PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TK Take-Off Programı

mesinceer
03.Şubat.2019, 12:17
Arkadaşlar merhaba,

Ben pilot alımları ile ilgili oldugunu düşünerek konuyu açmıştım fakat öyle olmadığını biraz daha detaylı bakınca anladım.
Hemen heyecanlanmamak gerekiyor bazen :)

Detaylar için ;

https://www.tktake-off.com

removeb4flight
03.Şubat.2019, 12:23
Evet kesinlikle güzel bir fırsat yeni mezun olmuş ve olacak arkadaşlar için. Ama sanıyorum tk take-off ile hedeflenen kurum içi programlarda çalışacak arkadaşlar bulmak. Pilotajla ilgili bir başlık göremedim.

UçanEczacı
03.Şubat.2019, 13:49
başvurulan bölümlerin maaşları nasıl acaba?

Coldhuntr
15.Şubat.2019, 08:37
Ben de bunu merak ediyorum, öğrenci ve yeni mezun dediği için kafa karışıklığı yaratıyor. Maaşlı bir işmi acaba :whistling:

Mr.Destroyer
15.Şubat.2019, 08:50
Ben de bunu merak ediyorum, öğrenci ve yeni mezun dediği için kafa karışıklığı yaratıyor. Maaşlı bir işmi acaba :whistling:

İşe başlangıç ağustos-eylül gibi olacak diyor yani part-time bir iş değil mezun olunduktan sonra başlanacak işe. Genel müdürlükte çeşitli departmanlara yetiştirilmek üzere idari personel alım ilanı. Başlangıç maaşları 6-7 civarı diye duymuştum (kesin bilgi değildir). Ayrıca 3 ayda bir çift maaş,ücretsiz ve indirimli uçak bileti, özel sağlık sigortası gibi özel özlük hakları olarak iyi bir iş. Konu yanlış yerde açılmış bu arada yöneticiler taşıyabilirlerse iyi olur.

AtlasZero
16.Şubat.2019, 08:54
Take-Off programı sürecinde 10-28 Haziran tarihleri arasında mülakat yapılacağı yazıyor. Ne yazık ki benim askerliğim 8-29 Haziran arasında olacak. Süreci esnetmediklerini ve herkesin bu tarihlerde girmesi gerektiğini söylediler attıkları mailde.

Şimdi şöyle bir sorum olacak. Normalde kısa/uzun dönem askerliklerde bir gün izin alıp tezkere tarihinizi bir gün ileri atabiliyorsunuz özel durumlarda. Bunu bedellide yapmak mümkün mü? Bilen ya da fikri olan varsa yazabilir mi ?

Coldhuntr
28.Şubat.2019, 08:25
Cadet programında ilerleyen biri için crm veya kurul aşamasında bu programa başvurmak nasıl bir etki yaratacaktır?

UçanEczacı
28.Şubat.2019, 10:36
Cadet programında ilerleyen biri için crm veya kurul aşamasında bu programa başvurmak nasıl bir etki yaratacaktır?

Bunu ben de merak ediyorum.

IOM1988
28.Şubat.2019, 12:43
Take-Off programı sürecinde 10-28 Haziran tarihleri arasında mülakat yapılacağı yazıyor. Ne yazık ki benim askerliğim 8-29 Haziran arasında olacak. Süreci esnetmediklerini ve herkesin bu tarihlerde girmesi gerektiğini söylediler attıkları mailde.

Şimdi şöyle bir sorum olacak. Normalde kısa/uzun dönem askerliklerde bir gün izin alıp tezkere tarihinizi bir gün ileri atabiliyorsunuz özel durumlarda. Bunu bedellide yapmak mümkün mü? Bilen ya da fikri olan varsa yazabilir mi ?

Hocam bende bedelli yaptim askerligi ve sinav mulakat isleri icin esneklik gosterildi arkadaslara. Hatta baska sehirdr gireceklere 1 gun oncesinden izin verilmisti. Sansinizi deneyin ve basvurun mutlaka.

bluedreams
11.Nisan.2019, 11:24

Konuyu uplayayım. Bunu ben de merak ediyorum. Take off un herhangi bir aşamasında elenirsek bunu önümüze çıkarırlar mı acaba?

salimkilinc
18.Nisan.2019, 22:29

Ben de merak ediyorum. Yok mu bir bilen?

tramola
18.Nisan.2019, 23:14
Motivasyon veya hedefte kararlılık açısından olumsuz etki yaratma ihtimali bulunuyor. Öte yandan b planı ve kendini her duruma karşı güvenceye alma noktasında da gerçekçi bir davranış. Bence hayati bir etkisi olmaz. Tabiki güzel argümanlarla desteklerseniz bu tercihinizi.