PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dyned’ten 1.7 puan alanlar

smoothie91
27.Haziran.2019, 15:08
Merhaba arkadaşlar,
Bende türk hava yollarının pilot yetiştirme sürecine dahil oldum. Bugün dyned sınavına girdim. Part 1 i bitirdiğimde 1.2+ gösterdi. Part 2 testi bittiğinde ise 1.7 puan aldığımı gördüm. Aranızda daha önce 1.7 alıp geçen veya kalan var mı? Şimdiden teşekkürler

nedovic16
27.Haziran.2019, 15:11
Merhaba arkadaşlar,
Bende türk hava yollarının pilot yetiştirme sürecine dahil oldum. Bugün dyned sınavına girdim. Part 1 i bitirdiğimde 1.2+ gösterdi. Part 2 testi bittiğinde ise 1.7 puan aldığımı gördüm. Aranızda daha önce 1.7 alıp geçen veya kalan var mı? Şimdiden teşekkürler

Selam hocam. Çok emin olmamak ve seni boş yere umutlandırmamak adına cevabıma şüpheyle yaklaşmanı önererek , 1.7 ile geçen arkadaşlar olduğunu duymuştum. Ama şu an süreç nasıldır bilmiyorum. Başarılar.

Winglets
27.Haziran.2019, 18:10
ielts toefl calismalarina devam hocam. Ara vermek yok (: mail gelene kadar en azindan

ekitapci
28.Haziran.2019, 00:30
Selamlar,

Ben de nedovic16 arkadaşımıza katılıyorum. Bildiğim kadarı ile 1.7 kritik sınır. İnşallah sizinki olumlu olarak sonuçlanır.

hsyn89
28.Haziran.2019, 13:40
Bir önceki ilanlarda ben 2 sefer dynede girmiştim. Her ikislnde de 1.7 aldım ve olumsuz cevabı aldım. İkinci olumsuz dönüşün ardından yaklaşık 20 gün sonra sizi tekrar değerlendirdik ve dyned sınavınız olumlu sonuçlandı diyerek bana Dlr çalışma linki göndermişlerdi. Ancak bu durum şu anda 1.7’nin olumlu olacağı anlamı taşımıyor maalesef.

Nonescape
29.Haziran.2019, 12:55
Ben şubat 2019 daki dyned’den 1.7ile geçmiştim

kaptan_mesut_1
29.Haziran.2019, 14:27
Merhaba arkadaşlar,

Dyned'de 1.7 alıp da geçen arkadaşım olmuştu mart ayı içinde hocam.

Eminim sizinki olumlu olacaktır. 3 ay içinde geçme notunu yükseltmezler diye düşünüyorum.

smoothie91
04.Temmuz.2019, 12:02
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşlar dyned sınavım olumlu sonuçlandı. Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler

ekitapci
11.Temmuz.2019, 12:51
Arkadaşlar dyned sınavım olumlu sonuçlandı. Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler

Tebrikler! DLR-1 aşamasında başarılar. MIC'e dikkat :)