PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Crm olumlu maili akabinde ne zaman kurul tarihi maili geliyor

sky muffin
01.Mart.2019, 15:02
Arkadaşlar merhaba,

31.01.2019 tarihinde CRM olumlu maili aldım.
Üzerinden 28 gün geçti bugün 01.03.2019 ve henüz kurul mülakatı için tarafıma bir tarih bildirilmedi, mail gelmedi. Sizce normal mi ?
Spam kontrolü de yaptım spama da düşmemiş mail.
Yaklaşık ne kadar sürede kurul tarih maili geliyor ? Neredeyse bir ay oldu ama mail yok. Biraz tuhaf geldi, böyle bir durumla karşılaştınız mı ?

Fikrim:
Acaba henüz İngilizce dil belgemi teslim etmediğim için böyle bir durumla karşı karşıya olabilir miyim ?

CRM için olumlu aldığım mailin altında aşağıdaki not vardı. Fakat notta da söylediği gibi mülakat tarihine kadar dil belgemi teslim edebiliyorum (benim henüz mülakat tarihim belli değil) Mülakata gittiğim gün belgemi yanımda götürecektim (ya da bir iki gün öncesinden teslim edecektim)
''NOT: Başvuru aşamasında dil belgesini beyan edemeyen adayların mülakat tarihine kadar geçerli dil belgelerini tarafımıza teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi halde süreçleri olumsuz sonuçlanacaktır.''

Buraksevinc.92
01.Mart.2019, 15:03
Merhaba,

Ben 15.02.19'da CRM olumlu mailimi aldım ve 1 hafta sonrasında kurul daveti geldi. Sanırım belgenizi aldığınızda iletmeniz sonrasında kurul tarihi belirleniyor.

akdemirbora
01.Mart.2019, 15:27
Arkadaşlar merhaba,

31.01.2019 tarihinde CRM olumlu maili aldım.
Üzerinden 28 gün geçti bugün 01.03.2019 ve henüz kurul mülakatı için tarafıma bir tarih bildirilmedi, mail gelmedi. Sizce normal mi ?
Spam kontrolü de yaptım spama da düşmemiş mail.
Yaklaşık ne kadar sürede kurul tarih maili geliyor ? Neredeyse bir ay oldu ama mail yok. Biraz tuhaf geldi, böyle bir durumla karşılaştınız mı ?

Fikrim:
Acaba henüz İngilizce dil belgemi teslim etmediğim için böyle bir durumla karşı karşıya olabilir miyim ?

CRM için olumlu aldığım mailin altında aşağıdaki not vardı. Fakat notta da söylediği gibi mülakat tarihine kadar dil belgemi teslim edebiliyorum (benim henüz mülakat tarihim belli değil) Mülakata gittiğim gün belgemi yanımda götürecektim (ya da bir iki gün öncesinden teslim edecektim)
''NOT: Başvuru aşamasında dil belgesini beyan edemeyen adayların mülakat tarihine kadar geçerli dil belgelerini tarafımıza teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi halde süreçleri olumsuz sonuçlanacaktır.''

Merhaba,
Dil belgenizi teslim etmeden, kurul davet maili alamıyorsunuz. Bir an önce belgenizi teslim etmelisiniz. Başarılar.

ozziez
01.Mart.2019, 15:29
Merhaba,

Dil belgenizi kokpitistihdama göndermediğiniz sürece kurul için tarih gelmiyor.

sky muffin
01.Mart.2019, 15:36
Merhabalar,

Az önce kokpit istihdam ile görüştüm dil belgenizi getirmeniz gerekli dediler ve şu an süreciniz olumlu mu yoksa olumsuz mu devam edecek kesin bilgi veremiyoruz, siz belgenizi gönderin akabinde değerlendirme yaparız dediler.
Ben yanlış mı yorumluyorum bu cümleyi ''Başvuru aşamasında dil belgesini beyan edemeyen adayların mülakat tarihine kadar geçerli dil belgelerini tarafımıza teslim etmeleri gerekmektedir.'' Ordada bir mülakat tarihi deadline zaten yok, ilginç gerçekten.
En erken 7si ielts online a başvuru yapabiliyorum. 5-7 güne açıklanıyor. Muhtemelen 15 Mart gibi belgemi teslim edebileceğim THY'ye. Bu sürede CRM olumludan 1,5 ay geçmiş olacak. Bu tarz bir sorun yaşamış arkadaş varsa benimle irtibata geçerse sevinirim.
Teşekkürler.

rtu
01.Mart.2019, 15:38
Yahu, yazılmış işte. SİZ belgeyi gönderin onlar da kurul tarihi versinler. Çok basit hocam.

sky muffin
01.Mart.2019, 15:42
Yahu, yazılmış işte. SİZ belgeyi gönderin onlar da kurul tarihi versinler. Çok basit hocam.

iş için yurtdışında oluyorum sürekli ve uzun süre yurdışında kalmam gerekiyor. Bu sürede ielts tarihini yakalayamadım, bir türlü denk gelmedi. Bende biran önce verip kurtulma taraftarıydım fakat daha doğal olarak zamanım var sanıyordum.

Mr.Destroyer
01.Mart.2019, 15:48
Merhabalar,

Az önce kokpit istihdam ile görüştüm dil belgenizi getirmeniz gerekli dediler ve şu an süreciniz olumlu mu yoksa olumsuz mu devam edecek kesin bilgi veremiyoruz, siz belgenizi gönderin akabinde değerlendirme yaparız dediler.
Ben yanlış mı yorumluyorum bu cümleyi ''Başvuru aşamasında dil belgesini beyan edemeyen adayların mülakat tarihine kadar geçerli dil belgelerini tarafımıza teslim etmeleri gerekmektedir.'' Ordada bir mülakat tarihi deadline zaten yok, ilginç gerçekten.
En erken 7si ielts online a başvuru yapabiliyorum. 5-7 güne açıklanıyor. Muhtemelen 15 Mart gibi belgemi teslim edebileceğim THY'ye. Bu sürede CRM olumludan 1,5 ay geçmiş olacak. Bu tarz bir sorun yaşamış arkadaş varsa benimle irtibata geçerse sevinirim.
Teşekkürler.

Hocam dil belgesi olmayan adaylara mümkün olduğunca çok süre tanımak adına belgenizi gönderene kadar kurul planlamıyorlar. Belge beklemeden kurul planlaması yapsalar ve yetiştiremeyen olursa dil belgesi sebebiyle elenme oranı artacağı için böyle bir yol izliyorlar tahminimce.

MRC_SRC
03.Mart.2019, 10:45
Merhabalar,

Teşekkürler.

Dostum hiç sıkıntı yapma. Aynı durumu bende yaşadım. Ağustos sonu CRM açıklandı. Eylül sonu vardı sınav günü müsait IELTS ten. Ona girdim. 12 gün sonra açıklandı sınav sonucu. onlara söylemiştim aradıklarında eylül sonu gireceğim, ay ortası anca açıklanır diye. Sonuc belgem geldikten sonra mail attım. bu arada belkide 1.5 aydan biraz fazla zaman geçti. Ben sonuç belgesinin mailini attıktan 2 ay sonraya Kurul planladılar. Kasım ortasına.
Yani diyeceğim şu ki. 2 ay falan gecikmiyorsan çokta sıkıntı değil ki Mr.Destroyer in dediği gibi sana oldukça yardımcı olmaya çalışıyorlar. Kurul mülakatı da hemen planlamıyor zaten.

Başarılar

sky muffin
04.Mart.2019, 07:55
Dostum hiç sıkıntı yapma. Aynı durumu bende yaşadım. Ağustos sonu CRM açıklandı. Eylül sonu vardı sınav günü müsait IELTS ten. Ona girdim. 12 gün sonra açıklandı sınav sonucu. onlara söylemiştim aradıklarında eylül sonu gireceğim, ay ortası anca açıklanır diye. Sonuc belgem geldikten sonra mail attım. bu arada belkide 1.5 aydan biraz fazla zaman geçti. Ben sonuç belgesinin mailini attıktan 2 ay sonraya Kurul planladılar. Kasım ortasına.
Yani diyeceğim şu ki. 2 ay falan gecikmiyorsan çokta sıkıntı değil ki Mr.Destroyer in dediği gibi sana oldukça yardımcı olmaya çalışıyorlar. Kurul mülakatı da hemen planlamıyor zaten.

Başarılar

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.
Mr.Destroyer ve MRC_SRC içime su serptiniz. 7si ieltse kaydoldum online, muhtemelen 15 i evrağımı teslim edebileceğim TK'ya. Zaten evrağınızı gönderin olumlu mu olumsuz mu devam edeceğine karar vereceğiz dediler ama sanki şey havası vardı tamam uzatma işte evrağı gönder iyi davranırsak daha da uzatacaksın belgeyi almaya gibilerinden bir hava sezdim.

MRC_SRC
04.Mart.2019, 10:39
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.
Mr.Destroyer ve MRC_SRC içime su serptiniz. 7si ieltse kaydoldum online, muhtemelen 15 i evrağımı teslim edebileceğim TK'ya. Zaten evrağınızı gönderin olumlu mu olumsuz mu devam edeceğine karar vereceğiz dediler ama sanki şey havası vardı tamam uzatma işte evrağı gönder iyi davranırsak daha da uzatacaksın belgeyi almaya gibilerinden bir hava sezdim.

Dediğin gibi o “daha fazla da geciktirme” havası. :)
İnş ielts belgeni sorunsuz alırsın. Şunuda söyleyim eğer teslim edemezsen sürecin olumsuz sonuçlanır ancak 2 kurul hakkın devam eder. Yani kuruldan elenmiş sayılmazsın. Bilgin olsun.

dorulu
06.Mart.2019, 08:23
Arkadaşlar ben başvuru yaparken belge yüklemiştim. Crm geçtiten sonra tekrar göndermeme gerek var mı ?

akdemirbora
06.Mart.2019, 12:54
Arkadaşlar ben başvuru yaparken belge yüklemiştim. Crm geçtiten sonra tekrar göndermeme gerek var mı ?

İyi günler,
CRM sonrası uzun zaman geçtiyse, Kokpit İstihdam'a mail atarak dil belgenizin ulaşıp ulaşmadığını sorgulayabilirsiniz. Yoğunlukta gözden kaçmış olabilir.

ddemirozz
03.Nisan.2019, 12:40
Yaklaşık 5 dakika sonra aldığımdan rekor bende diye düşünüyorum :)

fahrikaptan
25.Nisan.2019, 13:07
Peki, dil belgesini CRM'e girmeden önce yollayan, alındığına dair teyit yazısı alan ve CRM olumlu e-mailinden sonra 10 gün kadar Kurul daveti alamayan var mı aramızda?

CRM'den bir ay önce IELTS'i sundum, alındığına dair teyit yazısı da geldi ama CRM olumlunun üzerinden 10 gün geçmesine rağmen kurul daveti gelmedi bana. Acaba diyorum arada attığım dil belgesini dikkate almayı mı unuttular ve benden dil belgesi mi beklemekteler?

Kirmanmandy
25.Nisan.2019, 22:42
Merhaba hocam,
Dil belgesi ulaştığına dair teyit yazısı almış isen sıkıntı yapma. 10 gün aslında kısa bir süre, yoğunluk sebebi ile kurul planlaması geç iletilebiliyor. CRM olumlu bildiriminden 1 ay sonra kurul maili alan birçok kişi var (birisi de ben).

Madeniyağ
28.Nisan.2019, 21:52
Merhaba, bu konu bir anda benimde aklımı karıştırdı. Başvuru yaparken zaten belgemizi yükledik buyüzden de ayrıca THY'nin düzenlediği ingilizce sınavına girmemize gerek kalmadı. Şimdi CRM süreci sonrası yeniden ielts'e girildiğine dair yorumlar okuyorum. Sınav geçerliliği 2 yıl diye biliyorum ve benim henüz gireli 7 ay oldu , DLR olumlu mailimi aldım ve en geç 3 ay içinde de CRM daveti gelir diye tahmin ediyorum. Bu durumda yeniden ielts'e girmem gerekiyor mu? yardımınızı rica ediyorum arkdaşlar...

fkorkmaz
28.Nisan.2019, 23:49
Merhaba, bu konu bir anda benimde aklımı karıştırdı. Başvuru yaparken zaten belgemizi yükledik buyüzden de ayrıca THY'nin düzenlediği ingilizce sınavına girmemize gerek kalmadı. Şimdi CRM süreci sonrası yeniden ielts'e girildiğine dair yorumlar okuyorum. Sınav geçerliliği 2 yıl diye biliyorum ve benim henüz gireli 7 ay oldu , DLR olumlu mailimi aldım ve en geç 3 ay içinde de CRM daveti gelir diye tahmin ediyorum. Bu durumda yeniden ielts'e girmem gerekiyor mu? yardımınızı rica ediyorum arkdaşlar...

Ielts ve toefl gibi bir derdiniz kalmadı merak etmeyin. Mevcut ielts belgenizle sürecin sonuna kadar devam edeceksiniz.

Azazil89
29.Nisan.2019, 07:29

Onlar sürecin başında IELTS / TOFFLE belgesi almayan adaylar hocam. DYNED, THY'nin başvuru esnasında dil belgesi sunamayan adaylara yaptığı bir geçici ingilizce yeterlilik testidir. Bu sayede sürece başlayabiliyor adaylar, ancak IELTS / TOFFLE dil belgesini Kurul Mülakatı öncesine kadar iletmeleri gerekiyor.
Siz süreç başında teslim ettiyseniz sürece doğrudan devam edersiniz.

gezginkisi
03.Mayıs.2019, 10:57
Merhaba,
Sınava başvururken IELTS'e girmemiştim. Dyned daveti geldikten sonra IELTS'e girip iki hafta sonra IDP sayfasından sonuç görüntüsünü kokpitistihdama göndererek Dynedi atlayıp DLR sürecine dahil olmuştum.
Sormak istediğim, kurul mülakatı davet maili almak için yazılı IELTS belgesini de CRM'den sonra göndermek gerekiyor mu yoksa başta gönderdiğim sonuç ekran görüntüsü yeterli midir?

Azazil89
03.Mayıs.2019, 11:09
Merhaba,
Sınava başvururken IELTS'e girmemiştim. Dyned daveti geldikten sonra IELTS'e girip iki hafta sonra IDP sayfasından sonuç görüntüsünü kokpitistihdama göndererek Dynedi atlayıp DLR sürecine dahil olmuştum.
Sormak istediğim, kurul mülakatı davet maili almak için yazılı IELTS belgesini de CRM'den sonra göndermek gerekiyor mu yoksa başta gönderdiğim sonuç ekran görüntüsü yeterli midir?

IELTS belgesi Kuruldan önce elden teslim edilmiyor. Kurul mülakatı ile aynı gün zaten evrak tesliminiz olacak.
O zamana dek ekran görüntüsü yeterli olacaktır.

gezginkisi
03.Mayıs.2019, 11:15
Teşekkürler bu hızlı cevabınız için :)
Başarılar

Singlori
03.Mayıs.2019, 13:02
Ben de 20 Nisan da kurul mülakatı planlanabilmesi için dil belgemi kokpitistihdam a ilettim ancak ulaştığına dair herhangi bir teyit emaili almadım.
Bugün kokpitistihdamı aradım, mail kutunuzda gönderilen kısmına düştüyse gelmiştir, bizler teyit iletmiyoruz dedi.
Dil belgesini ileten arkadaşlara teyit mesajı gelmiş miydi ?

fahrikaptan
03.Mayıs.2019, 13:51
Ben de 20 Nisan da kurul mülakatı planlanabilmesi için dil belgemi kokpitistihdam a ilettim ancak ulaştığına dair herhangi bir teyit emaili almadım.
Bugün kokpitistihdamı aradım, mail kutunuzda gönderilen kısmına düştüyse gelmiştir, bizler teyit iletmiyoruz dedi.
Dil belgesini ileten arkadaşlara teyit mesajı gelmiş miydi ?

ben CRM'e girmeden önce dil belgesi ilettiğimde bana teyit etmişlerdi.
CRM olumlu aldıktan sonra Kurul tarihi gelmeyince şimdi bir daha yolladım dil belgesini ne olur ne olmaz diye bu sefer teyit etmediler. Kurul tarihi de gelmedi hala...

ormito
07.Mayıs.2019, 09:59
ben CRM'e girmeden önce dil belgesi ilettiğimde bana teyit etmişlerdi.
CRM olumlu aldıktan sonra Kurul tarihi gelmeyince şimdi bir daha yolladım dil belgesini ne olur ne olmaz diye bu sefer teyit etmediler. Kurul tarihi de gelmedi hala...

Siz 17 nisandan beri bekliyorsanız kurul tarih seçimini, bugün CRM olumlu alan bizim daha çok zamanımız var sanırım. Kurul tarih seçimi de CRM ve DLR gibi topluca mı geliyor ?

fahrikaptan
07.Mayıs.2019, 11:06
Siz 17 nisandan beri bekliyorsanız kurul tarih seçimini, bugün CRM olumlu alan bizim daha çok zamanımız var sanırım. Kurul tarih seçimi de CRM ve DLR gibi topluca mı geliyor ?

Dün itibari ile geldi bana Kurul tarihi. Toplu mu bireysel mi yapıldığı hakkında bir fikrim yok ama Kurul davetinde günü ve saati siz seçmiyorsunuz. Onlar tayin edip size bildiriyorlar.

civil95
08.Mayıs.2019, 14:04
Arkadaşlar merhaba,
En son hangi tarih başarılı olanlar kurul daveti aldı? Kendime bir yol haritası çıkarmaya çalışıyorum. 6 mayıs girdiğim sınav bugün olumlu sonuçlandı. Sizce ne kadar sürem var?

tramola
08.Mayıs.2019, 14:27
Arkadaşlar merhaba,
En son hangi tarih başarılı olanlar kurul daveti aldı? Kendime bir yol haritası çıkarmaya çalışıyorum. 6 mayıs girdiğim sınav bugün olumlu sonuçlandı. Sizce ne kadar sürem var?

3-5 hafta 25252525252525525225

sakan
25.Haziran.2019, 10:31
En son ne zaman kurul davet maili alan oldu? 29 Mayıs'ta CRM olumlu sonucu aldim ama hala kurul daveti gelmedi. Sizce normal mi?

emretehmen
01.Temmuz.2019, 09:52
En son ne zaman kurul davet maili alan oldu? 29 Mayıs'ta CRM olumlu sonucu aldim ama hala kurul daveti gelmedi. Sizce normal mi?

Dil belgenizi gönderdiniz mi kokpit istihdama? Eğer gönderdiyseniz planlama muhakkak yapılacaktır, ancak yoğunluk olabilir ve bununla ilgili bir gecikme yaşanıyor olabilir...

AlperGueler
01.Temmuz.2019, 12:47

bana da 29 Mayısta CRM olumlu geldi ve ardından dil belgemi göndermem ile 10 temmuza kurul mülakatı maili aldım.

propil
02.Temmuz.2019, 19:59
bana da 29 Mayısta CRM olumlu geldi ve ardından dil belgemi göndermem ile 10 temmuza kurul mülakatı maili aldım.

Merhabalar dil belgesini gönderdikten ne kadar süre sonra kurul davet mailini aldınız acaba?

AlperGueler
03.Temmuz.2019, 06:31
Merhabalar dil belgesini gönderdikten ne kadar süre sonra kurul davet mailini aldınız acaba?

Günaydınlar,

11 Haziran'da dil belgesini iletmiştim, 14 Haziran'da da Kurul Mülakatı davet maili geldi.

Başarılar herkese.

yusuf6007
03.Temmuz.2019, 08:52
Ben de 1 temmuzda crm olumlu mailini aldım, yine 1 temmuzda 24 temmuza kurul daveti aldım(dil belgesini almıştım)

martian
03.Temmuz.2019, 13:50
Ben de 1 temmuzda crm olumlu mailini aldım, yine 1 temmuzda 24 temmuza kurul daveti aldım(dil belgesini almıştım)

Hocam yanlışlık olmasın bu sene temmuzdan mı bahsediyorsunuz yani 2 gün önce almanıza rağmen mi kurul daveti aldınız ? Çünkü ben 26 Haziranda aldım ve hala kurul daveti bekliyorum ondan sormak istedim.

propil
08.Temmuz.2019, 17:53
Hocam yanlışlık olmasın bu sene temmuzdan mı bahsediyorsunuz yani 2 gün önce almanıza rağmen mi kurul daveti aldınız ? Çünkü ben 26 Haziranda aldım ve hala kurul daveti bekliyorum ondan sormak istedim.

Siz dil belgesini almış mıydınız?

Ben 10 haziranda crm olumlu haberini aldım, 2 Temmuzda dil belgemi gönderdim, şu an kurul daveti bekliyorum. Hemen davet alanları okuyunca heyecanlanmıştım ama 1 haftadır beklemek normal sanırım.

martian
08.Temmuz.2019, 23:39
Siz dil belgesini almış mıydınız?

Ben 10 haziranda crm olumlu haberini aldım, 2 Temmuzda dil belgemi gönderdim, şu an kurul daveti bekliyorum. Hemen davet alanları okuyunca heyecanlanmıştım ama 1 haftadır beklemek normal sanırım.

Dil belgesini crm' den önce zaten göndermiştim ben hocam. Anladığım kadarıyla henüz kimseye kurul daveti gitmedi fakat yusuf6007 nick'li hocamızın 1 temmuzda crm olumlu haberini alır almaz 24 temmuz için kurul daveti alması ilginç geldi. Belki de 1 temmuzda kurul daveti gönderdiler demek istemiştir bilemiyorum.

propil
10.Temmuz.2019, 14:33
Dil belgesini crm' den önce zaten göndermiştim ben hocam. Anladığım kadarıyla henüz kimseye kurul daveti gitmedi fakat yusuf6007 nick'li hocamızın 1 temmuzda crm olumlu haberini alır almaz 24 temmuz için kurul daveti alması ilginç geldi. Belki de 1 temmuzda kurul daveti gönderdiler demek istemiştir bilemiyorum.

Merhabalar, ben bugün Ağustos için kurul daveti aldım.

martian
10.Temmuz.2019, 22:12

Evet bugün bana da geldi, süreçte başarılar diliyorum.

OOlmezses
11.Temmuz.2019, 10:50

Evet bugün bana da geldi, süreçte başarılar diliyorum.

Arkadaşlar mümkünse gününü de paylaşabilir misiniz? Ben de kendime göre bir program yapmaya çalışıyorum.
Teşekkürler ve başarılar şimdiden.

propil
11.Temmuz.2019, 11:28
Arkadaşlar mümkünse gününü de paylaşabilir misiniz? Ben de kendime göre bir program yapmaya çalışıyorum.
Teşekkürler ve başarılar şimdiden.

Ben crm sonucumu 10 haziranda aldım, dil belgemi 2 Temmuzda yolladım. Dün yani 10 temmuzda 1 ağustos için davet aldım.

OOlmezses
11.Temmuz.2019, 12:28
Teşekkür ederim bilgilendirme için.

carlgustav
12.Temmuz.2019, 10:48
Merhaba, 8 Temmuz da CRM olumlu maili alıp kurul daveti alan var mı acaba(dil belgesi var) ? Teşekkürler.

perera
13.Temmuz.2019, 18:10
Ben crm sonucumu 10 haziranda aldım, dil belgemi 2 Temmuzda yolladım. Dün yani 10 temmuzda 1 ağustos için davet aldım.

Hocam dil belgesini yolladiktan sonra belgenin ulastigina dair bir teyit maili geldi mi? Geldiyse kac gün sonra geldi?

propil
13.Temmuz.2019, 23:24
Hocam dil belgesini yolladiktan sonra belgenin ulastigina dair bir teyit maili geldi mi? Geldiyse kac gün sonra geldi?

Merhabalar, aynı gün teyit maili geldi.

perera
18.Temmuz.2019, 18:29
Merhabalar, aynı gün teyit maili geldi.

Sagol hocam. Bana cuma günü yolladigim dil belgesine teyit bugün geldi.

icetin
18.Temmuz.2019, 19:06
11 temmuz perşembe crm'e girdim, 16 temmuz sali (2. is günü) olumlu maili aldım, 17 temmuz çarşamba dil belgemi yolladım, 18 temmuz perşembe (bugün) kurul planlamam bildirildi.

fezacraft
29.Temmuz.2019, 21:54
Selam

İlk aşamada dil belgesi ile başvuranlar için CRM sonrası Kurul için tarih maili ne zaman gelir ?

CRM olumlu mailinden sonra 2 hafta olmasına rağmen henüz kurul maili almadım sizce normal mi ?

Hostaj
30.Temmuz.2019, 12:38
Selam

İlk aşamada dil belgesi ile başvuranlar için CRM sonrası Kurul için tarih maili ne zaman gelir ?

CRM olumlu mailinden sonra 2 hafta olmasına rağmen henüz kurul maili almadım sizce normal mi ?

Normal çünkü ilanda crm akabinde 1 ay içinde kurul planlaması yapılır yazıyor kaldı ki 1 ayı da geçmesi muhtemel

carlgustav
31.Temmuz.2019, 13:48
Selam

Merhaba, bu önemli bi konu. Ben de ilk aşamada dil belgesiyle başvurmuştum 1 hafta-10 gün kadar bekledim fakat ses seda çıkmayınca aradım ve nolur nolmaz tekrar gönderin dediler.

Gönderdikten bi kaç saat sonra kurul mailim geldi. Yani dil belgesini her ihtimalde mutlaka gönderin arkadaşlar.

Coşkunn
31.Temmuz.2019, 17:50
Merhaba, bu önemli bi konu. Ben de ilk aşamada dil belgesiyle başvurmuştum 1 hafta-10 gün kadar bekledim fakat ses seda çıkmayınca aradım ve nolur nolmaz tekrar gönderin dediler.

Gönderdikten bi kaç saat sonra kurul mailim geldi. Yani dil belgesini her ihtimalde mutlaka gönderin arkadaşlar.

Çok önemli bir detay, yarın ben de göndereceğim. Teşekkürler 😊

fezacraft
31.Temmuz.2019, 19:58
Faydalı paylaşım. Teşekkürler.