PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurul Mülakatına Giderken Giyim Hakkında

hceylann93
29.Mart.2018, 13:18
Arkadaşlar merhabalar, daha önce kurul mülakatı tecrübesi yaşayan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var. Açık renk takım elbise koyu renk takım elbise gibi ince ayrıntılar önemlimidir? Sıradan siyah lacivert takım elbise giymek mi yoksa alt üst farklı renk ve bu iki renk dışında takım elbise giymenin negatif-pozitif yanları hakkında tecrübeleriniz doğrultusunda yardım ederseniz sevinirim, fikirlerinize ihtiyacım var, selamlar.

hsncnoztrk
29.Mart.2018, 13:22
Arkadaşlar merhabalar, daha önce kurul mülakatı tecrübesi yaşayan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var. Açık renk takım elbise koyu renk takım elbise gibi ince ayrıntılar önemlimidir? Sıradan siyah lacivert takım elbise giymek mi yoksa alt üst farklı renk ve bu iki renk dışında takım elbise giymenin negatif-pozitif yanları hakkında tecrübeleriniz doğrultusunda yardım ederseniz sevinirim, fikirlerinize ihtiyacım var, selamlar.

Laci takım,gök mavi gömlek ve koyu laci kravat ile gittim ama geçtim. 😂 Çok dikkat edilen bi durum değil bence tabii ki çok uçuk renkler olmadıkça 😀

hceylann93
29.Mart.2018, 13:28
Laci takım,gök mavi gömlek ve koyu laci kravat ile gittim ama geçtim. 😂 Çok dikkat edilen bi durum değil bence tabii ki çok uçuk renkler olmadıkça 😀

Açık renk bir takım çok hoşuma gitti fakat gereksiz risklere girmek istemiyorum, bilgilendirmen için teşekkür ederim sürecin geri kalan kısmında başarılar dilerim inşallah gönlüne göre olur.:thumbsup:

Kurula girme tarihin kurulun açıklanma tarihi crm'e davet edilme tarihini mümkünse paylaşabilir misin ielts ile ilgili kritik bir durumum varda fikir edinmek açısından soruyorum, teşekkür ederim şimdiden

hsncnoztrk
29.Mart.2018, 13:41
Benim için süreç şu an bitti crm de elendim 6 ay bekleyeceğim 😀
Kurula girdikten 4 gün sonra dönüş aldım (perşembe-pazartesi) ve yaklaşık 1.5 ay gibi bi sürede de crm e girdim.