Mesajda 152 Teşekkür Almış
    İtibar Gücü
    1731

Aynen bende yaş nedeniyle hayal kırıklığına uğrayanlardanım..Uluslararası kabin memuru alımı yapan çoğu havayolu şirketi son yaş sınırını ucu açık bırakırken TK nın böyle bir politika izlemesi hayret verici..Herkes hakkında hayırlısı olsun diyelim..Giren adaylara başarılar dilerim..
    We Direct to Life, But Stupids Can't Know That...

12. Aşağıdaki kullanıcılar, bu paylaşım için majwok adlı üyeye teşekkür etti:

chiko (23/09/2010)

Üst Gözetmen Array yunusxxemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    5.012
    723 Mesajda 1.960 Teşekkür Almış
    İtibar Gücü
    2587

Bi geçen seneki alımlara bakıyorum birde şimdi.. Yüzlerce yeni üye vardı herkes bi şeyler sorardı sayfaları takip etmek imkansızdı şimdi herkesin üstünde sanki ölü topragı var herkes şaşkın,girebilen tebessüm ediyor hayata daha olumlu bakıyor.. Giremeyen elense bu kadar üzülmezken tamamen elenmenin verdigi sinir mi strees mi artık o anlamsız boş bakışları çekiyor (kendimden biliyorum) neyse arkadaşlar herşeyde vardır bi hayır demekten başka çaremiz yok sanırım bekleyecez görecez belki tk ileride bi ilan verir ve tekrar bi şans çıkartır belli olmaz..

Ama ben sky başvururken tk olur ya sadece tecrübelileri alacam der ve ben şimdi ki gibi ilana öyle içim geçirerek bakmıyım diye başvurmuştum..Sizlerde hala hazırda olan pegasus sxs ilanlarına başvurmanızı tavsiye ederim süprizlerle dolu tk dedigim tarzında bi ilan verir ve yaş sınırlaması tutmaz birde o ilanda yıkılmayın ve bu işe bi yerden başlamak gerekiyorsa burası tk olmasında başka yer olsun derim..

Yıllarca tk hayali yandım tutuştum 1.5 yıl boyunca işe girdim ısınamadım bıraktım ailemden yedigim baskı sözlerin haddi hesabı yok az çok benimle aynı süreçleri yaşayanlar bilir ama mecburuz önümüze bakacaz başka çare bi yolu olan varsa mantık dahilinde buyrun hep beraber yürüyelim ama yoksada yine başka havayollarınıda denemekte fayda var önemli olan havacılık aşkı ise aşkın ismi tk olmasın farklı şirket olsun..

Bundan sonraki tüm süreçlerinizde tk olsun diger şirketler olsun hepinize ayrı ayrı başarılar diliyorum olması için canı gönülden dua ederim.. Biz bu forumda bi aile olmayı başardık kimi zaman birbirimize kızdık kimi zaman yazdıgı yazı ile umutlandık şimdi de yine bir ailenizin ferti arkadaşınız dostunuz olarak üzülmemenizi isteyecem üzülmenin hiçbirimize faydası yok..

Herkes iyi hayatlar iyi paylaşımlar dilerim..

14. yunusxxemre , 5 Kullanıcı Bu Konu İçin Size Teşekkür Ediyor..

cemsenn (29/09/2010), chiko (24/09/2010), kurucasile (24/09/2010), majwok (24/09/2010), selen ceren (24/09/2010)

Yeni Üye Array jeyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür Et
    7
    13 Mesajda 23 Teşekkür Almış
    İtibar Gücü
    0

Öncelikle tüm erkek adaylara başarılar ve aylardır bu ilanı bekleyen arkadaşlarımında gözü aydın. Umarım her şey gönlümüzce olur.84 öncesi doğumlu arkadaşlar için gerçekten üzücü bir durum..

Ben üniversite öğrencisiyim hala..istenilen evrakalr içinde askerlik durumuyla ilgili bir kağıt istenmiş.. Merak ediyorum sadece öğrenci belgemi götürürsem kabul olur mu? bilen biri cevaplarsa çok sevinirim.

27 Şubat boy/kilo
    15 Nisan Adecco
    24 Nisan THY Tanışma
    7 Mayıs Mehmet Bey

16. Aşağıdaki kullanıcılar, bu paylaşım için jeyhun adlı üyeye teşekkür etti:

kurucasile (24/09/2010)

Yeni Üye Array
    Teşekkür Et
    12
    2 Mesajda 4 Teşekkür Almış
    İtibar Gücü
    0

İlk Önce bütün 01.01.1984 ile 31.12.1990 tarihleri arası doğumlu olan erkek adaylara Başarılar Dilerim... Ben 1983 doğumlu olarak Başvuru Yapamıcam yine yerde kaldık... Yolcu Hizmetleri Memuru Olarak Hayatımızı Sürdercez Galiba... Kabin Memurlarıyla muhabbetimizde bir gün bende aranızda olcam diyordum...ama yaş sınırına takıldık.. kimin aklına gelirdi tabi... Artık herşeyin hayırlısı diyip işimize devam edeceğiz...

18. sedate34 , 2 Kullanıcı Bu Konu İçin Size Teşekkür Ediyor..

ss2 (29/09/2010), yunusxxemre (24/09/2010)

59. Sayfa - Toplam 82 Sayfa var BirinciBirinci ... 949575859606169 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Paylaş

Paylaş