PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CRM Çalışma Süreci [Yardım]

meveyseldogan
18.Kasım.2018, 14:56
Merhabalar,

Kısa süre önce DLR-1 sınavımın olumlu olduğu dönüşünü aldım. Forumun DLR-1 kısmını bookmarklardan kaldırıp burayı ekledim, ilk sayfaya bir göz attım bir şeyler okudum ama CRM için ne yapmalıyım yol haritamı çizemedim. Takribi 1.5 ayım var sanırım çalışmak için fakat nerede ne yapmalıyım bilmiyorum. Klasik sorulara cevaplar oluşturuyorum(Neden pilotluk vs.), teknik açıdan kendimi geliştirmeye çalışıyorum, henüz sağlıklı bilgi elde edemesem de CRM'deki o psikolojik tanımlara alışıp kendimi onlara uygun hale getirmeye çalışıyorum, uçak tiplerini vs. iyice oturtmaya çalışıyorum, belgeseller ve kitaplar okuyup pekiştiriyorum bunları. Fakat bi boşluk var, yani yapmam gerekenler bunlar ve yapıyorum ama ana odağımı anlayamadım. Forumdan link olur, kendi tecrübeniz olur, başka link olur yol ve odak gösterici bir şeyler gösterebilir misiniz burada? Akşam işten gelince ne yapacağımı planlayıp şu süreyi verimli değerlendirmek istiyorum ve henüz sağlıklı şekilde kafamda oluşturamadım süreci. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

avenobiddo
18.Kasım.2018, 15:04
http://forum.airporthaber.com/showthread.php?t=139820&page=2 Adminin yazısı belki yardımcı olur

meveyseldogan
18.Kasım.2018, 15:48
Kısaca göz atmıştım, tekrar bakacağım.

Çoğu yerde sınava 10 kişi grup olarak girdiğimiz söyleniyor, tecrübelerini de aktaranlar olmuş. Güncel olarak yazılanlara baktığımda sanki herkes tek girmiş ve kurul mülakatına benzer bir mülakat süreci geçirmiş gibiler. Hangisi güncel ve eğer bir değişim yaşanmışsa artısı eksisi var mı bu durumun?

tramola
18.Kasım.2018, 23:11
Sizin bahsettiğiniz HTA. Şu an hali hazırda lisansı olanlara uygulanıyor. CRM'e tek başınıza giriyorsunuz.