PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurul Mülakatı - Kaynak

AssaulTT_737
26.Şubat.2018, 19:22
Arkadaşlar merhaba,
Kurul mülakatına hazırlıkta yardımcı olabilecek kaynaklarımı paylaşıyorum.
Herkese başarılar :)

https://files.fm/u/nytzvseb

cagribulut
26.Şubat.2018, 20:34
çok güzel bir arşiv olmuş elinize sağlık

self-control
26.Şubat.2018, 22:09
Teşekkürler hocam kendi tecrübenizide paylaşır mısınız :)

B777Captain
27.Şubat.2018, 07:58
Arkadaşlar merhaba, yeni üyeyim ve forumda aradığımı bulamadığım için sizlere soruyorum, şubatın 4 veya 5 i gibi başvuru yaptım, hala evrak teslimine çağrılmadım, yaklaşık 23 gün oldu, aynı durumu yaşayanlar oldumu? Thy aday işlemlerini aradım, sıranız gelmemiştir dedi, olumsuz olsada cevap gelirmi dedim evet dedi, arkadaşım ilk gün başvurdu onu çağırdılar.Mailde attım bu sefer süreçlerimiz başlamamıştır maili geldi.Çok geriliyorum o kadar sınava çalışıyorum ama sanki boşa çalışıyorum gibi geliyor benzer durumu yaşayanlar varmı?

self-control
27.Şubat.2018, 20:21
Korkmayın hocam illaki çağırırlar şuan yığılma var mülakatlarda aynı şekilde çok geç oluyor sıkmamak lazım insan kaynaklarını

zaferuzun
27.Şubat.2018, 21:44
Arkadaşlar merhaba, yeni üyeyim ve forumda aradığımı bulamadığım için sizlere soruyorum, şubatın 4 veya 5 i gibi başvuru yaptım, hala evrak teslimine çağrılmadım, yaklaşık 23 gün oldu, aynı durumu yaşayanlar oldumu? Thy aday işlemlerini aradım, sıranız gelmemiştir dedi, olumsuz olsada cevap gelirmi dedim evet dedi, arkadaşım ilk gün başvurdu onu çağırdılar.Mailde attım bu sefer süreçlerimiz başlamamıştır maili geldi.Çok geriliyorum o kadar sınava çalışıyorum ama sanki boşa çalışıyorum gibi geliyor benzer durumu yaşayanlar varmı?

Valla hocam bende yaklaşık 1 buçuk aydır mülakat tarihi için beklemekteyim benden çok sonra dlr1 e girip olumlu maili alanlara bile kurul için tarih gelmişken defalarca mail atmama ve thy ye gidip sormama rağmen halen kurul tarihi için mail beklemekteyim ve nasıl bir sıralama ile çağırıyorlar anlamış değilim beklemeye devam :)

yuruyenucak
25.Mart.2018, 11:31
Arkadaslar selam,

Benim de kurul icin hazirladigim bir dokuman var. Asagidaki konudan ulasabilirsiniz. Herkese faydasi olur umarim.

http://forum.airporthaber.com/showthread.php?t=138864

ruhlarinkacisi
20.Temmuz.2018, 14:33
link silinmiş görünüyor, yenileyebilir misiniz? veya drive kullanıyorsanız drive adresimi verebilirim özelden..